Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zachorzawszy i to tak konkretnie,że nie wiedziałem,że można tak zdychać. :confused4:

To jest nas dwoje. Też się rozchorowałam. Narty nie wyszły mi na dobre w tym roku :(

Wreszcie udało mi sie dorwać do kompa. Buziaki dla wszystkich. I dobrej zabawy na imprezce.

Malik gratki za Klubowicza.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zachorzawszy i to tak konkretnie,że nie wiedziałem,że można tak zdychać. :confused4:

Uuuuuuuuu, to na to jest tylko jedno lekarstwo :polew:

Opublikowano

Taa wiem , najlepsze proszki to pociupciać troszki :naughty:

Opublikowano

Zachorzawszy i to tak konkretnie,że nie wiedziałem,że można tak zdychać. :confused4:

To jest nas dwoje.

rzekłbym nawet troje :(

zamiast bawic sie teraz na weselu siedze w domu :thumbdown:

.....i nawet na spota wtorkowego nie zajrzę :angry:

Opublikowano

wiecie co... jesteście drętwi...

Opublikowano

Malik gratki za Klubowicza.

Thx! :)

Opublikowano

Poziu widze ze ci spalanie skoczyło ale pamietaj umnie to eLPiGi :D

Opublikowano

Na tvn turbo jest nasze miejsce ze spocika

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 18:51 _________________________________________________właśnie porschawka odjezdza

Opublikowano

wiecie co... jesteście drętwi...

Czemu tak piszesz pozieczku ???

Opublikowano

raptem dwie osoby z 30 są chętne na wyjście dzisiaj...

może inaczej to załatwie...[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 19:03 _________________________________________________UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z TEMATEM - TERMIN MOICH URODZIN TO JEDEN WIELKI BÓŁ GŁOWY DLATEGO ORGANIZUJĘ JE PÓŹNIEJ :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23000.0

Opublikowano

No i co ............ trzeba pić w domu

Opublikowano

obczaiłem nową gierkę

partypoker.net,

jak byktoś mial ochote to zapraszam

Opublikowano

zamiast bawic sie teraz na weselu siedze w domu

K must be happy :foch:

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=IRFn5-6S9lg&feature=related

,[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 21:40 _________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=4Ejm1J88W7U

.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 21:41 _________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=SsoIvS5APbo&feature=related

.
Opublikowano

K must be happy

nie było tragedii

był replacement :decayed:

Opublikowano

Kurvva dzisiaj tyle sie zatrzymałem przed ścianą

screenhunter01jan061707wp8.jpg

Spadłem z podjazdu do garażu , pod śniegiem był lód jak wylazłem zrobić fote to sie wy***ałem hyhy

Co ciekawe z wyjazdem zero problemu :D

Opublikowano

Zmień podpis misu kolorowy, już masz snieg :tongue4:

Co tak macha Ci odstaje, przyjebałeś jednak w te drzwi?

Opublikowano

Nie , nie przyjebałem jakoś tak fota wyszła , wszystko jest oko.

Opublikowano

Co tak macha Ci odstaje, przyjebałeś jednak w te drzwi?

Pewnie po odjechaniu wróciło na swoje miejsce :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.