Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ono znam ludzi z Katowic ktorzy do Opola przez Wroclaw jechali :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie i druga ... jak nie zapomne

tylko pewnie za pól roku jak sie pojawisz na spocie

Lukas spokojnie....jak juz sie przyznal ze ma to ja mu tak latwo nie odpuszcze :polew:

Chocbym do tego Otwocka po te ramke miala jechac :polew:

Opublikowano

do otwocka niedaleko :grin:

Opublikowano

spokojnie dam rade.....w razie czego........ :grin:

Opublikowano
Tylko się nie spijcie za bardzo i poróbcie koniecznie fotki

Prezes ty tez masz proszenie wsiadaj w busa i ogien :grin:

a fotki to beda jak bedzie dobry aparat :evil:

Opublikowano
Tylko się nie spijcie za bardzo i poróbcie koniecznie fotki

Prezes ty tez masz proszenie wsiadaj w busa i ogien :grin:

Bardzo bym chciał ale nie dam rady czasowo niestety :angry:

Opublikowano
bedzie i druga ... jak nie zapomne

tylko pewnie za pól roku jak sie pojawisz na spocie :cheesy:

p.s fajny spocik

bo my to generalnie jestesmy fajni :grin:

nie powinno byc tak zle .... :wink:

Lukas spokojnie....jak juz sie przyznal ze ma to ja mu tak latwo nie odpuszcze :polew:

Chocbym do tego Otwocka po te ramke miala jechac :polew:

:afro:

p.s zapraszam ... :wink:

Opublikowano

zaproszenie przyjete :grin:

To kiedy mam sie zglosic po ta ramke? :polew:

Opublikowano

zaproszenie przyjete :grin:

To kiedy mam sie zglosic po ta ramke? :polew:

kiedy chcesz .... :polew:

preferuje godziny wieczorne .... :wink:... :polew:

Opublikowano

a fotki to beda jak bedzie dobry aparat :evil:

Nie ma sprawy, mogę zabrać ze sobą sprzęt.

Opublikowano

tylko zeby mial szybka migawke bo oniak jak sie napije to ciezko go wyostrzyc :grin:

Opublikowano

tylko zeby mial szybka migawke bo oniak jak sie napije to ciezko go wyostrzyc :grin:

Da radę :grin:

Opublikowano

Panowie i Panie, zaznałem dzisiaj porażki byłem w urzędzie celnym zapłacic za mój kultywator zameldowałem się na miejscu przed 9:00 a wyszedłem o 14:00 ludzie 5 godzin w urzędzie a byłem 8 w kolejce.........samochód w polsce to wielki luksus a do tego samochód z zagranicy to ho ho ho

A jutro urząd skarbowy :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

Panowie i Panie, zaznałem dzisiaj porażki byłem w urzędzie celnym zapłacic za mój kultywator zameldowałem się na miejscu przed 9:00 a wyszedłem o 14:00 ludzie 5 godzin w urzędzie a byłem 8 w kolejce.........samochód w polsce to wielki luksus a do tego samochód z zagranicy to ho ho ho

A jutro urząd skarbowy :angry: :angry: :angry:

Rozrząd zmieniłeś?? :grin:

Mi w skarbówce po złożeniu VAT24 kazali czekać tydzień na VAT25

Opublikowano

no coz Kichol to tylko Polska takze witamy w szarej rzeczywistosci powiem tylko tyle ze w mniejszych miastach np w zamosciu to da sie zalatwic duuzo szybciej

Opublikowano

Koniec świata jak tak dalej pójdzie to za tydzień na spota przyjadę Ikarusem 230KM a nie swoim ciągniczkiem :sad:

Opublikowano

Ja swoj rejestrowalem w sumie miesiac :) W kazdym miejscu jakis problem.

Opublikowano

Panowie i Panie, zaznałem dzisiaj porażki byłem w urzędzie celnym zapłacic za mój kultywator zameldowałem się na miejscu przed 9:00 a wyszedłem o 14:00 ludzie 5 godzin w urzędzie a byłem 8 w kolejce.........samochód w polsce to wielki luksus a do tego samochód z zagranicy to ho ho ho

A jutro urząd skarbowy :angry: :angry: :angry:

Ja swoj rejestrowalem w sumie miesiac :) W kazdym miejscu jakis problem.

A zmieniłeś rozrząd?? :polew:
Opublikowano

:D nie!

Nie no.. jak nie to ok..

Koniec świata jak tak dalej pójdzie to za tydzień na spota przyjadę Ikarusem 230KM a nie swoim ciągniczkiem :sad:

A kto Ci broni jeździć?? Robisz przegląd, ubezpieczasz i latasz..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.