Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz widze jak bedzie pomierzone :grin:

Nie filozuj bo jak mierzyliśmy pod wodę to 0,5 zrobione a w urzędzie nikt sie niw dopieprzyl i wydaje mi sie ze Tomus na trzeźwo chyba by nie umiał :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hyhyhyhyh geodeci tak mają

Opublikowano

nie tylko geodeci :polew:

Opublikowano

Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Cudownie bo będę się do Ciebie uśmiechał niedługo co do dłubaniu w silniku. Chyba żre mi olej, turbo nie chce co jakiś czas ciągnąc, trzeba wy***ać EGR i kata :P

Opublikowano

Co potrzeba jakie papiery i zabieram ciebie i nasza przyjaciółkę 0,7 i jedziemy mierzyć :decayed:

Plan zagospodarowania działki potrzebny będzie czytaj Taka mapka na której jest umiejscowiony dom. Masz do wyboru takie dni: 10,14-po południu,15,16,17,18

Edytowane przez SpongeBob

Opublikowano

Wybieram 10.03 po południu ale to do ciebie jutro jeszcze zadzwonię :decayed:

Opublikowano

Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem"

Sent from my iPhone using Tapatalk

No nareszcie bo już żal było potrzeć jak się lenisz :)

Opublikowano

qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.

Opublikowano

Korba sie zlamala i zablokowala wal :D

Opublikowano

why so serious :grin:

Opublikowano

qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.

Ale tandeta :decayed:

Opublikowano

Wykręcę świece i zajrzę w cylindry - wszystko wczoraj było miód malina, a tu taka niespodzianka...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

Mandarynki bez ogladania wiem ze sa dobre ;)

Sebuś <3 :*

Opublikowano

Żyjemy, a raczej silnik żyje. Nigdy bym sie nie spodziewał, ze zacięta sprężarka klimatyzacji da taki opór na pasku, ze nawet rozrusznik nie przekręci silnikiem...;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

coś mi się obiło kiedyś o uszy i na jednym spocie rozmawiałem o kosmetykach do skóry, że typas o nicku "frugodh" bawi się w te klocki
dobrze kojarzę czy coś mi się pomieszało? :eusathink:

Opublikowano

bawił, bo teraz ma inną branżę:) Panton - pamiętam o Tobie, może w tym tygodniu mi się uda jakoś podskoczyć:)

Opublikowano

aaaa to lipa bo już myślałem, że znalazłem namiar na kolesia, który pro wyczyści i zabezpieczy wnętrze - skórę..... :kwasny:

spoko ale to najlepiej jakbyśmy się ustawili w piątek bo w tym tygodniu jeszcze muszę śmigać autkiem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.