Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi & wit.s

Robiliscie cos przy tych silownikach od klapy helmuta ostatnio?

nestety nie, jak dziś Wit bedzie to moze porezamy
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nawet nie wiem gdzie to jest gwizdanie

hehe....przy Politechnice :D po 11......pozniej myknoles na Pulawska ;)

Opublikowano
Nawet nie wiem gdzie to jest gwizdanie

hehe....przy Politechnice :D po 11......pozniej myknoles na Pulawska ;)

Aaa ta zgadza sie , jechałem do Piaseczna na sprawdzenie eSy . Kolega zanabyłó, była w zaje... stanie.

Bede tam serwisował swoją, mają pojęcie. Stała na podnośniku RS4(zakochałem się po raz 17-ty), a na tyłach S4 Ozza

Opublikowano
Luk szefie zmień podpis

dziekowac za zwrocenie uwagi zmienilem wszedzie tylko nie w podpisie :wallbash:

Daj full size

Wieczorem

skąd zasysasz te obrazki

tajne przez poufne pozniej kazdy by mial takie ladne :tongue4:

Opublikowano

gdzie jest dzisiaj spocik .... ?

Opublikowano

Fort Wola

Opublikowano
Nawet nie wiem gdzie to jest gwizdanie

hehe....przy Politechnice :D po 11......pozniej myknoles na Pulawska ;)

Aaa ta zgadza sie , jechałem do Piaseczna na sprawdzenie eSy . Kolega zanabyłó, była w zaje... stanie.

Bede tam serwisował swoją, mają pojęcie. Stała na podnośniku RS4(zakochałem się po raz 17-ty), a na tyłach S4 Ozza

no to Ci powiem jeszcze.....ze najpierw stalam obok na pasie....pozniej za Toba......a Ty taki zapatrzony przed siebie.... :D

Opublikowano
Nawet nie wiem gdzie to jest gwizdanie

hehe....przy Politechnice :D po 11......pozniej myknoles na Pulawska ;)

Aaa ta zgadza sie , jechałem do Piaseczna na sprawdzenie eSy . Kolega zanabyłó, była w zaje... stanie.

Bede tam serwisował swoją, mają pojęcie. Stała na podnośniku RS4(zakochałem się po raz 17-ty), a na tyłach S4 Ozza

no to Ci powiem jeszcze.....ze najpierw stalam obok na pasie....pozniej za Toba......a Ty taki zapatrzony przed siebie.... :D

Za blisko siedzi i nie wiedzi nic w okolicy :)

Opublikowano
Nawet nie wiem gdzie to jest gwizdanie

hehe....przy Politechnice :D po 11......pozniej myknoles na Pulawska ;)

Aaa ta zgadza sie , jechałem do Piaseczna na sprawdzenie eSy . Kolega zanabyłó, była w zaje... stanie.

Bede tam serwisował swoją, mają pojęcie. Stała na podnośniku RS4(zakochałem się po raz 17-ty), a na tyłach S4 Ozza

no to Ci powiem jeszcze.....ze najpierw stalam obok na pasie....pozniej za Toba......a Ty taki zapatrzony przed siebie.... :D

Za blisko siedzi i nie wiedzi nic w okolicy :)

:polew:
Opublikowano

Malik specjalnie dla Ciebie :kox:

3908220040616zdenkaaudimp1.th.jpg

Pamietajcie ze dzisiaj FORT WOLA :a4fan:

Opublikowano

Pojechałem, kręciłem się w kółko (na parkingu na zewnątrz i wewnątrz - zielonym tym co w podpisie)... I nikogo nie znalazłem :(

No nic, do trzech razy sztuka

Opublikowano

nie mogłem dziś jechac na spota :(

Opublikowano

No ja byłem i powiem tak:

byłem po raz pierwszy i dziekuje wszystkim za miłe przywitanie :)

było bardzo sympatycznie nastepnym razem tez sie napewno pojawie

dziekuje Łukszowi o ile dobrze zapamiętałem za diagnoze auta :)

ciesze sie ze wszystko jest z nim OK

Dziekuje ze koledze letallec ze odsprzedał mi smyczke :)

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :)

Opublikowano

Ja też dzisiaj nie dojechałem :wallbash: Luki zgadamy się jakoś na tygodniu podskoczę powiesz co i wiesz gdzie ;)

Opublikowano

Hornecik nie ma problemu powiesz tylko kiedy i gdzie :wink4:

a spot taka jak zawsze tylko troche malo aut :mysli:

Opublikowano

Hornecik nie ma problemu powiesz tylko kiedy i gdzie :wink4:

a spot taka jak zawsze tylko troche malo aut :mysli:

Gdzie staliście?

Opublikowano

Hornecik nie ma problemu powiesz tylko kiedy i gdzie :wink4:

a spot taka jak zawsze tylko troche malo aut :mysli:

Może jakoś po jutrze zrobię do Ciebie halo

Opublikowano

Hajper

A byłeś na dole?

Opublikowano

No spocik fajny......autek tylko mniej niz zwykle......

Motor dzieki wielkie... :notworthy:

Gdzie staliście?

Przy komisie samochodowym na zielonym parkingu.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.