Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

również siemanko i chciałbym złożyć serdeczne życzenia, abyście jak najlepiej spędzili Święta Zmartwychwstania Pańskiego i skupili się nad ich sensem w rodzinnym gronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również siemanko i chciałbym złożyć serdeczne życzenia, abyście jak najlepiej spędzili Święta Zmartwychwstania Pańskiego i skupili się nad ich sensem w rodzinnym gronie:)

Dzięki i wzajemnie

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemano [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 11:16_________________________________________________ach te święta a potem zaczną się problemy z zawiązaniem sznurówek ;(

budda urośnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz ten wiek ze nie masz sie czym przejmowac :polew: poza tym kazdy ptaszek musi miec daszek

w sumie masz racje :polew: :polew: :polew:

ale ty musisz jeszcze uważać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

wszystkiego najlepszego na święta i ostrego, mokrego, zakrapianego poniedziałku :naughty: :naughty: :naughty:

ujęcia z kamerki jak na pierwszy raz :good: :good: :good:

miałem do Was wpaść w sobotę na spota, ale w piątek miałem bliższe spotkanie ze sarną :wallbash:

a tak w ogóle Seba każda kamerka z HD się nada do kręcenia? bo coś kojarzę że mój kumpel ma jakąś właśnie z HD :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pospuszczac lby :)

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

od 2009 na forum :) i dopiero teraz sie na lodzkich odezwal :) witamy :P

spoko kamerka hd napewno sie przyda trzeba tylko pomyslec nad mocowaniami :) aleeeeee :D

samo mocowanie mysle ze nie bedzie problemem :D bo tu mam mocowanie do statywu a napewno

Twoja kamerka ma cos takiego takze problemu byc nie powinno takze super :D

napewno sie przyda :D musze najpierw ogarnac to co mamy :D lato sie dopiero zaczyna wiec mysle

ze wszystko co najlepsze jeszcze przed nami :) [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 20:10_________________________________________________jak top ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

Noooo, wreszcie :cool1:

Widziałem aktywność Kolegi w wielu wątkach i tak się zastanawiałem, kiedy wreszcie się odważy i się tu odezwie :decayed: :decayed: :decayed:

Oczywiście będziesz mile widziany na spotach :good: :good: :good:

rkwon, nie wiem, co miałeś na myśli pisząc o topie, ale ja nie widzę lachona :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa mac jest lachon w pyte no

macie jakies serwisy na ktorych mozna umiescici zdjecie png ?? bo te kasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...