Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem info na fejsa o tym zdarzeniu i dałem szczegółowe informacje paru taksiarzom w Krk jeśli chodzi o moje miasto, może ktoś gdzieś zobaczy, tyle mogłem na tą chwilę zrobić..

Tez tak zrobilem jedynie tak moge pomoc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli znów złodzieje przeglądają forum .... jak przy kradzieży mojej audi rok temu...

wiem co czujesz Mirek, czekaj od c**jów na telefon.... może będą Ci chcieli ją odsprzedać... a jak nie zadzwonią przez dobe, dwie - auta już nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Mirek. Mega strata... nie dosc, ze swietne autko, to jeszcze finansowo dolina :kwasny:

Po raz kolejny przestrzegam - chronić swoją prywatność (nie ujawniać miejsca zamieszkania) oraz usuwać tablice ze zdjęć (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le :shock3: Mirek współczuje takie autko :kwasny: w pl. niema kary na h*jów :wallbash: powinni im zaroz łapy up***dolić , albo kula :suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za c**je jedne

jedno z fajniejszych aut na forum

będę miał na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa! co za c**je

jak zwykle nie przeklinam tak tu sie po prostu nie da.. współczucia Mirek, tyle kasy pracy włożne, jedno z najładniejszych autek na forum i najładniejsze jakie prowadziłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli znów złodzieje przeglądają forum .... jak przy kradzieży mojej audi rok temu...

a skąd to wiesz?

Mirek współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko

auto było z zabezpieczeniami, autka nie odpalili, było holowane.

Walnęli je o godz. 4.50 stało przed oknami bloku, sąsiad mnie powiadomi że mi auto znika.

Uruchomiłem wszystkie sposoby znalezienia autka....................mniej i bardziej konwencjonalne

więcej napisać na tą chwilę nie mogę - ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje że sprawca odczuje karę

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Ps. Forum na 99% nie miało z tym nic wspólnego

Audi mam od 7 lat i była to pierwsza kradzież jaka mnie spotkała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej napisać na tą chwilę nie mogę - ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje że sprawca odczuje karę

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wspólczuje oby znależli winnego :thumbdown: trzymam kciuki

Że też bezczelne typy ............holowali auto :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wspólczuje oby znależli winnego :thumbdown: trzymam kciuki

Że też bezczelne typy ............holowali auto :shock3:

Tak - holowali bmw 5 ale oczywiście na lipnych numerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwy....ny robić się Ukraina czy co zaraz tak jak tam zapier...dolą cale garaże bezczelna banda takich to wykastrować powinni, oby ich dopadła sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wspólczuje oby znależli winnego :thumbdown: trzymam kciuki

Że też bezczelne typy ............holowali auto :shock3:

Tak - holowali bmw 5 ale oczywiście na lipnych numerach

ale jak na ręcznym i blokadzie ?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem wszystkie sposoby znalezienia autka....................mniej i bardziej konwencjonalne

więcej napisać na tą chwilę nie mogę - ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje że sprawca odczuje karę

No zaraz sie dziwilem ze tak nie zaczales...- Slask nie jest duzy i ludzie sie znaja :wink:

Mi tez juz 2 razy auto skroili, ale zawsze odzyskalem, ale to w innym regionie wiec nie pomoge, ale trzymam kciuki bo Mirek nie z pierwszej lapanki jest.

Problem tylko ze warto sie zastanowic czy chce takie auto z powrotem, bo bedzie dosc zniszczone, a do silnika nie wejdziesz i nie wiesz jak go upalali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...