Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11.12.2021 o 17:06, r7adek napisał:

 

IMG_20211204_134334.jpg

IMG_20211204_134316.jpg

IMG_20211204_134322.jpg

IMG_20211204_134326.jpg

No Radek petarda 

Opublikowano
54 minuty temu, DarekS4 napisał:

No Radek petarda 

Dzięki :)

Opublikowano

Napisałem do nich. Jak cena będzie spoko i ogarną mi to łączne pod MEMO to spoko nie będę się musiał pierdzielić z tym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co do zajętości w b6 da się zrobić w tylnej kanapie, bo zakładałem. Co do pasażera z przodu musiałbym mieć klimatronik 

Opublikowano
W dniu 23.12.2021 o 22:12, black_edition napisał:

Co do zajętości w b6 da się zrobić w tylnej kanapie, bo zakładałem. Co do pasażera z przodu musiałbym mieć klimatronik 

Piszą, że w przednich się nie da tego zrobić, a Ty w tylnej kanapie zrobiłeś ???

Opublikowano

Tu raczej @Banan@pila24@kamil-vag Mogliby potwierdzić, czy były w ogóle liczniki z kontrolką zapięcia pasa? Coś kojarzę, że niby w kostce foteli były przewody właśnie do zapięć pasów z czujnikiem :eusathink:

Opublikowano
3 minuty temu, Langista napisał:

Tu raczej @Banan@pila24@kamil-vag Mogliby potwierdzić, czy były w ogóle liczniki z kontrolką zapięcia pasa? Coś kojarzę, że niby w kostce foteli były przewody właśnie do zapięć pasów z czujnikiem :eusathink:

W b7 jest czujnik przy zapięciu pasów właśnie. W B6 nie osobiście spotkałem się z taką funkcją,aczkolwiek na schematach b6 jest opcja czujnika zapiecia pasów.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
12 godzin temu, Langista napisał:

Tu raczej @Banan@pila24@kamil-vag Mogliby potwierdzić, czy były w ogóle liczniki z kontrolką zapięcia pasa? Coś kojarzę, że niby w kostce foteli były przewody właśnie do zapięć pasów z czujnikiem :eusathink:

Przewody zawsze można poprowadzić. tylko kwestia co z czym podpiąć i do czego. Fotele są z a5 więc mają czujnik zapięcia pasów i zajętości fotela. Kwestia instalacji wiązki.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Mam już inne auto ale zostały fotele z A4b6 i pytanie, czy będą pasowały do A4 b5? Pozdsrawiam.

Opublikowano

Witam, panowie poszukuje śruby do mocowania pasa przy fotelu tej ze zdjęcia. Jakiś numer części?

PozdrawiamHxuk8PZ_d.webp.22cdea63e631052dc768b48f38f5b25e.webp

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie na jaka śrubę przykręcić ten pas w siedzeniach z przodu ? Macie cos konkretnego ?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć. Przeczytałem temat . Widziałem że kolega wrzucił rozpiskę wtyczek  b7->b8 czy ma ktoś jednak zdjęcie jak to zrobione ?

 

Miłego 

Opublikowano

Ale co Ty chcesz innego zobaczyć? Są tam podane zarówno numery pinów, jak i kolory przewodów. Przezbrajasz kostkę z B8 na tą z B7 wg schematu i tyle.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.08.2014 o 19:55, Nunas69 napisał(a):

Panowie jak z tym okablowaniem foteli? Mógłby ktoś wrzucić jakiś schemacik, fotki co i jak przerobić..

Pozdrawiam..

I co weszły ci te fotele z b8 do b6 ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czas odświeżyć temat.

 

Mam fotele z A5 w wersji cabrio .

 

Czy ktoś uruchamiał nawiew grzania karku do a4 b6 B7 ?

 

Dodatkowo jest przycisk sterowania do przodu / do tyłu fotela w okolicy zagłówka . Kiedy on zadziała ?

Podobno muszą być spełnione warunki jakieś.

 

A4 b7 jest w wersji USA tak jak i fotel z A5. 

Kolejne pytanie odnośnie maty zajętości i poduszek , bo jest inna ilość żył.

 

Ktoś już poruszał temat i przyspieszy mi czas rozkminy ? :)

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam wszystkich w nowym roku! 
 

również odkupuję, czy badał ktoś temat montażu foteli z A5 lub A4 B8 do A4 B6 Cabrio? 
 

przymierzam się do którychś z A5 tylko nie wiem od której wersji nadwozia najlepiej kupić. 

Opublikowano
W dniu 26.10.2023 o 23:49, black_edition napisał(a):

 

 

Czy ktoś uruchamiał nawiew grzania karku do a4 b6 B7 ?

 

Nawiew karku ma sterownik w oparciu, sterowany jest sygnałem cyfrowym  lin.

sygnały pochodzą z BCM. Samo z siebie nie chce chodzić

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzewania ciąg dalszy. 

Pytanie odnośnie montażu przedniego pasa - widziałem w temacie możliwość zrobienia otworu w przednim fotelu i przykręcenia pasa do fotela.

Pytanie, czy tą śrubę mogę wykręcić ze starego fotela z b6, czy muszę ją gdzieś kupić?

Ew gdzie indziej przykręcić ten pas?

 

Opublikowano

Dobra, ogarnięte. 

IMG_2532.jpeg

Opublikowano

@kirku Możesz zdradzić w jaki sposób zamontowałeś pasy?  Użyłeś śruby że starego fotela z b6? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.