Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezła kombinacja zapowiada się na przyszłość :)

Jedna wielka, kochająca się rodzinka - pięknie :D

Może przy okazji utrze się w Plsce nowy model rodziny :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jurto bede w wawce moze uda mi sie wpasc na chwile na spota z bratem :)

:oklaski:
Opublikowano

No jest to pewien problem szczerze mówiąc ale nie chciałem zaśmiecać tematu

Ale może ktoś wie czy w okolicy parku jest jakiś strzeżony parking ??

Jest parking na batorego po stronie STODOŁY jadąc w kierunku Placu Unii Lubelskiej.

Opublikowano

Lukaszr .... :oklaski: za zielony kolorek.....

Tosik :oklaski: za rozowy kolorek......

No to wzbogacilismy sie, o nowego moderatora i nowego klubowicza :thumbup: :th:

Opublikowano

kiedyś rozmawialiśmy na forum, że się nie da tak zrobić A4 B6...

http://pl.youtube.com/watch?v=QBHXiwe_WiM

ma mój setup ;)

Opublikowano

Lukaszr .... :oklaski: za zielony kolorek.....

Dziękuję :)

Tosik :oklaski: za rozowy kolorek......

Gratki Tosik :th:

Opublikowano

Dzięki Motor za info :th:

Opublikowano

Poziek. Wcięło mi gdzieś polarek. Fajny, czarny, podpisany na wewnętrznej stronie.

Jakby Ktoś zlokalizował, prośba o podrzucenie dziś na spocie Lukasowi.

Opublikowano

Poziek. Wcięło mi gdzieś polarek. Fajny, czarny, podpisany na wewnętrznej stronie.

Jakby Ktoś zlokalizował, prośba o podrzucenie dziś na spocie Lukasowi.

aaa to twój :) a ja już myślałem że niczyj i psiaka ubrałem :) była zadowolona :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Gratulacje chłopaki za nowe kolorki :) :oklaski:

Opublikowano

Lukaszr .... :oklaski: za zielony kolorek.....

Tosik :oklaski: za rozowy kolorek......

No to wzbogacilismy sie, o nowego moderatora i nowego klubowicza :thumbup: :th:

Dziękuje i Gratuluje ŁukaszowiR :thumbup:

Opublikowano

Panowie Panie bedziemy o 19 w galerii w piatek.

Opublikowano

Panowie Panie bedziemy o 19 w galerii w piatek.

Życzę Wam dobrej zabawy, bo w piatek mnie nie bedzie.

Opublikowano

Do której dzisiaj będziecie w FW?

Bo może mi się uda wcześniej wyrwać z montażu zabezpieczeń i wracając od strony Poznania wpadłbym na spocik pokazać blau :quattro: niunię.

Opublikowano

Gdzieś do 21 może dłużej .

Opublikowano

Gdzieś do 21 może dłużej .

Do 22 max, bo później nas wyganiają :)

Opublikowano

Do 22 max, bo zamykaja :)[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 14:35 _________________________________________________Buahahah... to odpisalismy :P

Opublikowano

Do 22 max, bo zamykaja :)[br]

Dopisany: 30 Październik 2007, 14:35 _________________________________________________Buahahah... to odpisalismy :P

I czego ściągasz ode mnie ??? :D

Opublikowano

Witam.

Sory ze piszę nie w temacie, ale potrzebuję znaleźć osobę z Wawy, która odczyta mi pin do immo.

Chcę zmienić kluczyk na banana, ale niestety nie mam pinu i co za tym idzie nie mogę zakodować nowego kluczyka.

A4 ADR rocznik '96

Pozdrawiam.

Opublikowano

Do 22 max, bo zamykaja :)[br]

Dopisany: 30 Październik 2007, 14:35 _________________________________________________Buahahah... to odpisalismy :P

I czego ściągasz ode mnie ??? :D

eeee :kwasny: do 22 to raczej nie zdążę z Płochocina, może podjadę w piątek do GalMoku jak tam zrobicie spota

Lukaszr nie odpowiedziałeś na PW :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.