Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dejwidzie nabyłem fele DOTZ HANZO :kox: w mega rozmiarze 15 caluff, na 1BE dość sztywno się jeździ dlatego 15'' będzie optymalne, a ten wzór 'hanzo' jest za***isty :decayed:

:shocked:

to ci powiem , że mnie nie zawstydziłeś :thumbdown: , tez mam 1BE ale zeby było aż tak sztywno ?? :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 06:46_________________________________________________a tak wogle to dzień dobry dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 06:58_________________________________________________które ????

hanzowhitem.th.jpg

dotzhanzo02rz4.th.jpg

Żadne, fetyn jak chooj.

Bierz te http://allegro.pl/item876133222_oryginalne_felgi_audi_5x112_18_cali_z_oponami.html[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 08:16_________________________________________________

w ogóle to wkręciło mi pasek z alternatora w wiatrak i miałem holowanko 40km :wallbash

Napinacz się skończył, czekają Cię koszta :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pszeciesz one som pszecudoffffne :polew: :polew: :polew:

dotzhanzo02rz4.th.jpg

Wyglądają jak rzutki ninja :decayed:

Opublikowano

Jak wczoraj wyszły czasówki ? :decayed:

Rozjebałem Was moim ADR-em Forłard 15" Winter Tires ? :polew:

nie wiem czy mam pisać :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

może niech boberek napisze :naughty:

Opublikowano

ja tam nic nie pamiętam :D 39,34 jakoś tak :D

Opublikowano

Jak wczoraj wyszły czasówki ? :decayed:

Rozjebałem Was moim ADR-em Forłard 15" Winter Tires ? :polew:

nie wiem czy mam pisać :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

może niech boberek napisze :naughty:

Pamiętam tylko Malolata Evo - 43,xx

PoziEvo - 44,xx (ale to pierwszy przejazd)

Nosfer ADR Forłard - 45,52

a dalej nie wiem :dontknow:

ja tam nic nie pamiętam :D 39,34 jakoś tak :D

No tak.. Ale to był twój czas od startu, do pierwszej nawrotki

A cała trasa ? :polew:

Opublikowano

czasy w końcu były 41,21 Idzika w Evo, moje 42,02 a dalej twoje 45 z hakiem :naughty: :naughty: jednym słowem zawstydziłeś Kaliego :decayed:

no dobra Kali miał 44,62 :decayed:

Opublikowano

Nosfer ADR Forłard - 45,52

wery najs :good:

słyszałem równiez ze przedwczoraj buba swoja AEB forłard zawstydzil Kaliego , prawda to czy fałsz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Był bardzo bliski zawstydzenia :naughty:

Opublikowano

Nosfer ADR Forłard - 45,52

wery najs :good:

słyszałem równiez ze przedwczoraj buba swoja AEB forłard zawstydzil Kaliego , prawda to czy fałsz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mówili na mieście, że - miał czas gorszy o 3 sekundy. Czy jakoś tak.. :wink4:

czasy w końcu były 41,21 Idzika w Evo, moje 42,02 a dalej twoje 45 z hakiem :naughty: :naughty: jednym słowem zawstydziłeś Kaliego :decayed:

no dobra Kali miał 44,62 :decayed:

E. To nieźle wypadłem :decayed:

Kuwa - ale frajda za***ista była sobie polatać trochę :kox::good:

Opublikowano

no jak już wchodzi w grę pomiar czasu to jest adrenalinka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no jak już wchodzi w grę pomiar czasu to jest adrenalinka :kox: :kox: :kox:

Bez kitu.. Mega było :)

Czujcie się teraz jak kupię Diesla w FWD :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Był bardzo bliski zawstydzenia :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A taki kozak :kox:

no jak już wchodzi w grę pomiar czasu to jest adrenalinka :kox: :kox: :kox:

i juz by sie turbo tajmerek przydał :wink4::good:

Czujcie się teraz jak kupię Diesla w FWD :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

od razu zgłosze cie do Hugona o zbanowanie :kox:

Opublikowano

Wiesz do ośki trzeba mieć fach w ręce, ale to j**ane Q to się trzyma śniegu :kox:

Opublikowano

BRY :hi:

pszeciesz one som pszecudoffffne :polew: :polew: :polew:

dotzhanzo02rz4.th.jpg

Kolkov bedziesz za tydzień na spocie? Chetnie bym obadał temat..

Opublikowano
  • Autor

Kolkov bedziesz za tydzień na spocie? Chetnie bym obadał temat..

będę, a co chcesz obadać :?: Gwizdki nindża :?: :naughty:

Opublikowano

Kolkov bedziesz za tydzień na spocie? Chetnie bym obadał temat..

będę, a co chcesz obadać :?: Gwizdki nindża :?: :naughty:

hehehe furora ale gwiazdki ok :wink4: :wink4:

Opublikowano

pszeciesz one som pszecudoffffne :polew: :polew: :polew:

dotzhanzo02rz4.th.jpg

Zastanawialem sie nad nimi ale doszedlem do wniosku iz te felgi pasuja jak swini chomato do B5

Opublikowano

Gwizdki nindża

:good:

Opublikowano
  • Autor

bom10_218.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.