Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wy dużo piszecie :tongue4: no chce autko koniecznie w dieslu bo TIRem jezdźe :gwizdanie: a spalanie mnie nie interesuje, myślałem o B7 ale po przemyśleniach w moim wypadku nie potrzeba mi tak drogiego samochodu. no i 1.9 mam dość może przez mojego gruchota który się sypie już no i chciałbym coś mocniejszego i koniecznie w quattro, to można wpaść pogadać?? :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Żółwiu!!! :good:

Dobra, do konkretów. To kiedy impreza? :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Żółwiu!!! :good:

A dzięki dzięki :)

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

Najlepszego :decayed:

01-hepa-turtle-sex.jpg

Opublikowano

napisze mu maila - wzruszy się :decayed:

Opublikowano

ale wy dużo piszecie :tongue4: no chce autko koniecznie w dieslu bo TIRem jezdźe :gwizdanie: a spalanie mnie nie interesuje, myślałem o B7 ale po przemyśleniach w moim wypadku nie potrzeba mi tak drogiego samochodu. no i 1.9 mam dość może przez mojego gruchota który się sypie już no i chciałbym coś mocniejszego i koniecznie w quattro, to można wpaść pogadać?? :cool1:

a po co Quattro? jest przereklamowane :evil: i to w 1,9 :zyzol:

Opublikowano

Wpadaj na spota. Dowiesz się może czegoś.

Najlepszego Żólwiku

alkohol.jpg

Opublikowano

Najlepszego najlepszego Panie Żółwiu :kox::naughty:

:banan3: :banan3: :banan3::cygaro:

funny-picture-1240828643.jpg

Opublikowano

Wpadaj na spota. Dowiesz się może czegoś.

Najlepszego Żólwiku

alkohol.jpg

Na spoty wpadam w miarę regularnie, ale dzięki za zaproszenie :decayed:

Opublikowano

a po co Quattro? jest przereklamowane :evil: i to w 1,9 :zyzol:

może i przereklamowane ale napewno lepiej niz na ośke napęd :> nie no 1.9 to porażka wg mnie z quattro musi być przynajmniej po 50km na koło :good:

Wpadaj na spota. Dowiesz się może czegoś.

no z takim zamiarem właśnie chce przybyć no i obcenić czym sie rozbijacie :tongue4:

Opublikowano

ŻÓŁWIK Wszystkiego naj :hi:

to już chyba okrągła sześćdziesiątka ? :shocked: :shocked: :naughty:

Opublikowano

Najlepszego :decayed:

01-hepa-turtle-sex.jpg

zółwik ale bez kapelusza ;)

Opublikowano
  • Autor

100 lat Zółwiu :drunk:

Opublikowano

a po co Quattro? jest przereklamowane :evil: i to w 1,9 :zyzol:

może i przereklamowane ale napewno lepiej niz na ośke napęd :> nie no 1.9 to porażka wg mnie z quattro musi być przynajmniej po 50km na koło :good:

to 2,5 też odpada, zostaje tylko 3.0 :good:

Opublikowano

może i przereklamowane ale na pewno lepiej niż na ośkę napęd :> nie no 1.9 to porażka wg mnie z quattro musi być przynajmniej po 50km na koło :good:

Siema,

Jak zapodasz wirusa to w 1,9 Q nie ma tragedii. Dosyć sprawnie się przemieszcza.

Opublikowano

Q nie Q , ale wczoraj tak sie wjebałem w zaspe że masakra , 4 kółka w powietrzu i lipa , nie mogłem drzwi otworzyć :P dobrze że koło domu to łopatkę miałem :D

Żółwik sto lat cycu :)

Opublikowano

Wpadaj na spota. Dowiesz się może czegoś.

Najlepszego Żólwiku

alkohol.jpg

Na spoty wpadam w miarę regularnie, ale dzięki za zaproszenie :decayed:

Problem w tym, że teraz to już nikt się nie przedstawia i nie wiadomo Hu is Hu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.