Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman mialem na mysli te w zderzaku.. One sa Helli.. :decayed:

Aaaaaa.. . No one sa Helli .. i sa paskudne :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman mialem na mysli te w zderzaku.. One sa Helli.. :decayed:

Aaaaaa.. . No one sa Helli .. i sa paskudne :rolleyes:

Jakie paskudne.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ja mam takie same i mi sie bardzo podobaja..... :rolleyes:

Opublikowano

Aaaaaa.. . No one sa Helli .. i sa paskudne :rolleyes:

Jakie paskudne.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ja mam takie same i mi sie bardzo podobaja..... :rolleyes:

no i chłopie masz przechlapane... podpadłes Angel jak nic :polew: Ja bym sie zastanowil na Twoim miejscu czy jednak na tego spota dzisiaj jechac :polew:

Opublikowano

raggaman mialem na mysli te w zderzaku.. One sa Helli.. :decayed:

Aaaaaa.. . No one sa Helli .. i sa paskudne :rolleyes:

Jakie paskudne.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ja mam takie same i mi sie bardzo podobaja..... :rolleyes:

To chyba mamy inne te lampki , bo one sie nie moga podobać :tongue4:

no i chłopie masz przechlapane... podpadłes Angel jak nic :polew: Ja bym sie zastanowil na Twoim miejscu czy jednak na tego spota dzisiaj jechac

Też tak sie własnie zastanwiam :decayed: Może mnie nie zlinczuje :afro:

Opublikowano

Też tak sie własnie zastanwiam :decayed: Może mnie nie zlinczuje :afro:

Ja bym nie liczył na zadna litość... ;) uwierz mi, znam Angel dość dobrze... :polew:

Opublikowano

Też tak sie własnie zastanwiam :decayed: Może mnie nie zlinczuje :afro:

Ja bym nie liczył na zadna litość... ;) uwierz mi, znam Angel dość dobrze... :polew:

A może akurat , jakimś cudem uda mi sie ucieć od chłosty :tongue4:

Też tak sie własnie zastanwiam :decayed: Może mnie nie zlinczuje :afro:

Ja bym nie liczył na zadna litość... ;) uwierz mi, znam Angel dość dobrze... :polew:

Jakoś uda mi sie uciec od chłosty :P To ty masz kolego kolorowe życie z Angelą :bicz2:;)

Opublikowano

Jakoś uda mi sie uciec od chłosty :P To ty masz kolego kolorowe życie z Angelą :bicz2:;)

Owszem mam kolorowe zycie z Angel ale ja jej (chyba :mysli:) nie podpadłem :D A Ty jak skrytykowałes jej lamkpi to już tyle.. :D

Opublikowano

Owszem mam kolorowe zycie z Angel ale ja jej (chyba :mysli:) nie podpadłem :D A Ty jak skrytykowałes jej lamkpi to już tyle.. :D

Nie no, Słonce jeszcze mi nie podpadles........ :) Narazie..... :D

Opublikowano

A Ty jak skrytykowałes jej lamkpi to już tyle.. :D

Swoje lampki :decayed: Jej lampek nie widziałem . To tylko domysły , że ma takie same :rolleyes:

Opublikowano

siemanko,

na ta wigilie dzis to jakiegos szprota czy cos rybnego trza przyniesc?

ja juz nie zdaze do sklepu musze juz wyjezdzac bo dawno mnie nie było wiec nie moge sie spoznic

Opublikowano

Siemano Dzikusy :kox:

Ja w robocie :confused4: Wy na spocie. :decayed:

pozdrawiam

Opublikowano

Siemano Dzikusy :kox:

Ja w robocie :confused4: Wy na spocie. :decayed:

pozdrawiam

O f*ck to Cię duszą teraz :confused4: Ja w łóżku leżę i choruję sobie w spokoju. Dziki pewno baletują

Opublikowano

Dziki pewnie baluja...... :D a ja nie.... :tongue4:

Bylam na spocie...w sumie 15 min...ale to zawsze cos....... ;)

Opublikowano

Dziki pewnie baluja...... :D a ja nie.... :tongue4:

Bylam na spocie...w sumie 15 min...ale to zawsze cos....... ;)

A co się stało że nie jesteś ?

Opublikowano

Dziki pewnie baluja...... :D a ja nie.... :tongue4:

Bylam na spocie...w sumie 15 min...ale to zawsze cos....... ;)

A co się stało że nie jesteś ?

A musialo sie od razu cos stac ;)

Opublikowano

Nic się nie dzieje...nuda...

Opublikowano

Nic się nie dzieje...nuda...

Nigdzie nie poszliscie...... ???:shocked:

Opublikowano

angela...malik cię delikatnie przebił ;).....ma urlop do 05,01,2008 :P

Opublikowano

Nic się nie dzieje...nuda...

Nigdzie nie poszliscie...... ???:shocked:

No jak bez Ciebie??
Opublikowano

angela...malik cię delikatnie przebił ;).....ma urlop do 05,01,2008 :P

No ja niestety po nowym roku musze wracac do Wawy.....

A Malik bedzie mial jeszcze tydzien na odespanie Sylewstra....... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.