Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz to wygląda , pocisk :) hyhyhyhy

Widzę, że zazdrość Ciebie zżera :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe tylko o co ta zazdrość :decayed: :decayed:

No nie mów, że nie chciałbyś takich ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe do czego je sobie założe ... jutro odstawiam samochodzik ...znalazł się nowy nabywca a ja czekam na moja małą pszczółkę i jak tylko ją dostanę to lece do rogala ..ale się zdziwi peugeot 206 na chip :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe do czego je sobie założe ... jutro odstawiam samochodzik ...znalazł się nowy nabywca a ja czekam na moja małą pszczółkę i jak tylko ją dostanę to lece do rogala ..ale się zdziwi peugeot 206 na chip :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie, no proszę Cię... Peugeot 206? Zostałeś wykluczony z rady rejsu! :bicz:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 19:20 _________________________________________________

.. dorzuciłbym jako kolejną opcję w głosowaniu - obstawiam, że właśnie ta opcja by wygrała

Dawaj dawaj! Wrzucaj do ankiety :)

Nawet lustrzane odbicie kołakunku i laski na podłodze załatwił - niezłe :D

Profeska nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no proszę Cię... Peugeot 206? Zostałeś wykluczony z rady rejsu! :bicz:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 19:20 _________________________________________________

Nic nie poradzę że takie są :bicz: ale powoli rozglądam się już za S-line Avantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Motor dal mi namiar i juz sie umowilam jutro odstawiam furke.......

jak tam są jakieś wieści co się spsuło?

U Angeli cała zawiecha rozsypana...

no i dwumas i sprzęgło się skończyło...

fura zaraz będzie latać :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Angeli cała zawiecha rozsypana...

no i dwumas i sprzęgło się skończyło...

fura zaraz będzie latać :th:

Mówiłem, że sprzęgło się skończyło. Co do dwumasa i zawieszenia to ciężko stwierdzić na stojącym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html

Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego.

Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew: :polew:

Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm.

Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników :naughty:

kolpakiwb2.jpg

malik od dziś jestem Twoim fanem

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy, że horneta wypisujemy z klubu??

Taaaa... już zlozylem wniosek u moderatorow. Tak koncza ci co zdradzaja marke :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOtor.

Jak to cala zawiecha :shocked:

Przecież ona nie dalej jak miesiąc temu była u "macherów" z Przasnyskiej!!! To oni nic nie zauważyli!!!??? qr**! Jeśli to prawda, toście chłopaki niezłą rekomendację strzelili :bicz2:

poziek, no miejże litość. Na spoty będzi przyklejał na tą swoją "pszczółkę" :polew: logo audi i da radę. No, może jeszcze jakieś zadania specjalne od czasu do czasu? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naczy, że horneta wypisujemy z klubu??

moze sie opamieta i zrobi tak

http://pl.youtube.com/watch?v=E7eOVpBCtPo

, walnie pare razy w sciane, gdzieniegdzie mloteczkiem, pare spawikow i wyreza TO!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=n6u5dmYXLxU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MAM WAŻNY KOMUNIKAT !!!!

Śmiejesie się z mojej przyszłej służbowej pszczólki a tu POLICJA dzisiaj słapała laskę w peugeocie 206 z radarem hahahahaha więc proponowałbym się bać.. był srebrny !!! i 5 drzwiowy.

znaczy, że horneta wypisujemy z klubu??

:bicz: :bicz: spokojnie już szukam czegoś nowego .... skoro Ciebie nie było na 3 kolejnych spotach to też wylatujesz..... :gwizdanie: :gwizdanie:

Taaaa... już zlozylem wniosek u moderatorow. Tak koncza ci co zdradzaja marke :mysli:

Widzę że humory was nie opuszczają :foch:

Malik nie powiem kogo złapali na fotoradar w innej marce..... dyskutujemy dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ja w NYC robie takiego spota, że 10 dni bede chodził :drunk: :drunk: :dance: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOtor.

Jak to cala zawiecha :shocked:

Przecież ona nie dalej jak miesiąc temu była u "macherów" z Przasnyskiej!!! To oni nic nie zauważyli!!!??? fajans! Jeśli to prawda, toście chłopaki niezłą rekomendację strzelili :bicz2:

Jeden wachacz i łącznik to wygląda ,że wymienili a reszta...??? Zawieszenie A4,A6.passat,superb wymienia się po całości jak wymienisz jeden wachacz to reszta sie w pare tygodni rozleci...temat przeorany wielokrotnie... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie powiem kogo złapali na fotoradar w innej marce..... dyskutujemy dalej ?

Eeeee... młody i głupi byłem wtedy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie powiem kogo złapali na fotoradar w innej marce..... dyskutujemy dalej ?

Eeeee... młody i głupi byłem wtedy :gwizdanie:

Winny się tłumaczyy :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item213864723_kolpaki_15_max_ford_16_cena_za_komplet_warszawa.html

Akurat nawet sprecyzowane jest do jakiego auta - czyli idealnie do Twojego.

Cena atrakcyjna i tak jak Oniak pisał - resztę kasy przeznaczyłbyś na bardziej szczytny cel :polew: :polew:

Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm.

Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników :naughty:

kolpakiwb2.jpg

Malik koniec świata z Tobą!!![br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 22:12 _________________________________________________Ese byś mi odpicował, może by Angela wkoncu na mnie poleciała :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Norbi - wystarczy jak założysz wysokie buty i Angela cie zechce :decayed: mogą być nawet szpilki :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...