Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Starcy głoszą, że Echo tego Plaskacza do dzisiaj unosi się gdzieś w Nadarzyńskich Lasach.. I biada temu kto go usłyszy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się śmiejecie ale odegram się niedługo...pantoflarze :decayed: niech no tylko minie wam głupawka :naughty: :naughty:

:D

poz.jpg

:lol1::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

:polew: :polew:

szoking :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

AVF + Q..= Robić ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO Bydlaki

Nie wierze żeby Poziu jebnął taki błąd i się oświadczył - NIE MA CHUUJA :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

:polew: :polew:

szoking :kox:

chodzi mi o to, że czym więcej kuni pod noga tym bardziej ją dociskam :evil: a teraz sobie serią dostojnie jeżdzę i mam w dupu ściganie się. No chyba, że jest śnieg to wtedy moja silna wola wysiada z auta a ja się bawię Q.

Musze podjechać na hamownię bo nie wydaje mi się że mam serię, 2 razy się ścigałem z 1,9 Q i w obu przypadkach byłem szybszy. Z lżejszym paskiem też dałem radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poz.jpg

:lol1::bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Biere..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO Bydlaki

Nie wierze żeby Poziu jebnął taki błąd i się oświadczył - NIE MA CHUUJA :sick3:

dokładnie :good: statuła męskiej wolności i niezależności, wiecznie twarda pyta i niedościgniony ruchacz nawet wiewiórczych dziupli okazałby się ..... różowym bamboszem :decayed:

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :good: statuła męskiej wolności i niezależności, wiecznie twarda pyta i niedościgniony ruchacz nawet wiewiórczych dziupli okazałby się ..... różowym bamboszem :decayed:

:laghing2: :evil2:

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Podejrzewam, że jeśli było by to prawdą to info miało by status TOP SECRET :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a tak poważnie jeśli to prawda ( w co mooocno wątpię ) graty :good: wkońcu pierwsza w życiu męska decyzja

Adaś palnij się w łeb :naughty::decayed: [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:10_________________________________________________

Podejrzewam, że jeśli było by to prawdą to info miało by status TOP SECRET :kox::decayed:

dlaczego ? :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś palnij się w łeb :naughty::decayed:

ok - wszystko jasne ...wiewiórki nadal nie mogą spać spokojnie - nigdy nie wiadomo jaki PTASZEK zajrzy do dziupli:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiadomo jaki PTASZEK zajrzy do dziupli :decayed:

wiecznie jurny :decayed: pamiętaj, że przeciwieństwa się przyciągają dlatego też tak cie lubię pantoflu :kox: :kox: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? :decayed::kox:

Ptak wolności uj***ł by se skrzydełka swoim własnym dziobem ? :lol1:

..ale trza Ci przyznać Twój status na FB był już mega wyczynem..to i może do cyrkonii już mały krok :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? :decayed::kox:

Ptak wolności uj***ł by se skrzydełka swoim własnym dziobem ? :lol1:

..ale trza Ci przyznać Twój status na FB był już mega wyczynem..to i może do cyrkonii już mały krok :decayed::naughty: :naughty:

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...