Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja marchew nie widzialem :confused4::cool1:

bedom especially for you next time :good::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak mnie temat wciągnął że mi stara poszła spać .... a na ręcznym to ja dziś niemrawo już śmigałem z Wami :polew: :polew: :polew:

A zapierał się, że NIE NIE NIE...

NIE NIE NIE a potem NO MOŻE :kox:

a ja marchew nie widzialem :confused4::cool1:

@PIXI, sk***ysynstwo straszne... taki kraj. :thumbdown:

nie chciałem pisać dlaczego wpadł w poślizg ;( bo sam śmigam osobówką ale to mnie nauczy innego podejścia do tirów ...abym nigdy nikomu nie zrobił takiej sytuacji ...

Marchew nie widziałeś bo śmigałeś Swoim sprzętem :cool1:

Jesze raz wielkie dzięki za wrażenia ze ślizgawki i zaje*bisty spot ..... dobrej nocki :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich ze spota dzisiaj pod Ikea :)

Flyer - dzieki za info :) MIlo bylo w koncu poznac w realu.

Poziek - dobre boki tym evo ! Beczka tez nam calkiem ladna wyszla :D

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich ze spota dzisiaj pod Ikea :)

Flyer - dzieki za info :) MIlo bylo w koncu poznac w realu.

Poziek - dobre boki tym evo ! Beczka tez nam calkiem ladna wyszla :D

:hi:

no to chyba już wiem kiedy znowu się widzimy:

http://pogoda.onet.pl/1,3,38,miasto.html

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

bedzie ktos moze w arkadii z zawiasem -40mm?

chetnie bym oblukal czy wystarczy czy wiekszy kupic :>

Opublikowano

kokos ma chyba taki i bywa ... często/zawsze (niepotrzebne skreślić)

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich ze spota dzisiaj pod Ikea :)

Flyer - dzieki za info :) MIlo bylo w koncu poznac w realu.

Poziek - dobre boki tym evo ! Beczka tez nam calkiem ladna wyszla :D

:hi:

no to chyba już wiem kiedy znowu się widzimy:

http://pogoda.onet.pl/1,3,38,miasto.html

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

daj cyne jakby co,daleko nie mam do janek :good:,

kokos ma chyba taki i bywa ... często/zawsze (niepotrzebne skreślić)

-35 raczej wystarczajacy,pewnie bede w arkadii ale jeszcze wczesniej moge byc w jankach (musze czasem przypilnowac zeby mi sie nadarzyniaki w evkach po parkingu za free nie slizgali :gwizdanie:)i na spocie w niedziele w pruszkowie

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Uprzedzam pytanie Moskala ...kurtek z frędzlami nie robimy :D

Karwa, a miał to byc slubny prezent od klubu dla Nosfera , co mu teraz kupimy ?? :gwizdanie: :mysli:

btw, chcialem sobie skrocic droge na ursynow przez poleczki, to sie okazalo, ze wirazowa zamknieta :wallbash:

:gwizdanie: a zgadnij kto tam macza paluszki :mysli::kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I za***iście że zfajczyłem sobie tylny zderzak :gwizdanie: :naughty:

A tydzień temu ostrzegałem :naughty: :naughty: :naughty:

Oby tak dalej, a na zlot pojedziesz PKS :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty specjalne na naszą cześć :slina::blink::shocked:

pomyślałem sobie: twardzi byli (nie tak jak taka piz*eczka z tarc**jmina co tu dzisiaj już piszczała jak doda przy pierwszym analu) przyjechali szmat drogi to niech mają jakieś fajerwerki :kox: :kox: :kox

Poziu czy tam Cipciu ... niewiem jak na Ciebie dziewczyny po fachu wołają :polew: :polew: :polew: :polew: weź swojego chłopaka i gdzieś do kina skoczcie, odreaguj sobie bo walenie konia Ci ewidentnie już nie służy :cool1:

Opublikowano

bedzie ktos moze w arkadii z zawiasem -40mm?

chetnie bym oblukal czy wystarczy czy wiekszy kupic :>

ja mam -40/-40 ale niestety nie bywam w arkadii z przyczyn niezaleznych :( - jak cos to ustawka na miescie

jesli parkujesz gdzies na chodnikach to przy -40 krawezniki juz naprawde wysokie sie robia :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 08:52_________________________________________________ :hi: dziewczyny

Opublikowano

bedzie ktos moze w arkadii z zawiasem -40mm?

chetnie bym oblukal czy wystarczy czy wiekszy kupic :>

ja mam -40/-40 ale niestety nie bywam w arkadii z przyczyn niezaleznych :( - jak cos to ustawka na miescie

jesli parkujesz gdzies na chodnikach to przy -40 krawezniki juz naprawde wysokie sie robia :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 08:52_________________________________________________ :hi: dziewczyny

leżące na drogach bryły lodu z nadkoli u mnie nawet na 1BE przechodza pod silnikiem z trzaskiem ... więc -40 to wyzwanie :naughty:

Opublikowano

Nie mówiąc już o wyrastających jak grzyby progach zwalniających.. :wink4:

Nie zawsze robionych z głową. Ja tez zacieram na nich..

Opublikowano

Ty bedziesz go w dupke szturchal :decayed

To normalne przecież u nich :polew: :polew: :polew:

I za***iście że zfajczyłem sobie tylny zderzak :gwizdanie: :naughty

Dac Ci koreańską zabawkę to i to spierdolisz :D:decayed:

no,najlepszy,strach ci nie pozwolil monety przytulic

:kox: :kox: :polew: :polew:

Karwa, a miał to byc slubny prezent od klubu dla Nosfera , co mu teraz kupimy ?? :gwizdanie: :mysli:

Striny w panterkę z kogutem ja jajach :decayed::naughty: :naughty:

Poziu czy tam Cipciu ... niewiem jak na Ciebie dziewczyny po fachu wołają :polew: :polew: :polew: :polew: weź swojego chłopaka i gdzieś do kina skoczcie, odreaguj sobie bo walenie konia Ci ewidentnie już nie służy :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam was serdecznie!

Dawno sie nie odzywalem ale niestety sajgon w robocie:)

Przepraszam ze tutaj ale mam pytanko na szybko bo chce dokonac zakupu.

Znalazlem taka aukcje:

http://allegro.pl/item876513032_audi_a6_felgi_z_oponami_toyo_t1r_17.html

Czy te kolka podjeda do mojego samochodu ?

nie ma ET oraz szerokości felgi - ciężko więc ocenić

Opublikowano

Zadalem kolesiowi pytanie o ET i szerokosc felg.

Jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Jak zaloze takie laczki do seryjnego zawiasu to pewnie bedzie wygladal jak allroad :sick3:

Opublikowano

Zadalem kolesiowi pytanie o ET i szerokosc felg.

Jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Jak zaloze takie laczki do seryjnego zawiasu to pewnie bedzie wygladal jak allroad :sick3:

pewnie tak :wink4:

Opublikowano

Moskal a komu tak podpadles ze zostales ostrzezony :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.