Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SIEMA MOSKAL :siema:

Nie chlać tyle :drunk: i do roboty :bicz2: :bicz3: bo już półroczną obsuwę na MOŚCIE PÓŁNOCNYM wyłapałeś :bicz3: :wink4::polew: :polew:

most nie moja sprawa , ja mam pół roku obsuwy Trasy S2 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyli w sumie ROK :decayed:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 10:42_________________________________________________Rok - nie wyrok :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

na trasie to nie my jestesmy generalnym wiec loooz , nie daja nam frontu robót bo sie inni opierdalają :wink4:

Opublikowano

Suli siemanko :good:

Ragga - pedał wpadł w podłogę na Kabatach pod domem :kox: :kox: :kox: :kox:

Safrana już w Nadarzynie :kox: Nawet dało się jechać z tak blisko ustawionym fotelem :naughty: Otworzyłem sobie szyberdach :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Suli siemanko :good:

Ragga - pedał wpadł w podłogę na Kabatach pod domem :kox: :kox: :kox: :kox:

Safrana już w Nadarzynie :kox: Nawet dało się jechać z tak blisko ustawionym fotelem :naughty: Otworzyłem sobie szyberdach :kox: :kox: :kox:

Jeaaah czyli lepienie pedała zdało egzamin..możesz powiedzieć śmiało właścicielowi Citroena " a nie mówiłem " :naughty: :naughty: :naughty:

Szacowałeś jak tam spalanie renaty ? :naughty::kox:

Opublikowano

Raguś, zrobiłeś fotkę ? :kox:

Opublikowano
Opublikowano

Szacowałeś jak tam spalanie renaty ? :naughty::kox:

opierdoliła 15 na trasie :shocked::blink:

wymieniam cały parownik i strojonko

zobaczymy wtedy

Opublikowano

Raguś, zrobiłeś fotkę ? :kox:

Niet bo...było ciemno..zimno..rezaliśmy furę..i co najważniejsze..Poź nie odjechał safranką :wink4:

Opublikowano

Siemka :hi:

SULI myślałem, że zaginąłeś gdzieś w lasach deszczowych. ;)

Byłem wczoraj w kinie na Żółwiku Sammym i powiem Wam, że bajka spoko a nawet chwilami miała momenty grozy, a z kazdym piwkiem coraz bardziej mi się podobało :P

Bylismy ekipą ok 10 osób przedział wiekowy 20-30 lat :naughty:

Poziek dawaj fote w nowej furze :polew:

Opublikowano

Szacowałeś jak tam spalanie renaty ? :naughty::kox:

opierdoliła 15 na trasie :shocked::blink:

wymieniam cały parownik i strojonko

zobaczymy wtedy

15 przy delikatnej jeździe to dużo :blink:

Nie kupuj parownika tylko jedź do zaufanego gaziarza niech Ci coś podpowie :wink4:

Opublikowano

Nie kupuj parownika tylko jedź do zaufanego gaziarza niech Ci coś podpowie :wink4:

wymieniam środek parownika, tj membrany i filtr i strojenie

musi pomóc :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie kupuj parownika tylko jedź do zaufanego gaziarza niech Ci coś podpowie :wink4:

wymieniam środek parownika, tj membrany i filtr i strojenie

musi pomóc :wink4:

a na jak tak to ok :wink4:

Trochę pieszczot i limo będzie za***iste :naughty: :naughty:

ŁukaszR powinien pokazać co tem maguiars potrafi :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ŁukaszR powinien pokazać co tem maguiars potrafi :naughty: :naughty: :naughty:

Za odpowiednią, czterocyfrową opłatę może coś się da z niego zrobić :kox: :kox: :kox:

O ile coś w nim nie padnie typu silnik albo coś, bo Ichałek ma malutki dług od poniedziałku więc różnie może być :witch1:

Opublikowano

Za odpowiednią, czterocyfrową opłatę może coś się da z niego zrobić :kox: :kox: :kox:

O ile coś w nim nie padnie typu silnik albo coś, bo Ichałek ma malutki dług od poniedziałku więc różnie może być :witch1:

Jak zobaczysz stan tego lakieru to będzie piał jak młody szczeniak na widok kiełbasy.. :naughty: To auto będzie jak płótno w rękach doświadczonego artysty.. a Ty będziesz..hm ..pędzlem ? :polew: :polew:

39557_157399684282779_100000382445389_336934_756794_n.jpg

Opublikowano

na trasie to nie my jestesmy generalnym wiec loooz , nie daja nam frontu robót bo sie inni opierdalają :wink4:

o własnie Moskalu - poprawiłbyś mi objazd od strony osiedla - bo jazda po tych betonowych płuytach mnie wqrvia :naughty:

z góry tHNX[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:41_________________________________________________

Szacowałeś jak tam spalanie renaty ? :naughty::kox:

opierdoliła 15 na trasie :shocked::blink:

wymieniam cały parownik i strojonko

zobaczymy wtedy

załóż se gaz a nie zajmuj się głupotami :decayed: :decayed:

Opublikowano

załóż se gaz a nie zajmuj się głupotami :decayed: :decayed:

no przecież jest napisane, że opierdoliła 15L gazu :tongue4:

Opublikowano

Adaś jedziesz na dopalaczach ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.