Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale powiem Wam... wieś w restauracji to my jednak potrafimy zrobić jak nikt :kox:

zasługa Norbiego :good::polew:

No nichdy f życiu, ale mnie łeb napier....
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zasługa Norbiego :good::polew:

dobrze, że chociaż o lizaniu d*py cicho mówiliśmy :polew:

Opublikowano

:facepalm:

zasługa Norbiego :good::polew:

dobrze, że chociaż o lizaniu d*py cicho mówiliśmy :polew:

:polew:

Opublikowano

łoooooooooooooooooooo ku***a ........................łooooooooooooo mada faka.....................ł oooooooooooooooooooooo gdzie są klawisz5 ......................???????????? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Piłeś? Nie pisz! :wink4:

Czy tym razem udało się zapłacić rachunek bez większych komplikacji? :decayed:

Opublikowano

Czy tym razem udało się zapłacić rachunek bez większych komplikacji? :decayed:

Zgadnij :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zasługa Norbiego :good::polew:

dobrze, że chociaż o lizaniu d*py cicho mówiliśmy :polew:

kelnerki mowily zupelnie cos innego :polew:

Opublikowano

:dziura:

pop040.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mysli: daje do myślenia

Opublikowano

z tego co piszecie to była fajna zabawa a dziewczyny tez zapraszacie????to ja sie wpraszam na nastepne wyjście!

Opublikowano

z tego co piszecie to była fajna zabawa a dziewczyny tez zapraszacie????to ja sie wpraszam na nastepne wyjście!

przemyśl jeszcze raz swoją decyzję. choćby po wypowiedzi Poźka. Nie wiem czy wytrzymasz psychicznie takiego spota przy browarach :gwizdanie:

Opublikowano

spoko,dam radę(tak myślę)a poza tym po co pić tylko piwo jak można zapijać tequilkę piwkiem :>

Opublikowano

oj dziewczyno :facepalm:

Opublikowano

no co ??

Opublikowano

z tego co piszecie to była fajna zabawa a dziewczyny tez zapraszacie????to ja sie wpraszam na nastepne wyjście!

jeżeli nic się nie zmieniło w takowych wyjściach a z opisów widzę, że się nie zmieniło to musisz mieć jaja Kasiu :decayed:

Opublikowano

jeżeli nic się nie zmieniło w takowych wyjściach a z opisów widzę, że się nie zmieniło to musisz mieć jaja Kasiu :decayed:

na bank nic sie nie zmieniło , bo towarzystwo sie nie zmienia , ciągle jest to samo i wszyscy maja lekko nasrane :wink4:

Opublikowano

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:pociesz::drinks::rose:

Opublikowano

skończyło się na bierhale czy były może tany ? Poziek ochrona dalej ma melexa ?

Opublikowano

skończyło się na bierhale czy były może tany ? Poziek ochrona dalej ma melexa ?

skończyło się bardzo kulturalnie :good:

Opublikowano

Dla mnie i tak największym szokiem był widok Poźka bez okularów i w koszuli :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.