Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

to ja pier.dole i sie nie żenie :thumbdown:

to samo powiedział mi kiedyś wit.s :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

to ja pier.dole i sie nie żenie :thumbdown:

widocznie to dziala jak kryptonit na supermana :naughty:

Opublikowano

Na bal przebierańców przychodzi piękna młoda dziewczyna cała pomalowana na

biało.

Faceci się zaślinili ale jak to faceci żaden nie miał odwagi zapytać za co

koleżanka się przebrała. Po kilku kolejkach jeden najbardziej rozhuśtany

koleś podchodzi i grzecznie pyta.

-Ty lala a tak właściwie to za co jesteś

przebrana?

-Na co ona rozchyla nogi i mówi: za dziurę w zębie.

Opublikowano

Na bal przebierańców przychodzi piękna młoda dziewczyna cała pomalowana na

biało.

Faceci się zaślinili ale jak to faceci żaden nie miał odwagi zapytać za co

koleżanka się przebrała. Po kilku kolejkach jeden najbardziej rozhuśtany

koleś podchodzi i grzecznie pyta.

-Ty lala a tak właściwie to za co jesteś

przebrana?

-Na co ona rozchyla nogi i mówi: za dziurę w zębie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

to ja pier.dole i sie nie żenie :thumbdown:

to samo powiedział mi kiedyś wit.s :naughty: :naughty:

A w życiu :tongue4::D :gwizdanie:

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

to ja pier.dole i sie nie żenie :thumbdown:

to samo powiedział mi kiedyś wit.s :naughty: :naughty:

tobie powiedział kolega , mi powiedział tak ojciec :decayed:

Opublikowano

Wczoraj mieliśmy ustawkę z gallardo :gwizdanie:

giejbaru i focus objechało tego żółtego potwora :naughty: :naughty:

a ja jade równo z focusem :decayed:

Opublikowano

a ty biedny w dełu? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ty biedny w dełu? :gwizdanie:

ponoć po megłajersie są inne opory powietrza :gwizdanie:

Opublikowano

Siemaaanko :hi:

Ale mnie tu długo nie było. Za to przeprowadzka już ogarnięta i możemy się ustawiać na chlanie :) Trzeba opic nowy parapet :naughty:

a tak w ogóle to widzieliśta najnowszy numer Auto Świata? :decayed:

47045249.jpg

s41a.jpg

Opublikowano

Ale ramek nie ma :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie :thumbdown::bicz:

Opublikowano

bo jeszcze wtedy nie miałem, zdjęcia robione w zesżłe wakacje były.

lepiej mówcie kiedy wpadacie opić nową chate :)

Opublikowano

...ale urrrrwał.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam :hi:

czy będzie dzisiaj ktoś z VAGiem i umiejętnością ustawienia kątów synchronizacji?? ....jak mam jechać z tym gdzieś i płacić to wolę postawić browarka komuś z forum :>

Jak się wyrobię dzisiaj z klimatyzacją to wpadnę i fajnie jakby mógł ktoś obadać mi temat :)

Opublikowano

szukaj kolegi ono..on Ci ustawi wszystko i nawet nie pije..więc najlepiej zabierz ze sobą zestaw mc donalds'a :)

Opublikowano

hehe :) Dzięki za wskazówkę.... zabiorę jednak bro - towar bardziej uniwersalny :naughty: A jakby co to do maca też blisko :tongue4:

Opublikowano

Witam :hi:

czy będzie dzisiaj ktoś z VAGiem i umiejętnością ustawienia kątów synchronizacji?? ....jak mam jechać z tym gdzieś i płacić to wolę postawić browarka komuś z forum :>

Jak się wyrobię dzisiaj z klimatyzacją to wpadnę i fajnie jakby mógł ktoś obadać mi temat :)

kolego borryz, opcja vagowania odblokowuje się dopiero po 5 spocie. :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

czy będzie dzisiaj ktoś z VAGiem i umiejętnością ustawienia kątów synchronizacji?? ....jak mam jechać z tym gdzieś i płacić to wolę postawić browarka komuś z forum :>

Jak się wyrobię dzisiaj z klimatyzacją to wpadnę i fajnie jakby mógł ktoś obadać mi temat :)

kolego borryz, opcja vagowania odblokowuje się dopiero po 5 spocie. :naughty:

chyba ze kolezanki na spota przywieziesz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.