Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobcie za tyg albo 2 :decayed: napewno wpadne ! :embarrassed: bo ferie mam juz od tego tyg :th:

moze taki walentynkowy zlot kazdy z partnerka przychodzi? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ślicznie wyszliście na zdjęciu :naughty: Sądząc po godzinach wpisów trochę zabawiliście jeszcze w tych katakumbach... Następną razą obiecuję wpaść na dłużej niż na te przysłowiowe 5 minut

Pozdrawiam

Opublikowano

gugas wrzuć reszte fotek :notworthy:

Opublikowano

No, no Panowie, mamy groźną ekipę. Zdjęcia jak zwykle bardzo udane. Pozdrowionka i podziękowania dla Wszystkich obecnych.

Opublikowano

Byłoby nas więcej

ale jeden kolega nie był pod Sphinksem a później pod Silverem go nie był.

Co się stało???

Opublikowano

a słyszałeś kiedyś o trójkącie bermudzkim? :naughty:

Opublikowano

statki wsysało i samoloty ale a4 tez?? :polew::kox:

Opublikowano

do następnego spotu może się odnajdą :>

Opublikowano

Fiaskiem zakończyła sie moja wizyta na spocie :(

Każdy który sie nie stawił ma swoje wytłumaczenie ja sobie daruję :decayed:

Pozdrawiam obecnych i nieobecnych :a4fan:

Mam nadzieję do zobaczenia na kolejnym spocie.

Sreberka coś mało było więc trzeba na spot zajechać :>

Opublikowano

Spoko wiadomo może coś wypaść mam jednak nadzieje, że to wina pracy albo rodziny i A4 Ci się nie posypało ??

Trzymaj się :tongue4:

Autko już nie zawodzi wiec jest troszke $ odłożonych bo w planach,ciemne szyby i ksenony :>

Powodem była praca-delegacja

Pozdrawiam

Opublikowano

Sory panowie ale ja tez nie mogłe podjechac,moje wytłumaczenie a raczej przyczyna to choroba :sick3: mnie rozłozyła i musiałem polezec w łozeczku troche.Mam nadzieje ze jak bedzie kolejny spot to nic mi nie przeszkodzi aby was odwiedzic.

Opublikowano

Psiku25 i tak bywa nikt nie ma żalu, a co do szybek to ja też się powoli zbieram. Jak jeszcze nie wiesz gdzie będziesz robił to daj znać mam znajomy warsztacik może jakiś rabat dla klubu wysępie :P

To ok, :th: za warszatem sie zbytnio nie rozglądałem,słyszałem że na Kilińskiego na przeciwko dawnej Izby :drunk: jest ok warsztacik ale ceny lepsze i tez dobry warsztat jest na Pojezierskiej zaraz jak z Włókniarzy się skreci w lewo.

Dogadamy się na kolejnym spocie :)

Opublikowano

ja dzisiaj byłem sie dowiedzieć o szyby za komplet 310zł ale niby folia w niebieski wpada a lepsza folia niby :wink4: 100zł od szyby kolumny 15

jak coś polecacie to piszcie bo w tygodniu mam zamiar ściemnić.

Opublikowano

Witam Wszystkich

w najblizszym czasie planuje dolaczyc na spoty, tylko zarejestruje samochod, a to jeszcze chwile potrwa ;)

Opublikowano

mariano pamietaj ze na skarbowy masz 2 tygodnie ja myslałem ze 30 dni i mandat dostałem

gugas czekam na tel

Opublikowano

ja dzisiaj byłem sie dowiedzieć o szyby za komplet 310zł ale niby folia w niebieski wpada a lepsza folia niby :wink4: 100zł od szyby kolumny 15

jak coś polecacie to piszcie bo w tygodniu mam zamiar ściemnić.

na pojezeirskiej przy włókniarzy jest dobry warsztacik od szybek ja tam przyciemnialem do B5 za 290 zl 5 szyb na kolor czarny (290 bo powiedzialem ze z netu jestem wtedy jest 5% rabatun normalnie kosztuje 310 chyba)

Opublikowano

Drodzy klubowicze z łódźkiego (ale ja grzecznei pisze :decayed:) kto smiga na zlot do Wisły??

Bedzie paczuszka do zabrania nie wielka ale dosc ciezka (kolo dwumasowe) kto chetny?? :chytry:

Opublikowano

He, he chwila relaksu w robocie :>

Opublikowano

gugas, to jak cos i jak nie zapomne i jak bede mogl na spota przybydz to wezme i Ci podrzuce.

Dogadamy konkrety co i jak. :th:

Opublikowano

Sun-Grand. Przyciemnianie szyb. Wróblewskiego 92 tel. 0 42 682 42 95

Tam kiedys Escorta braciaka przyciemnialem

Polecam

Tylko cenowo chyba nie jest tak dobrze z tego co bylo kiedys.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.