Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przedlift czyli abz ok :) leje się spod głowic jak w każdym 4,2 ma najmniej rzeczy które się mogą zepsuć

s8 ma lepsze wałki ale panewki w nich siadają trzeba sprawdzić pompę oleju czy się nie rozkręca

polift czyli 40v ma już więcej rzeczy do zepsucia :kox: jakieś fazatory czy coś takiego, zmienna faza itp

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to teraz mnie przestraszyles

Czyli jeżeli już szukać to przed lifta a jak z automatem

Opublikowano

5hp24 to mocna skrzynia

Opublikowano

:hi:

No to jest motywacja aby szukac sline ;)

send by GT-I9505

:wink: jeśli już to tył i przód :decayed: na tą chwilkę musi wystarczyć :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

de446e78f1f0662a65e82538b5be05cb.jpg

A u mnie takie cudo wpadło po montażu zdesia s-line z przodu :decayed:

453e4d0b213b11411f812ea6fa565345.jpg

wczoraj z nudów w końcu zabrałem się za lotkę :)

26f400e97ae350e7ace92596c4e6ae77.jpg

Opublikowano

de446e78f1f0662a65e82538b5be05cb.jpg

A u mnie takie cudo wpadło po montażu zdesia s-line z przodu :decayed:

453e4d0b213b11411f812ea6fa565345.jpg

wczoraj z nudów w końcu zabrałem się za lotkę :)

26f400e97ae350e7ace92596c4e6ae77.jpg

ładny kolorek zacisków zapodałeś

Opublikowano

Jest cygańsko :D i przy okazji profi montaż lotki :thumbup:

Opublikowano

Jest cygańsko :D i przy okazji profi montaż lotki [emoji106]

Haha, chciałem żeby dobrze dolegała do klapy wiec trochę ją poobklejałem :decayed:
Opublikowano

:hi:

Servotronic "siadł" aż miło :banan: polecam każdemu kto ewentualnie się zastanawia :kox:

a, że było troszkę czasu to i dwa kominy siadły :decayed: (wiem wiem to nie S ale od czegoś trzeba zacząć :decayed: )

68AqlhY.jpg

za.....prawde powiadam zacnie :D

OxM7nkEl.jpg

Niezła doopa dla WAS

Opublikowano
  • Autor

Zacnie Panie Marianie zacnie :)

Ktoś wcześniej pytał o dobrego lakiernika

601 203 963 On jest na ulicy szczescinskiej.

Opublikowano

:hi: i kolejny tydzień... się zaczął ;)

Opublikowano

Zacnie Panie Marianie zacnie :)

Ktoś wcześniej pytał o dobrego lakiernika

601 203 963 On jest na ulicy szczescinskiej.

Czemu dopiero teraz? :D znalazłem juz jakiegoś innego, zobaczymy jak polakieruje. A tego będzie trzeba wypróbować kiedyś. Szczecińska ile?

:hi: i kolejny tydzień... się zaczął ;)

Nawet nie zauważyłem bo niestety weekend pracujący był :/
Opublikowano
  • Autor

nom dopiero teraz dostalem info zwrotne bo u siebie go nie odnalazlem

lo Panie no jeszcze mu adres podaj dokladny no :) nie pamietam ile masz nr dzwon to Ci powiedzoo

Opublikowano

To jest pytanie z cyklu czy ktos widzial Yeti ;)

Nie wierzę , że nie ma dobrego lakiernika w Łodzi :/

ja szukałem ale nie znalazłem

witam panowie a co możecie mi powiedziecie o audi a8 D2 z silnikiem 4.2 bo jakoś w listopadzie planuje zmienić własnie na taki model

polecam http://www.a8team.pl/;)

Opublikowano

To jest pytanie z cyklu czy ktos widzial Yeti ;)

Nie wierzę , że nie ma dobrego lakiernika w Łodzi :/

ja szukałem ale nie znalazłem

witam panowie a co możecie mi powiedziecie o audi a8 D2 z silnikiem 4.2 bo jakoś w listopadzie planuje zmienić własnie na taki model

polecam http://www.a8team.pl/ ;)

dzięki napewno w najbliższym czasie się tam zarejestruje i dowiem co nie co o tym aucie z takim silnikiem bo ewentualnie jeszcze wchodzi w gre 3.7 ale nie ukrywam że w spalaniu ponoc nie ma za dużej róznicy jesli w ogóle jakaś jest a mocą troszkę się róznią

Opublikowano

:hi:

Seba, no nie wytrzymałem do końca i musiałem wyłączyć :facepalm: gdzie Ty wykopujesz takie cuda :decayed::grin::question:

Opublikowano

Jedzie ktoś w sobotę na targi do Katowic? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Seba, no nie wytrzymałem do końca i musiałem wyłączyć :facepalm: gdzie Ty wykopujesz takie cuda :decayed::grin::question:

sadistic :) ale tez nie wytrzymalem :D ale mowie podziele sie :D a co sam bede cierpial :P

Opublikowano

Jedzie ktoś w sobotę na targi do Katowic? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

jakie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.