Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no chłopaki nie wiem czy powinienem to mówić ale powiem..mamy w klubie 2 nowych bamboków :tongue4: :gwizdanie: Poziu i lukaszr..dzisiaj pierwszy raz na siłowni byli..więc trzymajmy kciuki żeby zakwasów nie było :kox::decayed::naughty:

Ile biorą na prawego muła?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie, ja wypije za was w Lublinie.. :drunk:

A ja nic o tym nie wiem :naughty:

bo to tajna misja :naughty:

Opublikowano

O kurva jak mnie łapy bolą, nie mogę nawet kanapki do buzi zbliżyć żeby ją ugryźć - nic innego mnie nie boli jak tylko mięśnie przy łokciach ... przydałby się masaż :naughty:

Poziek to wszystko przez Ciebie ... trzeba było się pójść po tym do "grzalni".

Opublikowano

kanapki do buzi zbliżyć

uu, a jakie wyrafinowane słownictwo.. "do buzi".. to na siłce "tak się Ciebie stało" ? :D

Opublikowano

pre_pl

"do buzi"..

zboczuchy... :decayed:

Opublikowano

uu, a jakie wyrafinowane słownictwo.. "do buzi".. to na siłce "tak się Ciebie stało" ? :D

A jak ... jestem kulturalny człowiek i z klasą, a nie tak jak np. Adaś :polew:

I tak ... tam mi się to stało ...

zboczuchy... :decayed:

Odezwał się ten od chędorzenia :polew:

P.S. Jak tam moje DVD ? :naughty:

Opublikowano

mój dostawca j**aniec od paru dni nie odbiera fonu :bicz: ale spoko loko już ja się z nim skontaktuję tak czy inaczej :wink4: tylko że wiem że chciałbyś żeby to było jak najszybciej, ale staram się staram... ;(

Opublikowano

O kurva jak mnie łapy bolą,

poczekaj do jutra ... zakwasy największe są 2 dni po tzw. "spaleniu muła" :naughty:

Opublikowano

A mi sie wydawało że Poź już od dawna aplikuje sobie sterydy szympansa .

Opublikowano

albo testosteron dla konia :cwaniak1:

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie to będzie strach na spota jechac :gwizdanie: tylko żebyście nie wyglądali jak abs_y lub Ci panowe co kiedyś w promenadzie byli :kwasny:

Opublikowano

Ludzie, ja wypije za was w Lublinie.. :drunk:

A ja nic o tym nie wiem :naughty:

No to już! Ja w Lublinie ostatnio w każdy weekend jestem. Może jakiś spocik w sobote albo w niedziele się zrobi? Zara tam wejde na ten wasze spoty lubelskie. :decayed:

Opublikowano

spetsnaz, widze, ze jeszcze trauma nie minela po spotkaniu z paskiem :cwaniak1:

Jeszcze prawie roczek :doh1:
Opublikowano

Ja to chodzę tylko dla zdrowia - muszę wzmocnić mięśnie - wiązadła mi siadają, bo mięśnie za słabe i kręgosłup dostaje po d...

Opublikowano

kręgosłup dostaje po d...

jakby nie kombinować ..ściśle jest z nią połączony :>

Opublikowano

albo testosteron dla konia :cwaniak1:

Jeszcze trochę i trzeba będzie nabyć zestaw :polew: :polew:

9a9ee64d68c43f25.jpg

Opublikowano
:polew::kox: ja już widzę efekty..jak rozmawiałem z poziem to zmienił głos :) na bardziej piszczący i kobiecy :blink:
Opublikowano

:polew::kox: ja już widzę efekty..jak rozmawiałem z poziem to zmienił głos :) na bardziej piszczący i kobiecy :blink:

Tam jeden taki łysol chciał go zajść od tyłu ... może go gdzieś dopadł potem :polew:

Opublikowano

Pod prysznicem pewnie :P

Opublikowano

Panowie, Wy z tą siłownia to tak wykoczyliście żeby wygląd na Zlot w Wiśle złapać, cholera to trzeba było o tym już po Kaletce pomysleć, a nie dopiero teraz- teraz to chyba ciut za późno :evil:

To już są przygotowania na zlot letni, a nie na Wisłę :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.