Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

moskal

:polew:

nie bede rozwijac tego tematu

a co?? zła rozpiska ?? :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zla ...

omy w zyciu bym nie polaczyl z deca

;)

bo zrobilo by sie maslo z majonezem a nie dobra masa miesniowa ktora sie utrzyma ;)

co innego deca z tesciem + winko na podciecie i metka dla smaku

;)

tak slyszalem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze i tak najlepiej jest cwiczyc naturalnie ... tylko zalezy co kto chce osiagnac

na poczatku wszysdtko fajnie idzie na sucho

potem potrzeba odzywek

potem potrzeba dobrej diety i odzywek i spania

potem juz i to przestaje dawac efekty i organizm ma pewne swoje granice

uwazam tez ze niektorzy robia blad kupujac np jedna odzywke i ja jedzac... zapominajac o takich odzywkach ( antykatabolikach ) jak bcaa i glutamina ....

ja uwazam ze warto jesc wszystko naraz

typu zeby pasc sie to geinery... do tego zeby robic miesien to bialeczko... zeby zapobiegac katabolizmowi to bcaa i glutamina

+ na pompe jakis stack kreatynowy.

;)

pozatym podstawa to dobrze rozpisane treningi oraz dobre ich wykonywanie .... i czytanie o tym ile wlezie. bo potem chodza takie matoly an silownie i nie wiedza co maja robic i jedyne co im moze pojsc to kontuzja.[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________ps moge polecic tym ktorzy chca przytyc szybko

geinery:

weider mega mass 4000 - 7kg

pvl mutant mass - 6.8kg

:) mi sie na nich tylo elegancko ;)

bialko polecam:

ultimate nutrition pro star

aminokwasy prolab

i do tego glutamina, bcaa i hmb ( wbrew obiegowej opinii hmb nie jest jako takim spalaczem tluszczu ! jak wieksozsc mysli )

ale pamietajcie zeby zrobic fajny miesien najpierw trzeba sie troche zalac ... a do tego sluza geinery :)[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:05_________________________________________________aaaaa i najwazniejsze .... nie bijcie dziewczyn pokrzywami po nogach tak jak slawomir peda :kox::naughty::decayed::polew::tongue4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________20040326103043.jpg

radek slodkiewicz i andrzej maszewski[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:23_________________________________________________gregValentino.jpg

greg valentino i pompa na syntholu[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:24_________________________________________________Greg%20Kovacs.jpg

greg kovacs ... poczytajcie o jego wynikach silowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic michabolix ,dietanabol i szamadrol bez tego aniu rusz :gwizdanie:

widac ze obaj jada na bialym serze i brazowym ryzu :polew: :polew:

valentino to debil ,ale zdazaja sie idioci co biora synthol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic michabolix ,dietanabol i szamadrol bez tego aniu rusz :gwizdanie:

do tego treningol 250 i sennobolin 100

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw poćwicz na sucho unikaj Gainera bo to są przede wszystkim węglowodany około 75% i powiedzmy 20-25% białka po nich sie styjesz bo cukry odkładają się jako tłuszcz później. Gainery są dla ludzi którzy są bardzo szczupli i nie mogą zbudować masy.

Kreatyna dopiero po 2 miesiącach ćwiczeń ona wspomorze odchudzanie ale wydaje mi się że spokojnie możesz ćwiczyć a energię do ćwiczeń weźmiesz z tłuszczu zmagazynowanego w twoim organiźmie. Unikaj kolacji po 18 i ćwicz i będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co za koksy powymienialiscie, mimo ze cwicze kilka latek :shocked: , slyszalem tylko o mietku omce - najgorsze gowno i wince i tyle , rozumiem ze duzo czytacie ale nie braliscie ?? :cool1:

w VTG zgodze sie z jednym ... jak ktos zaczyna niech zbuduje mase na sucho na poczatku , bez wspomagaczy , efekt jest taki ze jak przestanie cwiczyc nawet na rok to mu to nie spadnie drastycznie :naughty: , co innego nafaszerowac sie prochami lub gorzej sterydami , kazdy moze byc duzy :gwizdanie: , kwestia tylko jaka zaplaci cene i co sie stanie z jego cialem jak przestanie cwiczyc na chwile ...

Znam typa co w ciagu 6 miesiecy niesamowicie przybral na masie , a koks mu uszami wychodzi :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv ... jaja sobie robilismy z tymi nazwami hehe :decayed:

fakt najpierw warto na sucho a potem dopiero na odzywkach

ale niech mi nikt nie mowi ze nie warto na poczatku budowac masy geinerem ... bo najpierw trzeba sie troche zalac zeby zbudowac dobry miesien...

i nikt mojego zdania nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co za koksy powymienialiscie, mimo ze cwicze kilka latek :shocked: , slyszalem tylko o mietku omce - najgorsze gowno i wince i tyle , rozumiem ze duzo czytacie ale nie braliscie ?? :cool1:

w VTG zgodze sie z jednym ... jak ktos zaczyna niech zbuduje mase na sucho na poczatku , bez wspomagaczy , efekt jest taki ze jak przestanie cwiczyc nawet na rok to mu to nie spadnie drastycznie :naughty: , co innego nafaszerowac sie prochami lub gorzej sterydami , kazdy moze byc duzy :gwizdanie: , kwestia tylko jaka zaplaci cene i co sie stanie z jego cialem jak przestanie cwiczyc na chwile ...

Znam typa co w ciagu 6 miesiecy niesamowicie przybral na masie , a koks mu uszami wychodzi :polew: :polew:

do dobrze przynajmniej nie jesteś zdemoralizowany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... ja tam nigdy gainera nie lykalem wsumie ... Kiedys dawno temo TOP MAS Olimpu - calkiem dobry produkt ale mial cos kolo 55% bialka , wsumie fajne propocje. Z moja genetyka jakbym szamal gainera to bylbym zalany na maxa ... Jak po mono kreatynie :decayed:

Ale to moj przypadek moze niektorzy potrzebuja wiecej tych wegli , mi wystarcza to co jem , ale znow nie mam w planach byc "najwiekszy najsilniejszy i najmocniejszy " :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie..ale ten koleś..

greg6.jpg

greg%20valentino

Wygląda z tymi bułami jak ciężko chory..lub zdeformowany na skutek jakiegoś promieniowania :blink:

..i chyba coś mu wybuchło

1446497967_b50cf34ca4.jpg

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko synthol :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

on jest k**wa okropny ... Widzialem na meczu Niemcy-Polska w Klagenfurcie takiego ochroniarza co sie jaral swoimi bicepsami ... i stal na ochronie hahahahah ZENADA :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bralem venom bardzo silny spalacz i dobry,lecz moze wywolywac duzo zmian w organizmie,na 1 raz polecam cos slabszego...ja bym drugi raz juz tego nie bral.

Ja właśnie jestem w posiadaniu "Venom Hyperdrive 3.0+ Globally Approved"

Powiedz mi jak się czułeś w trakcie brania i ile brałeś caps. w ciągu dnia?

bo ja spotkałam się właśnie z różnymi opiniami... na opak. pisze 1-2 dziennie, rano...

a gdzieś czytałam o 2-4 dwa razy dziennie.

:mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 11:42_________________________________________________

greg%20valentino

Jak dla mnie to już totalne przegięcie :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...