Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW czy poziek zostawił komuś brykę pod opieką? nie zdążyłem się zgłosić na ochotnika (za drobną opłatą) :grin:

A i owszem zostawił :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A i owszem zostawił grin

a on juz fruuu ?

Opublikowano

Hugo będzie jeżdził siwym po torze i ciął się z EVO i Subarakami :polew:

Opublikowano

Hugo będzie jeżdził siwym po torze i ciął się z EVO i Subarakami :polew:

No pewnie.Fajnie mieć w garażu 2 x B6 w kolorze Dolphin Gray :polew:

Opublikowano

Cytat

A i owszem zostawił :grin:

:grin:

No, to organizuję jakiś nastepny konkurs. Zgadnijcie co będzie nagrodą :polew:

Opublikowano

No, to organizuję jakiś nastepny konkurs. Zgadnijcie co będzie nagrodą :polew:

Rejs łódką po jeziorze , sam na sam z tobą podczas zlotu letniego :polew:

Opublikowano

Ne ne ne.

ja tam wiem chłopaki, ze generalnie jestesmy hetero, ale jak to mówią strzeżonego Pan Bóg strzeże i zwłaszcza po pijaku z d*pą przy ścianie warto się poruszać :polew:

Chociaż, jakby pomanipulować wynikami, to .... Hugo dzięki, za podsunięcie pomysłu. Które Koleżanki zgłosiły się na wyjazd pod Olsztyn? :polew:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 11:56:37_________________________________________________Ja Cię. No ile możliwości w tym wyjeździe poźka zobaczyłem :shocked::grin:

- przejażdżka nagrodą w konkursach

- otwieramy wypożyczalnię

- firma podwożenia do ślubu

- przewożenie towarów na europaletach

- ...

:polew:

poziek. spokojnego lotu życzymy (to akurat na poważnie)

Opublikowano

No, to organizuję jakiś nastepny konkurs. Zgadnijcie co będzie nagrodą :polew:

Rejs łódką po jeziorze , sam na sam z tobą podczas zlotu letniego :polew:

o ciekaw nagroda w konkursie, dajcie mi wygrać :evil:

:grin:

Opublikowano

Dobra panowie kiedy coś pijemy bo już mnie ssie hyhyhy Ale na Mazurach był kox na maxa , napewno jade jeszcze na rajd malina panowie malina :)

Opublikowano

Oniak ciebie to wczoraj ssalo nie ma to jak pic driny wino i czysta a mowilem nie mieszac :polew:

Opublikowano

MUSZE TO WYKRZYCZEC chlopaki wisicie mi skrzynke wodki za to ze wkrecilem do klubu a przedewszystkim waszego Warszawskiego składu fajna dziewczyne ANGELIKE podobno była juz na waszym spotkanku. :afro:

Opublikowano

a no i mamy winowajce tego calego zamieszania :shocked:

Opublikowano

MUSZE TO WYKRZYCZEC chlopaki wisicie mi skrzynke wodki za to ze wkrecilem do klubu a przedewszystkim waszego Warszawskiego składu fajna dziewczyne ANGELIKE podobno była juz na waszym spotkanku. :afro:

skad mamy pewnosc ze to dzieki Tobie .... :wink:.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MUSZE TO WYKRZYCZEC chlopaki wisicie mi skrzynke wodki za to ze wkrecilem do klubu a przedewszystkim waszego Warszawskiego składu fajna dziewczyne ANGELIKE podobno była juz na waszym spotkanku. :afro:

kolego kolego, nie my Ci wisimy tylko Ty i angela wysicie nam po skrzynce :afro: warsaw team to zamknięte grono i trzeba się jakoś postarać żeby się wkręcić :a4fan::audi:
Opublikowano

Zpytajcie ANGELI to wam powie kto ja molestowal o to zeby zajrzala na strone naszego klubu :quattro:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 14:40 _________________________________________________A z tym kto komu ma stawiac to sie zastanowcie bo ja wam moge skrzynke postawic ale jak ANGELE oddacie do radomskiej paczki a wtedy to mieli bysmy juz dwie niewiasty u siebie ANGELE i BRYNIE :polew:

Opublikowano

Zpytajcie ANGELI

Pytaliśmy, ale była nad wyraz dyskretna. Coś w tym musi być i nie wiem czy na Twoim miejscu bym sie cieszył :evil:

jak ANGELE oddacie

Luzik. Angela czasem się zagubi a czasem myśli, że się z niej brechtamy, ale zduśmy te bezprzemiotowe dyskusje o oddawaniu w zarodku. Angela nigdzie się nie wybiera. O to akurat możecie jej zapytać :tongue:

mielibysmy juz dwie niewiasty u siebie :polew:

Oj, to chyba nie ten teges liczyliście - z tego co pamiętam obok Specyficznego Dzika jest w Radomiu już jest jeszcze jedna Klubowiczka :afro:

Opublikowano

a i w Kraku też jest jedna, wysoka Blondi... :tongue:

Opublikowano

Rajd rewelacja, troche mam niedosyt. Troche za krótko i za mało intensywnie (pogoda :sad:)

Malik szkoda,że się nie złapaliśmy na Niegocinie. Oniak, Lukas mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś polansujemy sie po OS-ach :grin: Poprostu GIT, KOKS I PSTRY, PSTRY,PSTRY :polew:

Opublikowano

No Norbi dzieki za zaopiekowanie sie nami bo by jeszcze nas ktos rozjechal :shocked:

Oniak, Lukas mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś polansujemy sie po OS-ach

no jak nie jak tak obowiazkowo :evil:

Opublikowano

a i w Kraku też jest jedna, wysoka Blondi... :tongue:

Wg moich informacji nie ma, ale moze cos sie zmienilo od ostatniego spotu :rolleyes:

Poź - to Ty jeszcze nie poleciales, a juz Twoje auto rozdysponowane? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.