Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaska pozdr dla Twojego Przemka....

Minelam sie z nim na Lazienkowskiej......

...tylko czemu on szyby nie opucil.....latwiej by mi go bylo poznac, przez te ciemne szybki :D

a tak dopiero po rejestracji, jak juz przejechal..... :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KREEEEEEEEEEEEEEEEW!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KREEEEEEEEEEEEEEEEW!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil:

Łojezu, a temu co sie stało???

Opublikowano

AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KREEEEEEEEEEEEEEEEW!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil:

Łojezu, a temu co sie stało???

:evil:

Jak co się stało..Wiciu chyba wyniuchał pełnie..i szuka młodego ciała żeby wyssać

małe co nieco :decayed:

Opublikowano

Witek co jest?

Opublikowano

jak co jest nawala pewnie w Q3 :D

Opublikowano

jak co jest nawala pewnie w Q3 :D

Dopinać się do CS

Opublikowano

Witam poszedł w miasto na świeże mięcho i zapomniał ze pełnia jest dopiero:

PełniaPełnia : 14:30 24-lis-2007

albo robi schabowe z ludzi w Q3 :P

Opublikowano

Ladies & Gentlemen

gdzie w Wawce mozna zhamowac quattro+tiptronic i jaki koszt?????????? dziex

Opublikowano

Ladies & Gentlemen

gdzie w Wawce mozna zhamowac quattro+tiptronic i jaki koszt?????????? dziex

Rzetelnie nie shamujesz Tiptronica brachu :> niestety się nie da. Jedyna nadzieja to Rogalu ze swoim piątym kołem, Mineralna 23 bodajże... w wawce. O obciążeniówce możesz zapomnieć, a takich jest chiba 3 w wawie. Można uszkodzić skrzynie i pomiar wychodzi beznadziejny, kompletnie nieadekwatny .
Opublikowano
Mineralna 23 bodajże

26 :wink4:

Opublikowano

dzis o godzinie 7:10 moja biedna czerwona szczała została dostarczona na sale operacyjną. Albo pompa wody (to i rozrzad tzra robic) albo nagrzewnica (rozbieranie calego srodka). Tak czy siak zal dupe sciska. Nie dosc, ze musialem dzis jechac do pracy trasa AUDI->SKM->ZTM->BUSik z Wilanowa do Miedzeszyna przez Reguły, to jeszcze trzepnie mnie niezle po kieszeniu bo właśnie robiłem w Audi pół zawieszenia z przodu a w corsie skrzynie biegów.

k**ew rzesz... Dobiło mnie to.

Cytując jednego kolege:

"KRRREEEEEEEEEEEEEEWWWWWWWWWWWWW" tylko czyją?

Opublikowano

dzis o godzinie 7:10 moja biedna czerwona szczała została dostarczona na sale operacyjną. Albo pompa wody (to i rozrzad tzra robic) albo nagrzewnica (rozbieranie calego srodka). Tak czy siak zal dupe sciska. Nie dosc, ze musialem dzis jechac do pracy trasa AUDI->SKM->ZTM->BUSik z Wilanowa do Miedzeszyna przez Reguły, to jeszcze trzepnie mnie niezle po kieszeniu bo właśnie robiłem w Audi pół zawieszenia z przodu a w corsie skrzynie biegów.

k**ew rzesz... Dobiło mnie to.

Cytując jednego kolege:

"KRRREEEEEEEEEEEEEEWWWWWWWWWWWWW" tylko czyją?

Nie chciałbym Cię zasmucać ale w tym przypadku raczej twoją. :disgust:

Opublikowano

Co do tego hamowania Q Tip.....

Przerabiałem temat

O obciążeniówce koledzy już Ci napisali

Dupohamownia Rogala - cytat Witka: "Wyniki to koncert życzeń...."

Więc chyba nie ma sensu

Opublikowano

Q3 rulez.

Żadnych instalacji (obleci służbowy lapek), strategii, pierdó.

Czysta adrenalina :kox::evil:

Opublikowano

dokladnie Witek tylko wczoraj byli jacys obcy i nie moglem dac im rady :shocked:

Opublikowano

Nie przejmuj się.

Cały czas działają 2 automaty, teraz Malik zamknął serwer na hasło, więc oprócz automatów i klubowiczów nie będzie obcych.

Ja występuję czasem pod nickiem "Mięso armatnie" - żebyś wiedział :polew:

Opublikowano

Nie chciałbym Cię zasmucać ale w tym przypadku raczej twoją. :disgust:

I sie, k**ew, musze z toba zgodzic :)

Opublikowano

Q3 rulez.

Żadnych instalacji (obleci służbowy lapek), strategii, pierdó.

Czysta adrenalina :kox::evil:

Prawdziwe oblicze Plebana :polew: :polew:

I sie, k**ew, musze z toba zgodzic :)

Nie masz innego wyjścia. BTW przykro z powodu :audi:

Opublikowano

Nie przejmuj się.

Cały czas działają 2 automaty, teraz Malik zamknął serwer na hasło, więc oprócz automatów i klubowiczów nie będzie obcych.

Ja występuję czasem pod nickiem "Mięso armatnie" - żebyś wiedział :polew:

dajcie na priva hasełko, to jak pogadam z moim firewallem :bicz2: to bym szczelił pare razy w kogoś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.