Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Mam problem z Silnikiem, określony hasłem - niestety trafnie - jako BRD - "Brak Racjonalnej Diagnozy".

Pomyślałem o waszym spocie, znalazł by się może chętny klubowicz który mógłby na zlocie zrobić mi loga i ew podpowiedzieć co może być nie tak?

Bo brak mi już sił....

Problem opisałem tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160460.0;all

Pozdrawiam

Jarek

zerknij na strone wczesniej, tam byl podobny emat poruszany :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej,

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

Vaga(bez CAN'a) to ja mam, błędy można ściągnąć ;) Tylko wnioski będziesz musiał wyciągnąć sam...

Pozdawiam

Jarek[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:17_________________________________________________

zerknij na strone wczesniej, tam byl podobny emat poruszany :wink4:

Znalazłem, dzięki.

Nie będę męczyć ono, poprostu wpadnę zobaczę czy ktoś będzie i będzie mógł pomóc.

Opublikowano

nic nie pekaj wal najpierw do Oniaka,

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

chłopie durex :wink4:

Póki co nie pęka, ale różnie bywa :witch1:

Opublikowano

chłopie durex :wink4:

Póki co nie pęka, ale różnie bywa :witch1:

raz pęka serce raz prezerwatywa :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj jest impreza ?? Będę blisko to spróbuje zajechać do Szanownych Państwa. Dobrej nocy :przebiegly:

Opublikowano

Dzisiaj jest impreza ?? Będę blisko to spróbuje zajechać do Szanownych Państwa. Dobrej nocy :przebiegly:

jest, wez zalacznik

Opublikowano

pochwa :hi:

Opublikowano

Strzala :hi:

Opublikowano

Bry!

Kto chętny na mały pit stop na dzisiejszym spocie?

Potrzebuję przymierzyć moją felgę 16 cali (ORI Audi, ale nie "biedronka") na hamulce 320mm w B6 lub B7.

Nie chciałbym by się okazało, że po zmianie hamulców muszę w zimie na 17stkach jeździć.

Obiecuję złożyć auto do kupy ;-)

JaroD

Opublikowano

Bry!

Kto chętny na mały pit stop na dzisiejszym spocie?

Potrzebuję przymierzyć moją felgę 16 cali (ORI Audi, ale nie "biedronka") na hamulce 320mm w B6 lub B7.

Nie chciałbym by się okazało, że po zmianie hamulców muszę w zimie na 17stkach jeździć.

Obiecuję złożyć auto do kupy ;-)

JaroD

będziesz musiał jeździć na dystancie :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::lazy::wallbash::sesese::buhaha:
Opublikowano
:hi::good:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 11:21_________________________________________________wybiera się ktoś dzisiaj do Arkejdjii ? ;)
Opublikowano

:hi::good:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 11:21_________________________________________________wybiera się ktoś dzisiaj do Arkejdjii ? ;)

A po co ? :kox:

Opublikowano

:hi::good:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 11:21_________________________________________________wybiera się ktoś dzisiaj do Arkejdjii ? ;)

Będę przez moment.

Opublikowano

Na chwyle wpadne.

Opublikowano

Bry :hi:

Koledzy polecicie jakieś speca od zawieszeń i układów hamulcowych który nie weźmie fortuny za diagnozę?

Telepie mi autem tak jak by felga była krzywa. Fele proste, opony wyważone. Wulkanizator powiedział że guma do wyje... bo się rozwarstwia w środku ale chyba nie o same opony chodzi.

pzr

Opublikowano

Ja mialem byc, ale niestety sytuacja awaryjna i musze jechac do Plonska :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.