Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

i nie zatrzymuje się po jakimś dystansie czy czasie auto jak nie ma kluczyka?

Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem".

Żona ma identycznie w Aurisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miron teraz to poszedles po calosci z 20'' :kox: zajebioza, daj znac jak juz Ci sie zacznie zawieszenie sypac - mnie juz zaczelo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zatrzymuje się po jakimś dystansie czy czasie auto jak nie ma kluczyka?

Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem".

Według instrukcji jesli podczas wlaczonego zaplonu kluczyk znajdzie sie poza samochodem otrzymuje sie informację oraz powinien zaswiecic sie symbol kluczyka z pytajnikiem na żółto.Auto nie zgasnie,natomiast nie bedzie sie go dało ponownie odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki zciemnione - tylko tylne folią 3M Fx-35 i jak dla mnie jest :good:

Cieszę się że mnie dzieciak do tego zmusił bo nawet dodało to uroku i nawet nie zrobione przednie mi nie przeszkadzają (choć zawsze jest możliwość dorobienia przodu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i muszę powiedzieć że jest za***iście :kox::notworthy:

Jeszcze program, polerka końcówek wydechu, poprawa lakieru, zderzaki i listwy Sline :> :polew:

Będzie grubo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jutro - jak się uda :wink4: i pogoda pozwoli[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 23:10_________________________________________________mam pytanko :

- czy kratki s-line zderzaka przód pasują do zwykłego zderzaka ?

- czy to dobra cena ?

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-sedan-zderzak-tyl-s-line-i1544716254.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kratek to nie moga pasowac poniewaz sa w innym ksztalcie

tutaj cytat z watku cubera:

Na czarnym może aż tak bardzo nie widac róźnicy dla "laika" pomiedzy zderzakami , dzis na spocie porównywaliśmy i jest sporo róźnic seria a S-line :)

Róźnice widoczne napewno na żywo bardziej niż na fotkach.

- oprócz innych kratek przy halogenach ( inaczej odrazu jest zderzak wyprofilowany )

kratki.jpg

- dodatkowa listwa dolna u mnei w kolorze szarym a moze być równiez chromem ( listwa środkowa przedniego zderzaka tam gdzie jest intercooler )

listwadolna.jpg

- przetłoczenie zderzaka jest odwrotne niż w serii czyli na pierwszym planie mamy pionowe przetłoczenie zderzaka przy grilu w serii na pierwszym planie jest poziome, zwróćcie równiez uwagę na przetłoczenie maski jak sie ładnie komponuje z przetłoczeniem zderzak S-line

przdsline.jpg

przdseria.jpg

- przy lampach ( od strony grilla) seryjny zderzak jest płaski w S-line jest bardziej odstający powodujący rant,

rant.jpg

Myślę ze teraz juz wiecej widać róźnic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt........... :confused4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 10:39_________________________________________________kilka foto po zmianie felunku, ściemie szyb i odzyskaniu koloru końcówek wydechu:

da74027deae87484m.jpg

3e56aec6649434e4m.jpg

5cc7fd4cbb78e98bm.jpg

e0bcbe18f9787041m.jpg

d37aa374eb7497d4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie wyglądają te szyby. Nie podoba mi się jak ktoś tak ściemnia. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że właścicielowi się podoba :decayed:

a tak na serio - nie chce się tłumaczyć na drodze policji jak szczyl z hondy civic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że właścicielowi się podoba :decayed:

a tak na serio - nie chce się tłumaczyć na drodze policji jak szczyl z hondy civic

i dobrze gadasz fura wygląda :kox: :kox: na żywo obczajona i jest super a o ledach z tyłu już nie wspomnę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda OK choć jakby przód był delikatnie zrobiony to by nie zaszkodziło. :wink4: Muszę obczaić na żywca! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że właścicielowi się podoba :decayed:

a tak na serio - nie chce się tłumaczyć na drodze policji jak szczyl z hondy civic

Nigdy jeszcze się nie tłumaczyłem z szyb :gwizdanie: dałeś ciała i tyle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że właścicielowi się podoba :decayed:

a tak na serio - nie chce się tłumaczyć na drodze policji jak szczyl z hondy civic

Nigdy jeszcze się nie tłumaczyłem z szyb :gwizdanie: dałeś ciała i tyle :evil:

2 godziny i przód też mogę mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron: z szybami jako tako, jak Tobie sie podoba to ok.

Ja uwazam ze albo wszystkie na jasno, albo nic :)

Nie myslales zeby wywalic ramke od tablicy z przodu? Nie wiem tylko jak rozmiarowo polskie tablice sa bo norweska wchodzi perfekt w ten otwor w grillu:

8793eaa4c6829c97.jpg

PS: Nie myslales zeby zmienic lusterka od 2010??

Mial bym od kogo moda skopiowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda jeszcze lepiej. Ja bym ściemnił tak samo.

Tylko hamulce takie mały w tych felgach.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...