Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

panowie przestańcie juz o tych wyscigach i rezystorach :polew:

po prostunapijmy się :drunk:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________PYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne Siemanko wszystkim :hi: :hi:

rkwon widziany wczoraj ok. 11.00 na wysokości Idczaka w Zgierzu :decayed: :decayed:

Tylko czemu nie używa CB :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Seba fajny zajączek :wink4: :wink4: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

pogadam z kumplem i zobaczę co on tam ma dokładnie :wink4:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

fajnie masz ogarniętą furę więc nie wiem czemu jeszcze na żadnym spocie nie byłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Niniejszym oblewam Was wodą :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:04_________________________________________________B4rt4s - nie sprawdzisz rozrządu VAG'iem - sam przecież wiesz, jak ustawiałeś, a może nawet masz fotkę. Na kole pasowym wcięcie pokrywa się z trójkącikiem na obudowie, a koła wałków rozrządu krechami do siebie po wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, bo jak się nie zawory zamykają za późno lub za wcześnie, to komp musi wtryskiwać więcej paliwa. Jest w ogóle szansa, że ktoś Ci odkręcał koła zębate i po prostu je przestawił? Tam chyba nie ma klina, więc tak może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

:good: faktycznie po 12-tej :good: - jechałem tam dwa razy i mi się :rolleyes: :rolleyes:

CB chyba :no: włączone - krzyczałem, wołałem i nic :no: :no: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak tam foty :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

pogadam z kumplem i zobaczę co on tam ma dokładnie :wink4:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

fajnie masz ogarniętą furę więc nie wiem czemu jeszcze na żadnym spocie nie byłeś :mysli:

Boje sie troche tej ŁDZ Bandy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pano.jpg

:)[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

:good: faktycznie po 12-tej :good: - jechałem tam dwa razy i mi się :rolleyes: :rolleyes:

CB chyba :no: włączone - krzyczałem, wołałem i nic :no: :no: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak tam foty :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hehe no moze zciszone bylo :) nie pamietam ale serdecznie zaluje :)

zdjecia trzeba troszke porezac i beda :) takze wszystko kwestia czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...