Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

GRATULACJE MIREK :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

a co sądzicie o tym ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą ? chwalą się że nie odnotowano jeszcze ani jednej kradzieży auta z tym zabezpieczeniem. Pytanie ile tego założyli skoro koszt to ponad 1000zł

Ja już wcześniej pisałem że znajomy to ma zamontowane w bmce i dwa razy włamali się do środka i zrezygnowali auto zostawili uszkodzony był tylko zamek nic nie zgoneło. Najwidoczniej coś w tym musi być bo od ponad roku już nie ma takich przygód, na tylnych szybach nakleił dwie małe naklejki z logo zeder i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mirek a wracając do tematu, kiedy planujesz jakieś mody bo dawno nic się nie działo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek a wracając do tematu, kiedy planujesz jakieś mody bo dawno nic się nie działo :decayed:

Niech jeszcze ochłonie a później z wrclaguną wymodzi dobry patent na złodziei że nikt nie zbliży się do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek a wracając do tematu, kiedy planujesz jakieś mody bo dawno nic się nie działo :decayed:

A ja wiem kiedy i co... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hyba coś się posty koledze pomyliły... :decayed: Pany może zakończymy OT o zabezpieczeniach, kradzieżach i innych. Auto odzyskane. Kiedy Mirek odbierasz z ASO ?

No musze przyznać że tu mnie ASO troszke zmartwiło.

Dziś byłem w ASO z rzeczoznawcą, co sie udało to spisał, kolejny krok to ściągnięcie przez ASO z DE kluczyka z zaprogramowaniem i uruchomienie samochodu (o ile komp. jest OK) po uruchomieniu sprawdzenie uszkodzeń, podpięcie pod kompa oraz myjnia (bo fura upierdzielona na maxa) i wtedy dopiero kolejna wizyta rzeczoznawcy - uruchomienie pojazdu i podpięcie kompa pozwoli na dokładne sprawdzenie co jest uszkodzone i należy naprawić a umycie pozwoli na pokazanie ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych (rys, zadrapań, wgnieceń) - ponoć miesiąc bez furki mogę być jak nic :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek a furka ujeb_ana wewnątrz? Jak mojemu ojcu ukradli auto to masakra - odcisków palców szukali i pełno talku czy jakiegoś syfu było wszędzie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku po przeczytaniu całej historii. Super, że wszystko skończyło sie tak a nie inaczej.

Mirek nie załamuj sie tym, ze furka będzie stała przez miesiąc w ASO... Lepiej jej nie mieć przez miesiąc niz w ogóle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG historia jak z filmu.... tak czy siak gratuluję i głowa do przodu jak to mówią, zawsze do przodu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie sam.............z dziupli to może za dużo powiedziane - pewnie tam miało przeczekać jakiś czas..........

Po drugie wiecie jak to jest - tak szybko jak się rozniosło że znikło moje auto i dużo osób je szuka tak też szybko złodzieje się o fakcie i zaawansowaniu czynności też pewnie dowiedzieli.

Całkiem możliwe że woleli się już dla ich własnego bezpieczeństwa w tym miejscu nie pokazywać i spisali auto na straty ratując swój tyłek - zobaczymy - ja na razie nie odpuszczam i chętnie się dowiem kto za tym stoi

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Nie wykluczam też scenariusza że próba kradzieży zostanie powtórzona lub że samochód zostanie któregoś pięknego wieczora zniszczony dla zemsty za udaremnienie kradzieży - taka prawda, taki kraj i trzeba się z tym pogodzić

niezła historia :/

Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam odciski palców może znajdą, chociaż to nie CSI :decayed: Więc niewiadomo, gdzie oni ją uwalili jak ciągneli większość drogi ?? :grin: Lepiej żeby miesiąc w ASO stała niż wcale jej nie mieć, niech doprowadzą do stanu użyteczności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie sam.............z dziupli to może za dużo powiedziane - pewnie tam miało przeczekać jakiś czas..........

Po drugie wiecie jak to jest - tak szybko jak się rozniosło że znikło moje auto i dużo osób je szuka tak też szybko złodzieje się o fakcie i zaawansowaniu czynności też pewnie dowiedzieli.

Całkiem możliwe że woleli się już dla ich własnego bezpieczeństwa w tym miejscu nie pokazywać i spisali auto na straty ratując swój tyłek - zobaczymy - ja na razie nie odpuszczam i chętnie się dowiem kto za tym stoi

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Nie wykluczam też scenariusza że próba kradzieży zostanie powtórzona lub że samochód zostanie któregoś pięknego wieczora zniszczony dla zemsty za udaremnienie kradzieży - taka prawda, taki kraj i trzeba się z tym pogodzić

niezła historia :/

Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie.

A co da podniesienie sobie AC na auto? chyba jedynie większe opłaty. I tak po kradzieży jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to dają tyle, jaka jest cena rynkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko PLUS namiesza sygnał ? a orange ? :eusathink:

każdy operator

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Mirek a furka ujeb_ana wewnątrz? Jak mojemu ojcu ukradli auto to masakra - odcisków palców szukali i pełno talku czy jakiegoś syfu było wszędzie:kwasny:

środek czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiales miec bardzo dobry uklad z Plusem czy nie wiem z kom bo lokalizowac telefon po sygnale to zadkosc a zwlaszcza w przypadku kradzieży samochodu, czasami w bardziej priorytetowych sprawach jest to niemozliwe. Z tym namierzaniem to tez musiala byc dobra maszynka :) takze gratuluje odnalezienia auta i znajomych bo bez nich w takim temacie ani rusz. Innym moge powiedziec ze telefon pod kanapa to dobry patent jak ma sie mega uklad w policji lub w telekomunikacji bo nie dla kowalskiego namierzanie telefonu po sygnale :/

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

jasne że nie sam.............z dziupli to może za dużo powiedziane - pewnie tam miało przeczekać jakiś czas..........

Po drugie wiecie jak to jest - tak szybko jak się rozniosło że znikło moje auto i dużo osób je szuka tak też szybko złodzieje się o fakcie i zaawansowaniu czynności też pewnie dowiedzieli.

Całkiem możliwe że woleli się już dla ich własnego bezpieczeństwa w tym miejscu nie pokazywać i spisali auto na straty ratując swój tyłek - zobaczymy - ja na razie nie odpuszczam i chętnie się dowiem kto za tym stoi

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Nie wykluczam też scenariusza że próba kradzieży zostanie powtórzona lub że samochód zostanie któregoś pięknego wieczora zniszczony dla zemsty za udaremnienie kradzieży - taka prawda, taki kraj i trzeba się z tym pogodzić

niezła historia :/

Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie.

A co da podniesienie sobie AC na auto? chyba jedynie większe opłaty. I tak po kradzieży jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to dają tyle, jaka jest cena rynkowa

To juz zalezy od umowy z ubezpieczycielem mozesz zrobic Ac na cene rynkowa mozesz na cene zakupu np. z fsktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron,a w providencie regularnie płacisz??może oni cie auto buchneli i corse rozjebali:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...