Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zabieg był później

:good: bo juz myślałem ze zmądrzaleś :kox:

a ja własnie pakuje sie w czinkłaczento 700cm3 na letnich i jade do Piaseczna

ale kórwa bedzie jazda :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________

Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy , :polew:

gdzies juz pisałem że Q jest dla lamerów którzy braki w umiejętności kierowania pojazdem zastępują nowoczesną techniką :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal :tongue4:

nie ma łańcuchów na 115/95 R11 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
gdzies juz pisałem że Q jest dla lamerów którzy braki w umiejętności kierowania pojazdem zastępują nowoczesną techniką kox

yhyyyy :polew: Z tego co pamiętam to przedni napęd zrobili dla kobiet, żeby było łatwiej :)

ale mam kacora ,urwaaaa

Opublikowano

zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal :tongue4:

nie ma łańcuchów na 115/95 R11 :kox: :kox: :kox: :kox:

gwoździe?? :gwizdanie:

Opublikowano

zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal :tongue4:

nie ma łańcuchów na 115/95 R11 :kox: :kox: :kox: :kox:

gwoździe?? :gwizdanie:

ćwierćcalowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

faaaaaaak ja dziś w robocie do co najmniej północy :wallbash: a śnieg tak napier.... że nie wiem czy znajdę samochód

Opublikowano

faaaaaaak ja dziś w robocie do co najmniej północy :wallbash: a śnieg tak napier.... że nie wiem czy znajdę samochód

a ja do 7 :gwizdanie:

Opublikowano

Karwa...ale se pośmigałem po mieście :kox: :kox: :lol1:

Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy , :polew:

Dlatego ja to za rok muszę dopaść jakiegoś paździerzaka na RWD :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy , :polew:

Dlatego ja to za rok muszę dopaść jakiegoś paździerzaka na RWD :lol1:

Polonez Caro Plus - Polish Drift Machine :polew::kox:

Opublikowano

Polonez Caro Plus - Polish Drift Machine :polew::kox:

Z krajowych to lubię pierogi i bigos :decayed::naughty:

Opublikowano

Boże jak mi was szkoda przednionapędowcy , :polew:

Dlatego ja to za rok muszę dopaść jakiegoś paździerzaka na RWD :lol1:

Polonez Caro Plus - Polish Drift Machine :polew::kox:

wczoraj jeden smigal na jankach,kazda zaspa byla jego

Opublikowano
  • Autor

Polonez Caro Plus - Polish Drift Machine :polew::kox:

Z krajowych to lubię pierogi i bigos :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 19:24_________________________________________________

wczoraj jeden smigal na jankach,kazda zaspa byla jego

w środę z Edmondo widzieliśmy starą 80kę tego kanciaka w Q, ależ on wymiatał, jebaniutki

Opublikowano

Poldek wczoraj był przekozak :kox:

Opublikowano

Poldek wczoraj był przekozak :kox:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

1263051330_by_Cement_500.jpg

Opublikowano

Ojojojojoj nie było mnie 30 stron :naughty:

Opublikowano
gdzies juz pisałem że Q jest dla lamerów którzy braki w umiejętności kierowania pojazdem zastępują nowoczesną techniką kox

yhyyyy :polew: Z tego co pamiętam to przedni napęd zrobili dla kobiet, żeby było łatwiej :)

ale mam kacora ,urwaaaa

I zebrałeś się dzisiaj z domu pojeździć Iveco?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

1263051330_by_Cement_500.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

heja łasiurdaki

pokwestowalem dzisiaj przy feminie.

i jak stalem od 11 do 15:30 widzialem 1 plug ok 11 :D (rozpadalo sie ok 12:30 :P)

A tak pozatym to :bry:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:06_________________________________________________Oo i pierwszy na 3600 stronie :D

Opublikowano

Ja po przeczytaniu 30 stron stwierdzam że:

:witch1: rządzi i sieje strachem :notworthy:

SebMis :hi:

Nosfer nie pasuje Ci moderator.gif:naughty:

aa. Księgowy z Moskalem będą pukać na zlocie jakiegoś Zielonego :mysli::naughty: :naughty: :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.