Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Oczekiwanie na bloku porodowym to prawdziwa udreka dla psychiki...

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dwa razy w zyciu. nigdy wiecej.

w kazdym razie czekamy na informacje!

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś na sprzedaż poliftowe lampy do B5 w dobrym stanie? jak cos to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy i koleżanki mam pytanie do was czy ktoś z was porusza się po łodzi rowerem zamiast autem bo planuję zakupić jakiś rower i zabardzo nie wiem czy w ogóle się to bedzie jako tako kalkulowało bo w jedną stronę do roboty mam 10 km i muszę co dziennie przedostać się przez centrum bo mieszkam przy szpitalu karczaka i denerwuje mnie jazda autem w korkach. tylko teraz nie wiem jaki rower do tego wybrać i czy opłaca się inwestowac w rower . jeżeli ktoś by mógł sie wypowiedzieć to z góry dziekuję

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy milosnik Audi przyszedl na swiat ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy i koleżanki mam pytanie do was czy ktoś z was porusza się po łodzi rowerem zamiast autem bo planuję zakupić jakiś rower i zabardzo nie wiem czy w ogóle się to bedzie jako tako kalkulowało bo w jedną stronę do roboty mam 10 km i muszę co dziennie przedostać się przez centrum bo mieszkam przy szpitalu karczaka i denerwuje mnie jazda autem w korkach. tylko teraz nie wiem jaki rower do tego wybrać i czy opłaca się inwestowac w rower . jeżeli ktoś by mógł sie wypowiedzieć to z góry dziekuję

skuter kup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xXPiotrekXx9:

pare lat temu kupiłem rowerek i jak najbardziej się sprawdza, a że ilka lat jeździłe z dąbrowy do ronda solidarności to bardzo miło omija się korki ;)

kwestia ile chcesz wydać ja prócz serwisu po pierwszych kilometrach (by nie stracić gwarancji) i pierwszej naprawy teraz chyba po 6 latach użytkowania nic przy rowerze nie robiłem ;) więc lepiej kupić coś lekko porządniejszego niż potem się bawić z pierdołami :)

Mam Wheelera 6.3 wtedy kosztował z 1,5k teraz pewnie są już inne modele, ale na prawdę mogę polecić, typowy rowerek miejsko-terenowy :)


OficeR:

mój już 4 lata jest miłośnikiem, auto kupiłem przed urodzinami by go ze szpitala juz odebrać :wink:

Gratulacje :)

Edytowane przez kanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy mlodego taty :D

9312806da96822f4adaa1125752277ab.jpg

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam koledzy i koleżanki mam pytanie do was czy ktoś z was porusza się po łodzi rowerem

ja się poruszam rowerem i rower to super sprawa.... kup sobie jakiegoś trekinga i będziesz pan zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy mlodego taty :D

9312806da96822f4adaa1125752277ab.jpg

send by GT-I9505

Motula będziesz pił??????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy milosnik Audi przyszedl na swiat ;)

send by GT-I9505

Gratulacje :)

witam koledzy i koleżanki mam pytanie do was czy ktoś z was porusza się po łodzi rowerem

ja się poruszam rowerem i rower to super sprawa.... kup sobie jakiegoś trekinga i będziesz pan zadowolony :D

też juz oglądam rowery i z poczatku chciałem kupić używkę jakaś ale teraz wyglada na to że w miarę fajny rower juz za 900 zł się kupi nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 9 stówek nie widziałem nowej dobrej hulajnogi

to zależy kto czego szuka ja nie powiedziałem że dobry rower bo na tym się nie znam zabardze tylko powiedziałem że w miarę fajny czyli miałem na byśli jego nowoczesny wygląg no i oczywiście cena jest też zależna od osprzętu typu czy hamulce mają być tarczowe czy zwykłe bo to już robi w miarę dużą ruznicę cenową.

Rowerku też nie szukam jakiegoś z jak najwyższek półki bo jakoś nie bawem planuję zmienić moją A4 na A8 D2 z silnikiem 4.2 i muszę jeszcze troszkę grosika odłożyć na ten wóz

Pozdrowienia dla DJ-a widziałem cię dzisiaj około 19.58 jak jechałeś jakąś b5 od siebie z warsztatu i na skrzyzowaniu dawałeś w stronę łodzi a ja akurat stałem na swiatełkach. :)

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno testował po naprawie jakieś pruchno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale specjalnie zrobiłem błąd by dodać sarkazmu :decayed: panie poligloto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...