Jump to content

BMW M5 Concept

Guest -makaveli-
 Share

Recommended Posts

Guest -makaveli-

Silnik V8 4.4BiT 580KM

napęd - tył

skrzynia - 7-biegowa dwusprzęgłowa

felgi - 20"

szerokość opony: przód - 265mm / tył - 295mm

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-01.jpeg

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-04.jpeg

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-06.jpeg

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-02.jpeg

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-05.jpeg

bmw-m5_600-bmw-concept-m5-03.jpeg

Jak wyjdzie to bedzie wiadomo ile mocy ...ale ogolnie zapowiada sie ladny potwor. Chyba pierwsza M-ka z turbina ... No i stylistyka nowej 5ki jest ogolnie za***ista :kox: , na zywo ladniej niz na zdjeciach wyglada .

X5 M i X6 M mają już silnik z turbiną, ten sam, który będzie w M5 i M6. :wink4:

Widziałem najnowszą 5 F10 kilka razy na żywo. F10 M5 w białym kolorze, będzie :kox::naughty::decayed:

:slina:

Silnik w M5 będzie się różnić od tych w X. ;)

Ma mieć około 580KM.

:slina: nowa 5 wyglada :kox:

Ma mieć około 580KM.

Możesz podać źródło tych informacji, bo z tego co piszą największe magazyny motoryzacyjne będzie ten sam.

Guest mmcv

:slina: nowa 5 wyglada :kox:

kazda wygladala powalajaco ...

ale to nei jest samochod dla zwyklych ludzi... RWD z taka moca to naprawde trzeba umiec jezdzic.

Racja.Ja jeździłem BMW M5 E60 i jak jej przypierdo..sz w podłogę to ciężko ją ogarnąć :decayed:

Ta to musi mieć buta :)

Ma mieć około 580KM.

Możesz podać źródło tych informacji, bo z tego co piszą największe magazyny motoryzacyjne będzie ten sam.

Mały unfall. 560KM.

Jednakże silnik się różni. Np. w X6M masz 555KM, inną skrzynię biegów, parę innych technologii. A przede wszystkim różnica jest w napędzie - X6 ma napęd na 4 koła (z podkreśleniem na tył), a w M5 napęd tylni opcjonalnie z napędem na 4 koła.

........delikatnie mówiąc :wink4:

no i niestety nie będzie M5 AWD :(

"...In regards to other rumors about the 2012 BMW M5, Biermann says a definite “no” to any of the rumors about an all wheel drive version of their brilliant sports sedan."

nie będzie też wersji "kąbi" ale to akurat średnio mnie zmartwiło :decayed:

Another negative answer is to be seen regarding the rumors of the estate version of the F10 BMW M5. Thanks to incredibly slow sales figures, it seems like the hot estate will not live through another iteration.

"...In regards to other rumors about the 2012 BMW M5, Biermann says a definite “no” to any of the rumors about an all wheel drive version of their brilliant sports sedan."

UFFF... a juz mialem obawy ze Xdrive zamuli to auto . Gdzie AWD do takiego samochodu :decayed: , nie widze sensu, i cieszy mnie to bardzo .

szkoda ze 2 tony.

hmmm...koncepcja była taka

Apparently the M division’s purpose is not to make the BMW M5 as light as possible but as close to the weight of a normal fast 5 Series despite adding so much new equipment and such.

With the F10 BMW M5 they’ve managed to get that difference to just 33 kilograms so that’s quite the achievement.

Za to, podobnie jak było w przypadku M5 E60, przewidywana jest wersja z manualną skrzynią, przeznaczona wyłącznie na rynek USA. W przypadku E60, to miało jakiś sens przy beznadziejnej SMG III, ale z obecną skrzynią, wg. mnie mija to się z celem. Nie bez powodu nie ma GT-R'a czy MP4-12C z Manualem, bo po prostu nie ma nic lepszego niż skrzynia dwu-sprzęgłowa.

attachment.php?attachmentid=539402&d=1308009104

attachment.php?attachmentid=539401&d=1308009104

"...In regards to other rumors about the 2012 BMW M5' date=' Biermann says a definite “no” to any of the rumors about an all wheel drive version of their brilliant sports sedan."[/i']

UFFF... a juz mialem obawy ze Xdrive zamuli to auto . Gdzie AWD do takiego samochodu :decayed: , nie widze sensu, i cieszy mnie to bardzo .

a co przymierzasz sie? :tongue4:

a co przymierzasz sie? :tongue4:

no jak bedzie w promocji (80% rabatu) to tak :decayed: . Poki co ... N I E :polew: