Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Z takim zabezpieczeniem własnie nie odjechała bmka 335i w cabrio z Knurowa, Miron cos o tym wie :) Dwóch kolesi w ciagu kilku sekund odpaliło auto bo nie miało żadnych elektronicznych zabepieczeń ale pojechali tylko kawałek do przodu i to wszystko bo nie umieli kołami skręcać. A najgorsze że byli tacy perfidni że właściciel stał na balkonie a oni do niego " spier... do domu" i poszedł do domu tylko powiedział " i tak nim nie odjedziecie" hehe. A za miesiac mu całe mieszkanie ktoś opierd.... nawet wszystkie buty mu ukradli :(

Ps miron predzej czy pozniej wyjdzie kto to był.... Knurów i Gliwice to dziura za dużo ktoś coś powie przy wódeczce i sie rozniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tragedia z tymi złodziejami ludzie coraz biedniejsi i jakaś cześć woli zrobić wlam niż robić za 1,500zl:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

uważasz, że to dużo za skuteczną protekcję :facepalm:

Kanar czas sprzedać b5 i przenieść się do rzeczywistości :grin:

Nie twierdzę że to dużo. Twierdzę natomiast że przy cenie powyżej tysiaka przeciętny Kowalski nawet na to nie patrzy- co skutkuje zawężeniem ilości pojazdów, w których jest to zamontowane. Nie znam nikogo kto miałby to założone. Jedyna moja wiedza na temat tego zabezpieczenia to materiał ze strony i wątpliwej jakości test z TVN Turbo. Ale jak Napisał Majki to wydaje się skuteczne.

Wiadomo że jak auto ma wyrok to nic go nie uratuje (łącznie z telefonem bo jak ktoś napisał jammer kosztuje niedużo), ale w tym przypadku nawet by nie odjechali spod bloku.

Co do sprzedaży mojej b5 to powiedzmy że mam do niej taki stosunek jak Miron miał do Corsy :wink:zostanie ze mną tak długo aż jej nie nawine na drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Z takim zabezpieczeniem własnie nie odjechała bmka 335i w cabrio z Knurowa, Miron cos o tym wie :) Dwóch kolesi w ciagu kilku sekund odpaliło auto bo nie miało żadnych elektronicznych zabepieczeń ale pojechali tylko kawałek do przodu i to wszystko bo nie umieli kołami skręcać. A najgorsze że byli tacy perfidni że właściciel stał na balkonie a oni do niego " spier... do domu" i poszedł do domu tylko powiedział " i tak nim nie odjedziecie" hehe. A za miesiac mu całe mieszkanie ktoś opierd.... nawet wszystkie buty mu ukradli :(

Ps miron predzej czy pozniej wyjdzie kto to był.... Knurów i Gliwice to dziura za dużo ktoś coś powie przy wódeczce i sie rozniesie...

Jak dla mnie to on mega ci.a, albo jest policja a jak nie to lepsze wyjście koledzy, myślę że wszyscy mają znajomych ze szkolnych lat lub przez nich aby zebrać konkret ekipę na wpi...ol :hi:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

To tak jakby Ci żonę/dziewczynę obracali a Ty do nich i tak jej nie dacie rady. Chore jak dla mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno - elektronikę obeszli, czyli sprzęt mieli dość dobry, żeby zakodować nowy kluczyk, a nie mieli żadnego zagłuszacza GSM/GPS, który za kilkadziesiąt zeta można kupić?

Niemniej jednak - dzięki temu Miron ma auto z powrotem, czego mu bardzo gratuluję:)

każdy popełnia jakieś błędy jak widać - albo się telefonu nie spodziewali albo ktoś to przeoczył - bankowo też wiedzą i informacje do nich dotarły co pozwoliło na odnalezienie samochodu więc pewnie kolejne podejście będzie już w wykluczeniem tego błędu - nie ważne czy będzie chodziło o mój czy inny samochód - i tym sposobem właśnie złodzieje z czasem dochodzą do perfekcji i ciężko z nimi walczyć

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

czyli chciał nie chciał mając telefon w aucie a nie mając znajomych w policji i tak gówno to pomoże ?

To już bardziej zależy od samej polcji i osoby prowadzącej sprawę - jeżeli policja ( w tym wypadku i znajomi ) i ja kopiemy do tej samej bramki to zależy nam na tym samym - mi na samochodzie im na sprawcy - więc zarówno mnie jak i im było na rękę w pełni wykorzystanie tel. do namierzenia samochodu - jeżeli trafisz na kogoś komu na tym nie zależy albo temat zleje lub zlekceważy - nie masz szans żeby prywatnie wykorzystać operatora do namierzenia samochody - nikt ci takich informacji nie udostępni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

uważasz, że to dużo za skuteczną protekcję :facepalm:

Kanar czas sprzedać b5 i przenieść się do rzeczywistości :grin:

