Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale totalnie nieoplacalne;]

jak wszystko powyzej k03s :D a te podstawki to kategoria "korki od R8" :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

korek jeszcze daje ladny efekt pod maska a podstawki i mozna go dorwac ponizej stowki...
no nie wiem;] polowe i tak przykrywaja cewki, a rownie dobrze za 30zl mozna kupic pokrywe zaworow i za stowke pomalowac ja proszkowo i na pewno lepiej bedzie wygladala jak z tymi podstawkami

Opublikowano

u mnie tak to wyglada :)

dIZALj7.jpg

Opublikowano

jeszcze termokurczka i bedzie miod ;]

Opublikowano

jeszcze termokurczka i bedzie miod ;]

Przy tej temperaturze pod maska nawet nie musi opalac termokurcza :decayed: sam sie skuli :kox:

Przedsmak Leon 1.8T 180ps AUQ czyli seria po wydechu i dolocie :decayed:. Logi do wgladu :)

https://plus.google.com/u/0/113724930533730062104/posts/hsspJsBBFf8?pid=6112273097606809042&oid=113724930533730062104

http://przeklej.org/file/mW9IAh/seria.bmp

http://przeklej.org/file/45lHDO/LOG-01-002-031-115.seria.csv

http://przeklej.org/file/yUEng5/LOG-01-003-020-118.csv

Edytowane przez adrian998998

Opublikowano

Adrian, rozumiem, że tutaj walniesz te wtryski z Saaba?

Opublikowano

Oczywiscie. Dzisiaj zwalam kolektor powymieniam pare pier**l i jak dobrze pojdzie jutro bede stroil

Opublikowano

Super, to pochwal się wynikami i przede wszystkim czy wtryski z Saaba bez problemu dały sie zaaplikowac do AUQ.

Z tego co widze to seryjne wtryski AUQ to 06A 133 681 B, więc też krótkie jak w BFB, tylko nie znam odpornośći.

Opublikowano

Są wysokoohmowe i taka informacja wystarczy reszta to kwestia strojenia

Opublikowano

tak przy okazji szukania informacji o wtryskach do Saaba znalazłem stronę --> http://www.injectorcleaning.co.uk/flow.htm

Można tam znaleźć opisy oporności i wydajności różnych wtrysków ..

według strony mają :

nr: 0280156023 wydajność: 347 oporność: 16.0 ohm

Edytowane przez MrTea

Opublikowano

Podstawki pod cewki SID ma atrakcyjne cenowo :Dhttp://sidmotorsport.pl/pl/s/874-adaptery-pod-cewki-fsi.html

Jakby kogoś interesowało, te podstawki od SIDa można kupić w ASO :P

Opublikowano

077905390 z touarega


a tą wiązkę 1J0971658L to lutuje się do starej czy piny we wtyczkach sie zamienia?

Opublikowano

Wymienia się piny :) Wiązka jest złożona, kompletna. Wypruć starą i wpiąć nową :wink:

Opublikowano

moze jak bede mial kiedy wolnych 5 stow to sobie taka skombinuje :)

Opublikowano

150 bez rabatu :P

Opublikowano

140 na getem :P
4 x 100 za cewki plus adapterki 32zł / komplet :)

to w sumie 6 stowek

Opublikowano

W moim silniku przepływka ma się już ku końcowi.

Seryjna kończy się na jakiś 270 KM ja planuję więcej 3xx

Co proponujecie aby tam wsadzić? I czy jak założę z większym zakresem pomiarowym trzeba coś dłubać w sofcie?

Opublikowano

obudowa 3 cale + korekta softu

Opublikowano

obudowa 3 cale + korekta softu
a wkład?
Opublikowano

ten co był

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.