Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: Ja jestem normalny :D :D

Nie będzie żadnych udziwnień - ja też jestem normalny :D :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: Ja jestem normalny :D :D

Nie będzie żadnych udziwnień - ja też jestem normalny :D :D

:polew:

No i wyszło, że będziemy mieli pierwszy Klubowy związek.

:D

Gdyby różowy nie był już zajęty - mielibyście go jak w banku

:polew:

No, Chłopaki - :thumbup::notworthy: za tą część konwersacji.

Opublikowano

Było tak. Ja i M3 E46.

Ruszamy...

-10, 20, 30 KM/h....

-i tak zapinamy, mijają nas maluchy i inne Thalie :polew:

- i już myślałem,że kolesia nie zobacze...

-a tu...

- podjeżdzam na stacje( w baku takie opary,że mowy nie było o pałowaniu), zagaduje do kolesia, a on mowi.

" widziałem Cie 10 min. temu na Jana Pawła i nie mogłem dziabnąć bo miałem takie opary, że myslałem,że tu nie dojade :polew:

I tu dalej ile kto ma kuni :polew: ile do sety i takie tam.

Przeszliśmy na ty :polew: i to było najlepsze. Dwa pojeby :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 22:12 _________________________________________________Może w próbie drrogowej dostałbym baty M-ka 5.1 do sety, u mnie przed softem 5.6, ale u niego średnio w mieście 21L :shocked: To rormal;nie RS tyle nie pali!!!

Troche byłem naj*&^% jak to pisałem, ale tak było :>
Opublikowano

1750 kg podobno, mam dostęp do wagi tirów z dokładnością do 10 kg to się sprawdzi....

Czy mógłbym kiedyś skorzystać z tej wagi? Też chciałbym zważyć dokladnie moją A4.

Opublikowano

Zapraszam do miejscowości Bronisławów (u wujka w firmie), 30 km na południe od Łukowa :th:

Dokładniej "Bronisławów Duży"

Opublikowano

Malik poszukaj gdzie sprzedają węgiel tam zawsze mają wage .

Opublikowano

Malik poszukaj gdzie sprzedają węgiel tam zawsze mają wage .

Oniak a Ty gdzie ważyłeś furaka?

Opublikowano

Oj ja na dzikim zachodzie koło mojej babki ale porozglądam sie i dam znać.

Opublikowano

ono ważył w okolicach w których mieszka (patrz mapa w profilu)

w Czadzie.... (tam maja skład węgla)

Opublikowano

Malik poszukaj gdzie sprzedają węgiel tam zawsze mają wage .

:polew: :polew: :polew:

Oniak, no co Ty, Malik jest ostatnią osobą, której zaproponowałbym wyjazd tym jego wypieszczonym do składu węgla.

Normalnie wyobraźnia mi zagrała i nie mogę przestać się brechtać.

Opublikowano

przecież i tak czarny, nikt nie zauważy delikatnego matu :polew:

Opublikowano

Mój dokładnie tyle samo bo byłem na wadze :) Będziemy mieli super porównanie ON vs PB :)

Miejsc na kreche w okolicach promenady jest milion.

Katowałem Starszy model S8 (bodajże ma 340 km) i nie ma rewelacji jeżeli Oniak ma około 5 sek do sety do wciąga nosem każde seryjne A8 z rocznika 94-98.

Ma kto mapę do DX pozyczyć:)

Opublikowano

W wolnossących silnikach nie czuć mocy bo jest równo rozwijana , a bryka zapitala, też ostatnio upalałem A8 4.2 PB ale jak by było na kresce to nie wiem .

Ma kto mapę do DX pozyczyć:)

Dam ci tylko musze wypalić :)

Opublikowano

,_,__

| @|

c|O..o p

|___,|

\ \ / /

/|\ /|\ Czesio

Opublikowano
Ma kto mapę do DX pozyczyć:)

Dam ci tylko musze wypalić :)

Dzięki :)

W wolnossących silnikach nie czuć mocy bo jest równo rozwijana , a bryka zapitala, też ostatnio upalałem A8 4.2 PB ale jak by było na kresce to nie wiem .

Nie chodzi o moment przyśpieszenia..kopa w plery tylko..widac jak zawija się prędkościomierz u Ciebie a jak w S8 :thumbdown: jest różnica :bicz2:

Opublikowano

Czemu mi nie powiedzieliście wcześniej :foch:

Też bym sobi tak zrobił.

Ależ szyberdachowcy są wstrętnii się nie dzielą wiedzą :polew:

szyberdachpl1.th.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Warszawiaki nastukaliście tyle stron odkąd ostatnio tu zaglądałem że szok... :polew: są gdzieś tu fotki Adamooowych led pozycyjnych (tych które założył) ??

Opublikowano

Warszawiaki nastukaliście tyle stron odkąd ostatnio tu zaglądałem że szok... :polew: są gdzieś tu fotki Adamooowych led pozycyjnych (tych które założył) ??

Jeszcze nie ma ... dawaj na spota to zobaczysz na żywo :decayed:

Opublikowano

normal1105e672cq4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.