Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal a komu tak podpadles ze zostales ostrzezony :evil:

Mi :decayed: :decayed:

Dobra cena za te kółka :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ALe widze ze duzo osob ma ostrzezenia na forum ;-) czyzby z nowym rokiem jakies obostrzenia weszly :P

no dobra dobra ;-) dlatego czekam na info od kolesia o ET i szerokosci ;-) jak zaakceptujecie to kupuje ;-)

A sluchajta - ile bedzie mnie orientacyjnie kosztowac obnizenie furki zeby te felgi dobrze wygladaly ?

Opublikowano

Moskal a komu tak podpadles ze zostales ostrzezony :evil:

eee tam ostrzeżony , przez tydzień byłem moderowany :kox:

a jest taki jeden nadgorliwiec na forum , pseudonim "kapelusznik"

spoko loko , wyrównam rachunki na "zimowym" , mamy z Poziomkiem pewien plan :wink4:

Dobra cena za te kółka :naughty: :naughty:

bardzo dobra , tylko mi sie bardziej widzą te czarne w srodku :good:

Opublikowano

:bry: alfonsi :naughty:

moskal co ty chciałeś żebym ci zmierzył??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________

Moskal a komu tak podpadles ze zostales ostrzezony :evil:

eee tam ostrzeżony , przez tydzień byłem moderowany :kox:

a jest taki jeden nadgorliwiec na forum , pseudonim "kapelusznik"

spoko loko , wyrównam rachunki na "zimowym" , mamy z Poziomkiem pewien plan :wink4:

Dobra cena za te kółka :naughty: :naughty:

bardzo dobra , tylko mi sie bardziej widzą te czarne w srodku :good:

jakie czarne??

Opublikowano

ET 35

Szerokosc podal tak : 1,5x17j

Troche koles zaspany byl wiec moglem czegos nie zrozumiec w szerokosci.

Opublikowano

ET 35

Szerokosc podal tak : 1,5x17j

Troche koles zaspany byl wiec moglem czegos nie zrozumiec w szerokosci.

7,5Jx17"

Opublikowano

będą pasować

1,5 :polew: :polew:

Opublikowano

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty specjalne na naszą cześć :slina::blink::shocked:

pomyślałem sobie: twardzi byli (nie tak jak taka piz*eczka z tarc**jmina co tu dzisiaj już piszczała jak doda przy pierwszym analu) przyjechali szmat drogi to niech mają jakieś fajerwerki :kox: :kox: :kox

Poziu czy tam Cipciu ... niewiem jak na Ciebie dziewczyny po fachu wołają :polew: :polew: :polew: :polew: weź swojego chłopaka i gdzieś do kina skoczcie, odreaguj sobie bo walenie konia Ci ewidentnie już nie służy :cool1:

czy włączył ci się syndrom Wicia.Es ?? :kox:

naprawdę nie chcę cie wrzucać do tego samego worka co naszego VIPa seniora więc postaraj się i następnym razem przyjedź :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakie czarne??

takie

dscn4438f.jpg w800.png

moskal co ty chciałeś żebym ci zmierzył??[br]

srednice zewnętrzna wejścia do przepustnicy od strony icka , podobno ma 63 ale nie wiem czy w środku czy na zewnątrz :confused4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:50_________________________________________________69480115.jpg w1024.png

wygląda o wiele lepiej niż srebrna :wink4:

Opublikowano

spoko, narazie ide spac, pozniej ci sprawdze :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:58_________________________________________________te fele najlepiej wygladaja w graficie. jak dla mnie bomba

Opublikowano

spoko, narazie ide spac, pozniej ci sprawdze :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:58_________________________________________________te fele najlepiej wygladaja w graficie. jak dla mnie bomba

wiadomo - grafitowe do czarnej fury :kox:

1364618537_2f2678280c_b.jpg

:decayed:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

Nie wybiera się ktoś na Śląsk :?: Mam przesyłkę do odebrania i to kur... na Śląsku właśnie :wallbash:

Opublikowano

:siema:

Nie wybiera się ktoś na Śląsk :?: Mam przesyłkę do odebrania i to kur... na Śląsku właśnie :wallbash:

moj samolot startuje za godzine. jak cos to PW :gwizdanie:

Opublikowano

Coś mi się przypomina że ktoś z forum pracuje w Pol Aqua S.A ??

Opublikowano

Coś mi się przypomina że ktoś z forum pracuje w Pol Aqua s.a ??

Moskal

Opublikowano

aaaaa no tak , dzieki :)

Opublikowano

Coś mi się przypomina że ktoś z forum pracuje w Pol Aqua S.A ??

aj em , czego potrzebujesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

gygy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.