Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, wreszcie udało mi się obejrzeć foty z impry, kilka spostrzeżeń:

1) ono - szacun za fachową cenzurę ;):decayed:

2) tyle pięknych dziweczyn było, a patrzac na zdjęcia - jedną z najbardziej obejmowanych przez facetów osób ... byłem ja :shocked: . Przemyślcie sobie Żuczki preferencje i ochłońcie - opuszczam Was na tydzień, żeby burza hormonów przycichła :polew: :polew: :polew:

3) fota oniaka przy garze z sosem. Propozycja tytułu: "Takich wynalazków to ja nie jadam" :D

4) "... Ty chcesz prowadzić, Ty prowadzisz i ona też prowadzi, a ??? nie prowadzi i to jest cool i tak być powinno, a nie żeby kobieta w tańcu prowadziła faceta..." - a kto to jest autorem? :polew:

Do zobaczyska/usłyszenia za tydzień.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No, wreszcie udało mi się obejrzeć foty z impry, kilka spostrzeżeń:

1) ono - szacun za fachową cenzurę ;):decayed:

2) tyle pięknych dziweczyn było, a patrzac na zdjęcia - jedną z najbardziej obejmowanych przez facetów osób ... byłem ja :shocked: . Przemyślcie sobie Żuczki preferencje i ochłońcie - opuszczam Was na tydzień, żeby burza hormonów przycichła :polew: :polew: :polew:

3) fota oniaka przy garze z sosem. Propozycja tytułu: "Takich wynalazków to ja nie jadam" :D

4) "... Ty chcesz prowadzić, Ty prowadzisz i ona też prowadzi, a ??? nie prowadzi i to jest cool i tak być powinno, a nie żeby kobieta w tańcu prowadziła faceta..." - a kto to jest autorem? :polew:

Do zobaczyska/usłyszenia za tydzień.

Dobrze że jedziesz bo widzę ,że to nie my musimy ochłonąć tylko Ty :bicz2:

Co do obściskiwania to spokojnie.... nie chcieliśmy żebyś zamknął się w sobie i zaczął się jąkać ;)

Opublikowano

Co do obściskiwania to

... to również Ty nie powinieneś nic mówić :naughty:

Ja się domyślam czemu Ty tak sie broniłeś przed wyjazdem do teściów :polew:

Opublikowano

Co do obściskiwania to

... to również Ty nie powinieneś nic mówić :naughty:

Ja się domyślam czemu Ty tak sie broniłeś przed wyjazdem do teściów :polew:

Czekam na uświadomienie mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Czekam na uświadomienie mnie :gwizdanie:

Wiciu, ale z niego kogucik, nieprawdaż ? :D

Opublikowano

Wiciu, ale z niego kogucik, nieprawdaż ? :D

Dobra dobra ...dziewczynki rozluźnijcie bice ... ty.ko spokój Was uratuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w ktorym miejscu na torwarze mozna was znalesc a moze w ktorym barze :drunk: hehe

Opublikowano

w ktorym miejscu na torwarze mozna was znalesc a moze w ktorym barze :drunk: hehe

Parking dla autobusów pod Torwarem. Do jutersa :quattro:
Opublikowano

w ktorym miejscu na torwarze mozna was znalesc a moze w ktorym barze :drunk: hehe

Jeżeli chodzi o Torwar to na tym parkingu od strony ul. Czerniakowskiej - nie da się nie zauważyć.

Jeżeli chodzi o Promenadę to przedostatnie piętro - z widokiem na Wisłę - przy wjeździe na piętro (chyba jak dobrze liczę to 3) po lewej będzie widać stojące A4.

Czytaj wcześniej forum to będziesz wiedział gdzie w dany wtorek są spotkania (jak zła pogoda to przeważnie od razu Promenada).

Opublikowano

dziekuje za zaproszenie na impreze sobotnia, szkoda ze nie udalo nam sie spotkac ale za to w pazdzierniku bede znowu w tym samym miejscu wiec moze wtedy sie uda :wink4:

P.S Kto z Was ma czerwona A4 B5, bo jak wyjezdzalam juz do Wroclawia to cisnal przede mna taki smialek ale zeby on prosto jechal to bym nie powiedziala cala ulica byla jego, niestety nie udalo mi sie go dogonic bo kolorow tez nie widzial za bardzo na sygnalizatorach :th: widzialam tylko ramki klubowe :mysli:

Opublikowano

Parking dla autobusów pod Torwarem. Do jutersa :quattro:

Norbi weź papiery od centralki :D

Opublikowano

Parking dla autobusów pod Torwarem. Do jutersa :quattro:

Norbi weź papiery od centralki :D

Biere :decayed:
Opublikowano

czy ja ku^%$##@ nie mogę nigdy umyć auta :disgust:

co umyje to od razu pada :wallbash:

Opublikowano

czy ja ku^%$##@ nie mogę nigdy umyć auta :disgust:

co umyje to od razu pada :wallbash:

Nie martw sie Sebek.....mam tak samo :kwasny:

Opublikowano

taka ładna pogoda, ledwo dojechałęm do domu z myjni a tu: kap.., kap..., kap... , :disgust::kwasny::angry::wallbash:

Opublikowano

a nie robimy spota od razu w promenadzie??

jakos nie chce mi sie na torwar, robale lataja, z drzew syf na bryki leci :thumbdown:

KTO MOZE NA JUTRO PRZYWIEZSC KLUCZ 16 DO WYMIANY SWIEC?

Opublikowano

a nie robimy spota od razu w promenadzie??

jakos nie chce mi sie na torwar, robale lataja, z drzew syf na bryki leci :thumbdown:

KTO MOZE NA JUTRO PRZYWIEZSC KLUCZ 16 DO WYMIANY SWIEC?

ma padac, wiec najlepiej od razu do promenady......

Opublikowano

KTO MOZE NA JUTRO PRZYWIEZSC KLUCZ 16 DO WYMIANY SWIEC?

Żówiu postaram się na jutro załatwić tylko nie obiecuję, że mi się to uda.

Szanse są 70% nie, 30% tak, ale spróbuję.

Opublikowano

KTO MOZE NA JUTRO PRZYWIEZSC KLUCZ 16 DO WYMIANY SWIEC?

Właśnie sprawdziłem i największy mam 13. Pamiętam, że oniak miał szpanerski zestaw kluczy. A coś cicho siedzi :)

Opublikowano

dzieki Panowie za pomoc :a4fan:

oniak miał szpanerski zestaw kluczy

no to sa moze klucze do lansu a nie do napraw :P, co nie sasiad :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.