Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest to samo turbo

musze poszukać jakiegoś projektu na tym turbo, czyli 300ps raczej ejst osiagalne?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tutaj masz przykład jak bardzo za***ista jest ta sprężarka, nic dziwnego, że jej cena przewyższa GTX30

http://www.motormutt.com/video/hVjNSD2ouTw

Opublikowano

na filmiku 1.40 widać jak wstaje to turbo w sumie 2500rpm zaczyna cos sie dziac potem to juz jest masakra zasysa dzieci z piaskownicy...

Opublikowano

no akurat na tym filmiku widac ze ma 0.5 bara w ~3400 chyba ze mnie wzrok zawodzi.. ale pozniej juz . . .;)

Opublikowano

Witam

Wczoraj znów przy mocniejszym depnięciu kat odczepił mi się od turbo i nie zamierzam znów go spawać.Teraz mam zamiar kupić DP: http://allegro.pl/downpipe-1-8t-audi-a4-a6-vw-passat-testpipe-b5-b6-i4476701647.html i przy okazji FMIC: http://allegro.pl/fmic-intercooler-kit-audi-vw-1-8t-a4-b5-passat-i4478817899.html Obejdzie się bez rezania zderzaka? Potem może więcej modów no i jakiś program, silnik jest po kapitalce.Jakieś sugestie, porady? Na TIP-a na razie się nie decyduje bo słyszałem nie za dobre opinie i w ogóle o filtrach stożkowych.

Edytowane przez s3bA666

Opublikowano

tip i złe opinie

uzupełnij profil wróżek tu nie znajdziesz co będą zgadywać.

Opublikowano

Mam ten DP od bakusia. Według mnie jest ok. Co prawda nie jeżdżę od dawna bo DP siedzi od kilkuset km ale jeśli chodzi o głośność to jest dobrze, w środku praktycznie brak zmian w stosunku do kata. Z zewnątrz trochę głośniej ale tylko na wyższych obrotach i mało jest to zauważalne. Turbo trochę wcześniej się budzi i lepiej idzie. Ogólnie na plus moim zdaniem.

Grzesiu też podobno robi dobrą robotę więc na pewno warto sprawdzić też u niego - gregor10

Opublikowano

Widzial ktos jakis wykres z 1.8T z GTX na pokladzie?

Opublikowano

@krzysiekml

To nie jest tak że prze TIP-a więcej syfu dostaje sie do silnika?

Opublikowano

a niby dlaczego ?

do b5 to chociażby złóż tip-a gumowego od b6 jak nie chcesz z kwasu

Opublikowano

Na sąsiednim forum naczytałem się że stożki redukują żywotność silnika itp. Czyli takiego TIP-a mogę brać? http://allegro.pl/tip-sztywny-dolot-1-8-t-audi-a4-vw-passat-b5-i4475983235.html I jaki do niego filtr dokupić? Rozumiem że ori przepływka łączy się z filtrem i rurą, a co z modułem zapłonu? Dwa kable z kostkami do niego przychodzą.

Opublikowano

tip podejdzie,dp też mam od bakusia i jest profi robota co do zderzaka to w b5 trzeba dobrze rezać pod fmic, a na h.. stożek ? ori pucha i dobra wkładka.

Opublikowano

Jest na forum taki wykres AMB z tiptronic i GTX .Stroił rogal.

Opublikowano

Jest na forum taki wykres AMB z tiptronic i GTX .Stroił rogal.

jeżeli myślisz o niebieskim sedanie Thomasa to nie GTX28 tylko GT2X Eliminator, taki P&P gt28 do 1.8t

zupełnie inna turbosprężarka

Opublikowano

Miałem na myśli jego auto bo on ma eliminator :)

Na audizine porównują je z frankenturbo f21. Wolniej wstaje ale ciut lepsza góra z tym że ono jest chlodzone tylko olejem o ile mnie zawodna pamięć nie myli :)

Opublikowano

Dokładnie, samym olejem, podejrzewam że dlatego te sprężarki nie wytrzymują więcej jak 10kkm

Opublikowano

Dokładnie, samym olejem, podejrzewam że dlatego te sprężarki nie wytrzymują więcej jak 10kkm

Chinczycy o tym wiedza i zrobili male poprawki:

"...

Dear Roman:
GTX have oil and water connections.
"
Opublikowano

ale przecież GT2X juz dawno jest robuione na dwóch płaszczach, wodnym i olejowym

Opublikowano

ale przecież GT2X juz dawno jest robuione na dwóch płaszczach, wodnym i olejowym

ale tu chodzi o:

GTX2860R

GTX2863R

serie na kulkach i billetach CNC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.