Miron a Corsę to chyba i tak chciałeś jakoś sprzedawać albo się mylę :whistling:

ale jeszcze nie teraz - no i ie w takim stanie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Z takim zabezpieczeniem własnie nie odjechała bmka 335i w cabrio z Knurowa, Miron cos o tym wie :) Dwóch kolesi w ciagu kilku sekund odpaliło auto bo nie miało żadnych elektronicznych zabepieczeń ale pojechali tylko kawałek do przodu i to wszystko bo nie umieli kołami skręcać. A najgorsze że byli tacy perfidni że właściciel stał na balkonie a oni do niego " spier... do domu" i poszedł do domu tylko powiedział " i tak nim nie odjedziecie" hehe. A za miesiac mu całe mieszkanie ktoś opierd.... nawet wszystkie buty mu ukradli :(

Ps miron predzej czy pozniej wyjdzie kto to był.... Knurów i Gliwice to dziura za dużo ktoś coś powie przy wódeczce i sie rozniesie...

i dokładnie tego się z czasem spodziewam jeżeli w ciągu najbliższych dni nie dowiem się kto za tym stał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ma krecic ? :decayed: Napisal bys do jakiegos fakta lub superexpressa, albo Nieprawdopodobne a jednak , kasa gwarantowana !! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE,CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE ZAŁAPAŁ O CO TU TAK NAPRAWDĘ CHODZIŁO???!!!

nie audi było celem,celem była CORSA!!!

zajumali A4 tylko po to,żeby wywabić corse,jako pamiataka rodzinna,była trzymana w dużym pokoju na dywanie (i tu ciekawostka,z tego powodu w pokoju było miejsce tylko na pojedyncze łóżko,dlatego miron spał na palecie w garażu).

corsa miała być "wzięta" na tzw "stłuczkę",ale goście sie zajarali,juz myśleli że witają się z gąską,a tu bach,za mocno za***ali i skasowali corse,ot i cała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE,CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE ZAŁAPAŁ O CO TU TAK NAPRAWDĘ CHODZIŁO???!!!

nie audi było celem,celem była CORSA!!!

zajumali A4 tylko po to,żeby wywabić corse,jako pamiataka rodzinna,była trzymana w dużym pokoju na dywanie (i tu ciekawostka,z tego powodu w pokoju było miejsce tylko na pojedyncze łóżko,dlatego miron spał na palecie w garażu).

corsa miała być "wzięta" na tzw "stłuczkę",ale goście sie zajarali,juz myśleli że witają się z gąską,a tu bach,za mocno za***ali i skasowali corse,ot i cała historia.

:polew::polew::polew: Popłakałem sięi posmarkałem :polew::polew::polew:

Gratki Miron happy endu :thumbup: Oby jak największej ilości osób podobne historie dobrze się kończyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj cały dzien na wyjazdach a tutaj taka wiadomość :banan:

Graty odnalezienia autka Mirek :thumbup1: Powiem ci szczerze , ze jednak skonczymy ten PDC u ciebie :decayed:

Co do odpalania A4 B8 Pany to nie taka prosta sprawa jest :wink: Za duzo sterowników odpowiada za to

Dodatkowo nie wiem czy wiecie to W B8 jest System Lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Z takim zabezpieczeniem własnie nie odjechała bmka 335i w cabrio z Knurowa, Miron cos o tym wie :) Dwóch kolesi w ciagu kilku sekund odpaliło auto bo nie miało żadnych elektronicznych zabepieczeń ale pojechali tylko kawałek do przodu i to wszystko bo nie umieli kołami skręcać. A najgorsze że byli tacy perfidni że właściciel stał na balkonie a oni do niego " spier... do domu" i poszedł do domu tylko powiedział " i tak nim nie odjedziecie" hehe. A za miesiac mu całe mieszkanie ktoś opierd.... nawet wszystkie buty mu ukradli :(

Ps miron predzej czy pozniej wyjdzie kto to był.... Knurów i Gliwice to dziura za dużo ktoś coś powie przy wódeczce i sie rozniesie...

Jak dla mnie to on mega ci.a, albo jest policja a jak nie to lepsze wyjście koledzy, myślę że wszyscy mają znajomych ze szkolnych lat lub przez nich aby zebrać konkret ekipę na wpi...ol :hi:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

To tak jakby Ci żonę/dziewczynę obracali a Ty do nich i tak jej nie dacie rady. Chore jak dla mnie .

NIe jest ci..a jak to napisałeś tylko ma wyjeb... na kase, gość sprowadza bmki tylko ze stanów na handel i nie zależy mu na kasie, a żony nie ma hehehe

A ty co byś zrobił dzwonił na policje z tego balkonu?? Niech Ci miron napisze ile jest na noc radiowozów na służbie w Knurowie - Ja Ci na nie odpowiem JEDEN!! W Knurowie ogólnie od zawsze kradli auta bo gdzie nie wyjedziesz poza Knurów to jestes na zadupiach i łatwo spierd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpalania A4 B8 Pany to nie taka prosta sprawa jest :wink: Za duzo sterowników odpowiada za to

Dokładnie nie jest to takie proste jak by się niektórym wydawało, dlatego nawet nie próbują odpalać auta na miejscu tylko zabierają a później dopiero elektronik działa na spokojnie i odpala auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hyba coś się posty koledze pomyliły... :decayed: Pany może zakończymy OT o zabezpieczeniach, kradzieżach i innych. Auto odzyskane. Kiedy Mirek odbierasz z ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ale się jeppłem ztym kapelonem:decayed:

normalnie Wy powinniście pisac scenariusze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...