Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

co się czepiasz "Gąbki" - odjebie autko na cito i Ci opierdoli :decayed: źle ????? :grin:

w sumie :decayed: tylko nie zapomni choinki kokosowej :grin:

ty Tomuś przed BT jeszcze musisz mi wytyczyc dom zebym mogl zaczynac dzialac bo juz mam pozwolenie :banan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

co się czepiasz "Gąbki" - odjebie autko na cito i Ci opierdoli :decayed: źle ????? :grin:

w sumie :decayed: tylko nie zapomni choinki kokosowej :grin:

ty Tomuś przed BT jeszcze musisz mi wytyczyc dom zebym mogl zaczynac dzialac bo juz mam pozwolenie :banan::kox:

spoko szykuj flaszke i lecimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba jakie papiery i zabieram ciebie i nasza przyjaciółkę 0,7 i jedziemy mierzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak bedzie pomierzone :grin:

Nie filozuj bo jak mierzyliśmy pod wodę to 0,5 zrobione a w urzędzie nikt sie niw dopieprzyl i wydaje mi sie ze Tomus na trzeźwo chyba by nie umiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie bo będę się do Ciebie uśmiechał niedługo co do dłubaniu w silniku. Chyba żre mi olej, turbo nie chce co jakiś czas ciągnąc, trzeba wy***ać EGR i kata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Co potrzeba jakie papiery i zabieram ciebie i nasza przyjaciółkę 0,7 i jedziemy mierzyć :decayed:

Plan zagospodarowania działki potrzebny będzie czytaj Taka mapka na której jest umiejscowiony dom. Masz do wyboru takie dni: 10,14-po południu,15,16,17,18

Edytowane przez SpongeBob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram 10.03 po południu ale to do ciebie jutro jeszcze zadzwonię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem"

Sent from my iPhone using Tapatalk

No nareszcie bo już żal było potrzeć jak się lenisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.

Ale tandeta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręcę świece i zajrzę w cylindry - wszystko wczoraj było miód malina, a tu taka niespodzianka...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy, a raczej silnik żyje. Nigdy bym sie nie spodziewał, ze zacięta sprężarka klimatyzacji da taki opór na pasku, ze nawet rozrusznik nie przekręci silnikiem...;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...