Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 2 inne , muszę sobie wprowadzić jako główny :polew:

Wpisz wpisz, a wtedy usłyszysz moje drugie oblicze :polew:

Obiecujesz, że zadzwonisz ?????

jak coś to wpadne na impreze tylko najwcześniej o 2 w nocy :)

jak coś to pilnujcie dla mnie miejsca i nie pozwólcie zamknąć wcześniej arkadi :)

A co, nie zdążysz przyjechać, bo kończycie dzielić działeczkę ???

Tylko pamiętaj, że ja nie chce koło oniaka, bo będzie mnie nękał, a jak pomyli domy to co wtedy ??? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

numer do LukasaR 0700 69696969

jak będziesz miał perukę i wysokie obcasy to będę dzwonić o każdej porze, nawet jak 4,66 EURO za minutę

No widzisz Łukaszeczku, a Ty szukałes ostatnio pomysłu na dochodowy interes.

Tylko cholera- teraz to ja zbankrutuję na telefon do Ciebie

Bryniuś kochanie Ty też będziesz :drool:??
Opublikowano

ja tez sie pisze na impreze :drunk: Czyli w arkadii, a start...????

Opublikowano

Słoneczko, aż się będę bała zadzwonić ;)

Nie bój się Słoneczko, ja nie gryzę :polew:

ja tez sie pisze na impreze :drunk: Czyli w arkadii, a start...????

Z tego co wiem to 20.

Opublikowano

ja tez sie pisze na impreze :drunk: Czyli w arkadii, a start...????

Z tego co wiem to 20.

to ja będę na pewno póżniej ale jak coś to będę dzwonił do Ciebie

Opublikowano

to ja będę na pewno póżniej ale jak coś to będę dzwonił do Ciebie

Spoko, dzwoń. :)

Opublikowano
:foch: nie będzie Witka
Opublikowano

:foch: nie będzie Witka

:foch: :foch: :foch:
Opublikowano

Halo ja sie nigdzie nie zapisywałam to nie ja zagłosowałam na siebie, więc proponuję, żeby ktos wprowadził zmiany w ustawieniach :)

Opublikowano

To co bedzie tylko 6 chłopa!!??

Opublikowano

Halo ja sie nigdzie nie zapisywałam to nie ja zagłosowałam na siebie, więc proponuję, żeby ktos wprowadził zmiany w ustawieniach :)

:foch: :foch: :foch:

Opublikowano

Halo ja sie nigdzie nie zapisywałam to nie ja zagłosowałam na siebie, więc proponuję, żeby ktos wprowadził zmiany w ustawieniach :)

Co Ty opowiadasz. Z ankiety wynika, że będziesz 2 razy! :):polew:[br]

[br]

_________________________________________________

To co bedzie tylko 6 chłopa!!??

Idźcie do Sofii to będzie 60 lasek na 6ciu chłopa :)

Opublikowano

Tylko się nie wyłamywac :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Tylko się nie wyłamywac :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Ja się nie zdążyłam włamać, żeby mieć się z czego wyłamywać :)

I jeszcze do tego powinnam sie rozdwoić :polew:

Opublikowano

Kasia zakładaj rajstopki i baletki i idź z boysami na densy :) nie dadzą sobie rady bez Ciebie :kox:

Opublikowano

Kasia zakładaj rajstopki i baletki i idź z boysami na densy :) nie dadzą sobie rady bez Ciebie :kox:

Pewnie się zbiore, ale najwczesniej za jakies pół godziny, a Ciebie czemu nie bedzie?

Opublikowano

Słuchajcie grupo z Wawy.

Ja jestem zawsze zwarty i gotowy.

Takich kolegów ze spotów to trzeba mocno uszanować, co zresztą czynię.

Czekam na propozycję.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 01:28 _________________________________________________Brynia no wreszcie chciałbym Ciebie poznać i Twój Bryniowóz.

Jakoś brak okazji ---- :angry: :angry:niestety :confused4:.

Opublikowano

Słuchajcie grupo z Wawy.

Ja jestem zawsze zwarty i gotowy.

Takich kolegów ze spotów to trzeba mocno uszanować, co zresztą czynię.

Czekam na propozycję.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 01:28 _________________________________________________Brynia no wreszcie chciałbym Ciebie poznać i Twój Bryniowóz.

Jakoś brak okazji ---- :angry: :angry:niestety :confused4:.

???????????????????????????????????????????? :confused4::kox:

Opublikowano

A4-team - udany wypad :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.