Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Składamy życzenia świąteczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no moi drodzy rowniez i ja skladam was radosnych pogodnych swiat w cieple ogniska rodzinnego wszystkiego naj naj i co najwazniejsze bezawaryjnosci i szerokosci oraz duzo szybkich zakretow poniewaz zycie na prostej (prezes ;) ) jest nudne...

Opublikowano

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana i zabawy do rana. życzy Norbi TDI

Opublikowano

życzę wam i waszym bliskim pogodnych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie , szczęśliwego nowego roku i pomyślności w tym 2008 ! :)

co do wozu to spalania 4 litry i żadnych stuków puków w przednim zawieszeniu ... :D

Alv

Opublikowano

Zaczarowany magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu życząc im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są.

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przede wszystkim stołu bogatego.Wielkiej choinki, karpia pysznego, a także prezentu wymarzonego.

Pozdrawiam

jacekm

Opublikowano

Życze wszystkim maniakom :audi: i im bliskim zdrowych ,wesołych Świąt oraz smacznego obiadu wigilijnego.

Opublikowano

Równiez Życze Wszystkiego Najlepszego,

Zdrowych, Spokojnych,

Bezawaryjnych i Bezkolizyjnych Świąt Bożego Narodzenia.

Opublikowano

Ein freues Weihnachtsfest und ein gutes neues Jahr :decayed:

Opublikowano

Ile w kazdym karpiu osci tyle zycze wam radosci w dzien Bozego Narodzenia niech sie spelnia wam zyczenia

Opublikowano

Wesołych dla Wszystkich :)

Opublikowano

Chcialabym wszystkim zyczyc...

Zdrowych, Radosnych, Cieplych Swiat spedzonych w gronie najbliszych wam osob...

Oraz samych szczesliwych i radosnych chwil w zyciu....

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Klubowiczów i Klubowiczek :drunk:

Opublikowano

wszystkiego co najlepsze dla wszystkich klubowiczow :a4fan:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Cześć

Chciałem złożyć wszystkim audi-maniakom najlepsze życzenia z okazji nowego roku.

Poza tym taniego paliwa, gumowych drzew oraz niezawodności auta.

Pozdro.

Opublikowano

od mnie i mojej rodzinki. Najlepszego Pnie i Panowie w 2010 r

Opublikowano

Wszystkiego naj... w 2010roku :) oby się nam furki mniej psuły, paliwko poszło w dol a zarobki w góre :wink4: :>

Opublikowano

ja też :kox:

ale odgrzałeś schaboszczaka , niezłe nicki die tu przewijają :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

trza ruszac na jump wiec NAJ NAJ NAJ LEPSIEJSZEGO ROKU 2010...........

Opublikowano

Zdrowia szczęścia pomarańczy, niech wam dziewuszka nago tańczy .Wszystkiego najlepszego w nowym roku. :drinks:

Opublikowano

Zdrowia szczęścia pomarańczy, niech wam dziewuszka nago tańczy .Wszystkiego najlepszego w nowym roku. :drinks:

no to mi sie podoba :drunk: szczesliwego nowego !!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.