Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: typy :decayed: dzieki wszystkim za zyczonka i pamiec :notworthy::decayed: no dzisiaj to skromnie bedzie 1 gora 2 bebeluchy i lulu bo jutro robota, Ilawa czeka :disgust: ale przy weekendzie i grylu jestem caly czas za :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, spóźnione, ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego no i oczywiście eSy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siemanko Bandziory :hi:

To i ja wtrącę swoje trzy grosze odnośnie VAG-owania na spotach: gadałem w Bukowinie z chłopakami ze Ślunska i oni najnormalniej w świecie takich "okazyjnych" spotowiczów kasują za podłączenie VAG-a.

Nie twierdzę, że my też mamy tak robić, ale np. dlaczego taki Panton, który dał za VCDS-a kupę szmalu, na który ciężko pracował, ma być na każde zawołanie cwaniaczków, którzy zamiast jechać do Idczaka i zabulić 200 czy 300 peelenów za diagnostykę, podlecą sobie na spota i zrobią sobie diagnostykę za "free", bo "chopaki z LDZ Bandy mają VAG-i".

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - ja nikomu nic nie żałuję, sam kilkukrotnie korzystałem z usług chriss'a i nic ode mnie w zamian nie żądał, teraz mając własnego VAG-a nikomu też nie odmówię, jak będzie potrzebował, no ale sory - jakbym miał własny warsztat, to czy miałbym naprawiać fury za friko komuś tylko dlatego, że się zarejestrował na forum i sobie do mniee"podleci" w wolnej chwili, bo ma takie widzimisię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi dobrze gadasz, ja też chętnie pomogę jak ktoś by pomocy potrzebował bo mam swojego vaga, ale takie przyjechanie raz na spot żeby coś tam sprawdzić czy naprawić se za frajer to pasożystwo zwykłe. Nie wychylam się bo też jeszcze na spocie nie byłem:P ale myślę że w końcu zacznę docierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, spóźnione, ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego no i oczywiście eSy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siemanko Bandziory :hi:

To i ja wtrącę swoje trzy grosze odnośnie VAG-owania na spotach: gadałem w Bukowinie z chłopakami ze Ślunska i oni najnormalniej w świecie takich "okazyjnych" spotowiczów kasują za podłączenie VAG-a.

Nie twierdzę, że my też mamy tak robić, ale np. dlaczego taki Panton, który dał za VCDS-a kupę szmalu, na który ciężko pracował, ma być na każde zawołanie cwaniaczków, którzy zamiast jechać do Idczaka i zabulić 200 czy 300 peelenów za diagnostykę, podlecą sobie na spota i zrobią sobie diagnostykę za "free", bo "chopaki z LDZ Bandy mają VAG-i".

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - ja nikomu nic nie żałuję, sam kilkukrotnie korzystałem z usług chriss'a i nic ode mnie w zamian nie żądał, teraz mając własnego VAG-a nikomu też nie odmówię, jak będzie potrzebował, no ale sory - jakbym miał własny warsztat, to czy miałbym naprawiać fury za friko komuś tylko dlatego, że się zarejestrował na forum i sobie do mniee"podleci" w wolnej chwili, bo ma takie widzimisię?

:oklaski: :oklaski: bardzo dobrze gadaasz Kmiaszku ja przejmuje paleczke i uwaga!!!!!!!!!!!!!

CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A NA SPOCIE MUSISZ BYC CO NAJMNIEJ 5 RAZY JAK NIE TO 50 PLN I MOZESZ MIEC LOGI !!!!!!!!!!

DZIEKUJE TO BYLEM JA KLYSEK 89

Kimiaszku dziekuje za zyczonka :buziak::pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zapytam z ciekawości: czemu dopiero teraz wpadliście na ten pomysł ??

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zapytam z ciekawości: czemu dopiero teraz wpadliście na ten pomysł ??

:gwizdanie:

bo bylismy trzezwi :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sebastianie, proszę zamieścić mój apel w nagłówku :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i proszę dodać, że bez gorzałki wpisowej nie ma się co pokazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez popieram wypowiedź Kimiego i propozycje klyska89 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, sugerujecie, że za podpięcie VAG-a ma być lodzik? :blink: :blink: :blink:

No chyba, że zawita do nas jakaś zajebiaszcza laska, to ja mogę jej podpinać ile wlezie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:55_________________________________________________

ojj kurfaaaaa jak dobrze ze jutro wekend :gwizdanie:

Ty się tak nie ciesz, masz rozpórki do ogarnięcia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...