Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na kilinskiego by mi pasowało 300zł powiedzieli zobaczę jutro dzieki za adresy :th:

panowie szukam spojlera pod tylni zderzak hokej dokładka różnie to nazywają ale chodzi mi o ten plastik pod zderzak do sedana jak by komuś wpadł w oczy to dajcie znac :drunk: :beer1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marys, w konstantynowie byl caly na rozbiorke.

Poszukaj na allegro

Opublikowano

marys, w konstantynowie byl caly na rozbiorke.

Poszukaj na allegro

szukam na allegro juz 3 tygodni przeważnie sprzedają razem ze zderzakiem jak by był do 100zł ze zderzakiem to bym wziął

tak bardzo mi sie nie spieszy żeby przepłacać :decayed:

Opublikowano

ktos na allegro sprzedaje same hokeje cos mi swita

Ale mzoe tylko przednie

Opublikowano

ktos na allegro sprzedaje same hokeje cos mi swita

Ale mzoe tylko przednie

na allegro patrze cały czas

autko przyciemnione na kolumny 15 :gwizdanie: 310zł całość jeszcze tylko felgi zrobię i spojler i wrzucam jakieś fotki

Opublikowano

marys, mi moze gosc bedzie w sobote przywozil moge sie zapytac, czy nie ma do Twojego.

Zwykly do sedana chcesz?

Opublikowano

gugas, luzik juz na PW sie dogadalismy :tongue4:

Opublikowano

gugas, nie dlugo to te spoty beda co miesiac :polew:

Nie no spoko jak nic nie wypadnie to stawie sie. :wink4:

Mam nadzieje, ze zdarze juz bryke wyszykowac. :naughty:

Opublikowano

Ja wpadnę podpisać listę :kox:

Opublikowano

Postaram sie zawitac na spociku 21 lutego...

Opublikowano

Panowie.... wysylam oficjalne zaproszenie na spot na poludnie Polski :evil:

macie do Nas rzut beretem i rewelacyjna dorge, wiec zywie nadzieje ze chociaz czesc ekipy sie zjawi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17154.0

pozdrawiam ekipe Łódzka

(ps fajny jeden klubik macie w Lodzi :naughty:)

Opublikowano

Whyyy pogoda taka sobie, a ostatni był 7 więc w sumie może i masz rację :DDDDD

KTO SIĘ PISZĘ NA SPOT 21 LUTEGO W CZWARTEK ??

01. Gugas

02. Pikuś :kox:

03. Albinn

04. MrBorsuk

05.

06.

07.

08.

09.

10.

gugas mnie tez tam dopisz :) bede mobilnie z wami na tym spociku.. ale prosze mnie tam wpisac z dopiskiem /madafuka fon/ :P

Opublikowano

pisze sie na łódzki

Opublikowano

hehe, jak Wawa sie sbiera to Wy nie przyjedziecie?? :evil:

nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba coco sie nazywa.... jak zrobicie wiekszego spota, to prosze mnie tam zabrac :polew:

Opublikowano

Witam. Proszę Mnie tradycyjnie dopisać na czwartek, jeśli można :>

Opublikowano

...ja też chyba na jakiegoś grilla wpadne :cool:

Opublikowano

Mr Papa :polew: niech i mnie dopisze :)

Pozdrawiam

Opublikowano

panowie dzisiaj wyscigi na ul. ofiar 11 września kto jedzie popatrzyć można podjechać w pare a4

Opublikowano

ja moim pazdziochem tez sie nie ścigam ale popatrzyć można

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.