Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakupilem turbo k03s 06b145703b,po przebiegu 120tys,ale stan moim zdaniem sredni,luz poprzeczny dość mocno wyczuwalny,jak odchyle wirnik i zakrece to potrafi przytrzec o coś,luzu wzdluznego nie wyczuwam,nie jest popekana, od strony wydechowej widać mokrawe od oleju,pytanie czy puszcza,czy przy demontażu ulana,co zrobić,założyć zobaczyć jak będzie?czy oddać na regeneracje jak tak to gdzie i czy ew jakąś większą hybryde da sie z tego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał zeby zrobili coś wiekszego skoro masz to juz wyciagnete. Niepotrzebnie sie narobisz dwa razy, zabulisz za wszystkie podkladki, srubki uszelki i czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to taka że jeśli nawet będzie chodziła w miarę ok teraz to pytanie za ile wysypie się do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to gdzie to oddac i co najlepiej wrzucic w srodek by to mialo sens i posmigalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem turbo k03s 06b145703b,po przebiegu 120tys,ale stan moim zdaniem sredni,luz poprzeczny dość mocno wyczuwalny,jak odchyle wirnik i zakrece to potrafi przytrzec o coś,luzu wzdluznego nie wyczuwam,nie jest popekana, od strony wydechowej widać mokrawe od oleju,pytanie czy puszcza,czy przy demontażu ulana,co zrobić,założyć zobaczyć jak będzie?czy oddać na regeneracje jak tak to gdzie i czy ew jakąś większą hybryde da sie z tego zrobić?

mogę Ci ją ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz moze nie wiem czy tutaj czy na pw co tam mozesz wlozyc i co da sie z niej wykrzesac maksymalnie, czy jest sens ta k03s 'krecic' czy to jest to samo jakbym Ci swoje k03-029 oddal? bo jesli nie ma to znaczenia na czym bedziesz robil hybryde z k03 czy z k03s to moze ta k03s wystawie na forum albo allegro moze komus sie nada taka jaka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tak i tak, nie ma róznicy, ile chcesz za eSke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na k03s nie da sie zrobic wiecej nic niz na zwyklej k03-029 np ?

co do k03s zaproponuj cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobisz bo jestes ograniczony zimną stroną

Ty sprzedajesz K03S to podaj cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby zmienic zimna strone na cos innego? jest taka opcja?

najpierw musze zasiegnac opini czy da sie cos z tego rozsadnego wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strone mozesz zmienic tylko na ta z K04, nie da sie roztoczyc muszli K03S na K04, mięsa brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, a gdzie jest roznica pomiędzy ZIMNĄ stroną k03-073 a k04-015 Twoim zdaniem? Przecież obydwie te turbiny mają identyczną średnicę wlotu oraz wirnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za granica pisza ze byl wlot ten sam 38/51 a wydech k04 miaa wiekszy, ale to znaczy ze powinno dac sie przerobic wydech w k03s i tym samym przerobic ja na k04... przeciez miesa w zeliwie jest od groma, wystarczy dorwac wiekszy wirnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem nie jestem, ale czy jak wytniesz trochę materiału po gorącej stronie to czy nie będzie dochodziło do pęknięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za duzo, poza tym zeliwa sie nie roztacza

po za tym K04 ma troche wieksza muszle od zimnej strony a co za tym idzie przepływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszystko jasne... wiec lepiej wirnik zostawic wydechowy, przynajmniej wczensiej wstaje turbo na malym wirniku i przerobic ssacy jak to nawet mcgiver kombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za duzo, poza tym zeliwa sie nie roztacza

po za tym K04 ma troche wieksza muszle od zimnej strony a co za tym idzie przepływ

Jutro wam powiem ile ma K04 po zimnej,,, po goracej nie bardzo bo mi sie niechce wywalac turbiny ale silikona z przodu zdejme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...