Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę ale odbieram samochód dopiero na weekend mam wymieniany wentylator i zawieszenie . A jutro go oddaje . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ale odbieram samochód dopiero na weekend mam wymieniany wentylator i zawieszenie . A jutro go oddaje . :hi:

to po powrocie jak tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tunel w piano to slaby wybor... przekonasz sie za miesiac :wink4:

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tunel w piano to slaby wybor... przekonasz sie za miesiac :wink4:

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

kilka osób z forum posiadających wstawki z piano narzeka na te rysy :confused4: ale może Młody będzie należał do tych, którzy będą zadowoleni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

dlatego ja maluje na biało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

no niestety, ale i tak wygląda to bardzo fajnie[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________

Malowałem :) . Jutro idzie do malowania blenda zegarów tak jak robi Rosemeyer i muszę włącznik świateł po-lift kupić ponieważ jak już to rozbiorę to raz :)

Ta blenda w piano do A6 kosztowala w ramach oferty exclusive 2,5tys przy zamawianiu nowego auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie dekory pomalowane na piano black... i mniej wiecej 2 dni sa czyste, a potem juz tylko gorzej.

od samego czyszczenia mikrofibra jest milion rys + mega ilosc kurzu i syfu w okolicach drazka zmiany biegow - na jakims jasnym macie a'la szczotkowane alu nic nie widac. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj czyściłem ze trzy razy :> ale jak sobie podchodzę i patrzę na niego to mam bana na twarzy. No cóż cos za cos. Ma drugi taki sam :wink4: na wymianę jak będzie kiepsko. Najgorsze jest odbijanie się diody od lampki w nocy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest odbijanie się diody od lampki w nocy :kwasny:

no wlasnie - nie widac go w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer a ja myslałem że masz Carbonowe listwy :blink:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Ale widzę że zmieniłeś :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Dotarły nowe springi:

2rx7035.jpg

Ciekaw jestem jak wyjdzie teraz :wink4:

Dzięki Mapet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe bo ze springami to ruletka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :disgust: w B6 kupiłem jedne i to jeszcze od 2.5 i było idealnie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby co to znajomy będzie chciał się z kimś wymienić zawiasem, a ma s-line i na zwykły będzie reflektował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już siadł i jestem zadowolony. Fotki jak zwykle kiepskie :angry: ale będą lepsze :) mam problem ponieważ nie wiem czy zostać przy tych 19"(i zrobić je na biało) czy wsadzić RS6 19" ? jedne na 100% sprzedam :)stifii jest u mechanika jeszcze moje zawieszenie całe to mogę po kosztach sprzedać koledze :hi:

2a9bfpw.jpg

122g28x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te i te 19'' sa ladne decyzja do ciebie nalezy :wink4:

To mi doradziłeś :) a które Ty byś wybrał ? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:20_________________________________________________A tak w ogóle są RS6 I w 20" ? :myśli: nie widziałem na allegro :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...