Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wsiadłew w Q :slina:

haha

Ale tylko w 130 konne.

Do bólu głowy wystarczające :decayed:

A ja właśnie polatałem na tyłach Leroya - jeden łuk z bandami i było :kox: Ciekawe czy setką tam wejdę :mysli:

nie chce mi się wyjeżdżać bo też bym sobie polatał bokiem. Ale pod realem we środę było idealnie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj ogólnie w ch... śniegu na parkingach (wieszałem się czasami), dlatego tylko drogami trzeba latać, ale jeszcze spory ruch.

Opublikowano

FWD to choojnia nie samowita na śniegu..AWD lub RWD :kox:

Wczoraj jechałem..trasa 30 km i zero czarnego asfalcidła :naughty:

Opublikowano

Ja wczoraj jechałem z żywca , masakra , katowicka biała wiało jak uj.

Opublikowano

jazda dzisiaj jest mega kox, zrobilem 250km i ASR nie przestawalo swiecic :kox: :kox: :kox: i na niektore drogi to zderzakiem jako pierwszy odsniezalem :silacz:

a UG7 u mnie to daje rade. jak wracalem to jako jedyny 80km/h. zadna zaspa im nie straszna :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra ide pić bo zamulacie :sesese::banan3:

Opublikowano

ja tez :tongue4: czekam az sie zmrozi :gwizdanie:

Opublikowano

e tam te wasze Q i i inne pierdoły. Jak ktoś taki mocny jest, to niech się ze mną ścignie o flaszkę. :naughty:

Opublikowano

e tam te wasze Q i i inne pierdoły. Jak ktoś taki mocny jest, to niech się ze mną ścignie o flaszkę. :naughty:

zgłaszam sie na ochotnika , w połowie lutego , pasuje ci ?????

Opublikowano

Jak będzie śnieg, to owszem. :decayed:

Opublikowano

Jak będzie śnieg, to owszem. :decayed:

moge stanąć 20 metrów za tobą , pasuje ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

możesz i 50 przed mną, tak i tak nie dasz rady.

Opublikowano

możesz i 50 przed mną, tak i tak nie dasz rady.

nieeee, wole 20 za tobą , bedzie większy łach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z czym ty chłopcze chcesz startować? Quadem?

Opublikowano

a ty bedziesz tą narciarką startował ?????

Opublikowano

:hi: dziewczyny

a ty bedziesz tą narciarką startował ?????

ja swoją wystartuję :evil:

Opublikowano

:hi: dziewczyny

a ty bedziesz tą narciarką startował ?????

ja swoją wystartuję :evil:

Siema :> a Ty co wyjechałeś gdzieś że się nie odzywałeś czy tyle piłeś :kox:

Opublikowano

:hi: dziewczyny

a ty bedziesz tą narciarką startował ?????

ja swoją wystartuję :evil:

Siema :> a Ty co wyjechałeś gdzieś że się nie odzywałeś czy tyle piłeś :kox:

wyjechałem i chlałem z wujkiem Moskalem dopiero co na kawadrat wróciłem :banan2:

Opublikowano

siema ogry. ktoś mnie jeszcze pamięta :gwizdanie:

Opublikowano

siema ogry. ktoś mnie jeszcze pamięta :gwizdanie:

A kto to?

Pewnie jakiś cwaniak co auto chce sobie zvaginować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.