SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

nie wiem ,czy dltego,że jestem po browrze, ale spadłem z krzesła po przeczytaniu posta Twojej ręki. :polew:

Nie ... to dlatego, że mam dobry humor (za zasługą ... :wink4:) i jakoś tak mi się dobrze pisze :polew:

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

Takie tu mają plakaty reklamowe :)

malik @ Predazzo

szkoda że nic nie widać :(

Takie tu mają plakaty reklamowe :)

dsc00062ni8.jpg

malik @ Predazzo

za***iste!! :D

Malik wracaj cały, niepołamany :decayed:

ale malik jeździ chyba mono a nie quattro :decayed:

Sebek, a Ty co ? W ogóle Ciebie nie widać na spotach, na klubowicza też się nie piszesz - chyba chcesz po uszach oberwać :tongue4:

ale malik jeździ chyba mono a nie quattro :decayed:

ciągle coś, to jaś chory to sam nie najlepiej się czuję to znowu praca i tak już od 3 tygodni się wybieram na spota i ciągle coś wyskakuje w ostatniej chwili :angry:

ostatnio furka zastrajkowała, wogóle mało czasu i nawet nie mam kiedy dobrze forum poczytać :kwasny:

http://www.allegro.pl/item295303256_vantage_dragstar_atv_quad_diabelska_maszyna_150cc.html moze cos takiego wygląda fajnie :P [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 10:04 _________________________________________________http://www.piraci-drogowi.pl/ moze ktos siebie znajdzie :P

cienki ten quad, strasznie wolny

strasznie mało wpisów na tej stronie

Ps. Mam dzisiaj wisielczy humor po nieprzespanej nocy. Cały wieczór w nerwach bo teściu był na tej konferencji po której spadła Casa z jej uczestnikami. Miał wyłączony telefon i baliśmy się że mu odbiło i poleciał ze swoimi wychowankami na "poranne loty" :wallbash:

Żeby nie było OT: w sobotę w największy deszcz w trasie padły mi wycieraczki. Po prostu staneły w połowie cyklu. Na szczęście kupiłem wd40 trochę popsikałem i chodzą lepiej niż przed awarią

siemacie!

mam taki nietypowy problem, kupiłem Audi A4 ze spalona pompka centralnego zamka (8L0862257K), zakupiłem na allegro odpowiednik, który wskazała mi ETKA (8L0862257G) i po wymianie pięknie działa zamykanie, otwieranie drzwi, ale niestety ku mojemu zdziwieniu, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki auto nadal chodzi, nie gaśnie silnik, po wypięciu nowej pompki, gaśnie.

Pytanie moje brzmi czy ma ktoś pompkę z tej serii, podejrzewam, że z inną literką tez można by sprawdzić, czy autko gaśnie, bo co do starej spalonej pompki to nie jestem pewien czy ona ma wpływ na to gdyż wtyczka po której podłączeniu auto nie gaśnie jest najbardziej spalona.

Może ktoś mógłby poświecić mi 10 minut gdziekolwiek w Warszawie, żebym szybko poznał prawdę i mógł ewentualnie odesłać "uszkodzoną" pompkę.

Czekam na jakiś odzew od was, może ktoś mi pomoże

Mrozial

Albo wtorek spot, be piuntek Ci u nas dostatek :)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 21:34 _________________________________________________No dzieciaki www.sportmile.pl się wykazało, skrzynia uleczona, dyfer nufka funkiel i autko bangla jak nowe, aż z tego wszystkiego nowy boost http://www.allegro.pl/show_item.php?item=295843892 se zapodałem ,tak na poprawienie humoru, że tyle kasy kieszeń opuściło :decayed:

O widze,ze i Norbi sie nam zarozowil..... :th:

aaa długo by gadać ;) widze ,ze foty Malika rulez!

Jakbyśmy byli w Wicia wieku to dopiero (...)

Oj, widzę, ze Twój tyłek prowokuje, żeby mu moje "auto" cos udowodniło ... :mysli:

Człowieku w tym wieku nie tylko w ten sposób będziesz do niego gadał, żeby Cię słuchał :polew:

To nie kwestia wieku przedszkolaki, tylko podejścia:

- drapieżnik = polowania = mięcho+kreeeeeeeew = bzykanie

- trawożerca (nie przymierzając np krowa) = ciepła obora = trawa+siano = dojenie mleka+hamburger

No, dziewczynki. A teraz powtarzać i stosować.

- drapieżnik - bzykanie

- krowa - mielone