Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz do ośki trzeba mieć fach w ręce, ale to j**ane Q to się trzyma śniegu :kox:

Q jest dla pedziów :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz do ośki trzeba mieć fach w ręce, ale to j**ane Q to się trzyma śniegu :kox:

Q jest dla pedziów :decayed:

:buziak: :buziak: :buziak::rose:

Opublikowano

Dzis lece w trase... docieram sprzeglo i moge z Wami latac :decayed:

Opublikowano

i moge z Wami latac :decayed:

podobno dyzle w jankach puchną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

podobno dyzle w jankach puchną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ze co? :kox:

Opublikowano

podobno dyzle w jankach puchną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ze co? :kox:

że jajco :kox:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 12:05_________________________________________________przyjedzie znany Pruszkowiakomedalik Forłard madafaka kiler i was wszystkich pozamiata :kox: :kox:

Opublikowano

no jak będziecie chcieli jakąś czasówkę śmigac w tygodniu to dajcie znaka :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz do ośki trzeba mieć fach w ręce, ale to j**ane Q to się trzyma śniegu :kox:

Q jest dla pedziów :decayed:

:buziak: :buziak: :buziak::rose:

Poziowy - Ty nie masz Quattro :naughty: ..już nie masz :decayed:

Opublikowano

Wiesz do ośki trzeba mieć fach w ręce, ale to j**ane Q to się trzyma śniegu :kox:

Q jest dla pedziów :decayed:

:buziak: :buziak: :buziak::rose:

Poziowy - Ty nie masz Quattro :naughty:

oj tam, oj tam :decayed:

Opublikowano

Spoko... jutro (mam nadzieje) znowu mozemy sie poslizgac, zobaczymy kto kogo pozamiata :kox:

Opublikowano

Spoko... jutro (mam nadzieje) znowu mozemy sie poslizgac, zobaczymy kto kogo pozamiata :kox:

ale Tylko Arkadia Poziom żółty obok CarAudio .... :decayed: :decayed:

Opublikowano

podobno dyzle w jankach puchną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ze co? :kox:

że jajco :kox:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 12:05_________________________________________________przyjedzie znany Pruszkowiakomedalik Forłard madafaka kiler i was wszystkich pozamiata :kox: :kox:

:yeah::silacz:quattror.png

:polew:

Opublikowano
:siema: slizgacze :)
Opublikowano

Poziek podrzuciłem coś dla Ciebie na PW[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 12:38_________________________________________________

zobaczymy kto kogo pozamiata :kox:

Wpadne swoją MegaHiperPadaką od GM to wam pokaże kto rzadzi.. :gwizdanie: Ofkors FWD

Opublikowano

:hi: YO

Boberek - podrzuć mi na maial fotki z wczoraj

Opublikowano

:hi: piz*eczki

Poziowaty czemu mnie wczoraj oszukałeś? łajzo jedna, mówiles ze mialem 46,xx. jeszcze z Oskarem pojezdzielem potem i mi zmierzyl 43.xx i sie dziwilem ze urwalem 3 sec. a wcale nie czulem ze byl to duzo lepszy przejazd. I moje oponki po tych naszych pojeżdżawkach maja dość, bieżnik ewentualnie nadawal by sie na lato ale na zime jest go juz zdecydowanie za malo.

Ale moze jeszcze z miesiac pozyją :P

I dajta Pany fotki z ostatnich wypadów :)

Opublikowano

Poziowaty czemu mnie wczoraj oszukałeś?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Poziowaty czemu mnie wczoraj oszukałeś?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Ojejku ;(

Poziek czemu to zrobiłeś :angry: A dzidzia myślała, że tak brzydko jeździła po śnieżku :(

:polew: :polew:

Opublikowano

Oczywiście jestem pełen uznania dla poziomu jazdy prezentowanego przez naszego wspanialego Pana Moderatora, który wczoraj pozał, że można pojechac bardzo szybko bez Q. :notworthy:

A dzidzia myślała, że tak brzydko jeździła po śnieżku :(

bardziej zastanawiałem sie jak to mozliwe ze urwalem potem az 3 sec nie czujac ze lepiej zrobilem slalom.

I ja sie nie spinam nawet jak pojade najgorzej bo wiem, że jeszsze duzo musze się nauczyć. I tu chce podziękowac Panu Michałowi za cenne rady i wskazówki dzięki którym wogóle udaje mi się trzymać w tych slalomach a nie latam po całym parkingu bez ładu i składu :good:

I tak wiadomo, że jestem najlepszy tylko daje Wam fory żebyście chcieli ze mną jeździć :P

Opublikowano

.i.KALI.i. co tam taki maluteńkim druczkiem napisałes :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.