Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po alkocholu to nie zdrada :embarrassed:

zdrada :cool1:

Nie wiedziałem.

A, że nie wiedziałem, to nie zdrada.

Ewentualnie od nastepnego razu może byc zdrada :decayed:

powiedz to swojej kobiecie to ci wytlumaczy i bedziesz wiedzial :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po alkocholu to nie zdrada :embarrassed:

zdrada :cool1:

Nie wiedziałem.

A, że nie wiedziałem, to nie zdrada.

Ewentualnie od nastepnego razu może byc zdrada :decayed:

powiedz to swojej kobiecie to ci wytlumaczy i bedziesz wiedzial :decayed:

Jak ja bym takie rzeczy swojej kobiecie mówił ... :nabijasie:

Opublikowano

po alkocholu to nie zdrada :embarrassed:

zdrada :cool1:

Nie wiedziałem.

A, że nie wiedziałem, to nie zdrada.

Ewentualnie od nastepnego razu może byc zdrada :decayed:

powiedz to swojej kobiecie to ci wytlumaczy i bedziesz wiedzial :decayed:

Jak ja bym takie rzeczy swojej kobiecie mówił ... :nabijasie:

czyli masz cos na sumieniu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

zdradzacie swoje kobiety ?? :shocked::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

żenua

Nie!

Przecież

- w grotę nestle to nie zdrada

- na delegacji to nie zdrada (nawet gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie)

....

:decayed:

-raz to nie grzech :polew:

Opublikowano

mnie mówili, że jak na twarz takiej jednej koleżanki położy się zdjęcie swojej żony to to nie zdrada... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

Opublikowano
  • Autor

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

zazdrościsz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:

w sensie bez GPSa na palcu :kox:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:

w sensie bez GPSa na palcu :kox:

hmm... :mysli: w sensie... nie wiem po co to sprostowanie :polew:

Opublikowano
:cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:mysli:

:blink::rolleyes::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba będę bał się przyjeżdżać na spoty :wink4:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty to stary papuć jesteś :decayed:

Opublikowano

powiem szczerze bez ogrodek

Pierdo**cie jak malo kiedy.cfaniaki...

ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty to stary papuć jesteś :decayed:

:decayed:

Opublikowano

siema bydlęta :hi:

w sensie bez GPSa na palcu :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek czy Krysia czyta forum :) ??

Opublikowano

Poziek czy Krysia czyta forum :) ??

Pewnie nie ..ale Żaneta..Gryzelda..Zofia..Andżelika..Magda..Zuza..Ashika..Majka...Basia.. Cycosława mogą wpaść na ten pomysł :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek czy Krysia czyta forum :) ??

Pewnie nie ..ale Żaneta..Gryzelda..Zofia..Andżelika..Magda..Zuza..Ashika..Majka...Basia.. Cycosława mogą wpaść na ten pomysł :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

a i ta z Salsy pewnie też

to dziwne ze Poziek jeszcze chodzi :):decayed: :decayed: :decayed:

Chodził nie będzie jak Krysia wejdzie na forum i zobaczy co z niego za ogier :D:evil: :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.