Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby ktoś szukał kolo stoi od strony głównej bramy zaraz przy WC

może ma problem z pęcherzem :decayed:

Raczej napewno .. problemy z ciśnieniem też pewnie ma bo karetka obok Wc stoi :decayed:

tomaszust

kawał dobry :polew: ale gdzieś juz on był :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Nawet narzędzia sie znajdą :decayed:

nawet cały bagażnik :naughty::tongue4:

A ja zacznę obsługiwać narzędzia

Ktoś tu się pojawił... :mysli:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Opublikowano

Ktoś tu się pojawił... :mysli:

Jestem cały czas tylko przelotnie :confused4:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Oczywiście

Godz. 22:00 7.03.2007

Klub Sofia

Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Oczywiście

Godz. 22:00 7.03.2007

Klub Sofia

Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2:

kuźwa w nocy jedziecie .... :mysli::polew:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Oczywiście

Godz. 22:00 7.03.2007

Klub Sofia

Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2:

Przeciez ty nie jedziesz. :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Oczywiście

Godz. 22:00 7.03.2007

Klub Sofia

Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2:

Przeciez ty nie jedziesz. :bicz3: :bicz3:

Ale pożegnanie jakieś by się przydało :tongue4:

Opublikowano

Mam pytanie czy ustawiamy sie w jakimś konkretnym miejscu na wyjazd do Wisły i jedziemy razem?

Oczywiście

Godz. 22:00 7.03.2007

Klub Sofia

Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2:

Przeciez ty nie jedziesz. :bicz3: :bicz3:

Ale pożegnanie jakieś by się przydało :tongue4:

dobrze kombinujesz :naughty::kox:

Opublikowano

Trzeba jeszcze jakis preferowany termin ustalic ale to raczej wchodzi w grę tylko od poniedziałku do czwartku włacznie mysle bo w weekend jak nie szkoła to np. ja jestem w zamościu

A nie możemy legalniezałatwić z niebieskimi , klub łódzki jakoś sobie poradził z tym problemem

Opublikowano

Pewnie wszyscy znają, ale ja nie znałem...

Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta:

- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie?

Lekarz:

- W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka.

- A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka?

- Lezysz pan kolo nory i wyjesz!

Opublikowano

Tomku dobre ale znów już było :gwizdanie:

Opublikowano

:bicz3:

W ryj dać moge dać...

Opublikowano

:bicz3:

W ryj dać moge dać...

eLPiGiiii spokojnie :cwaniak1: widzisz cyt: "gaz to zło" :polew:

Opublikowano

Idź już spać ty spamerze jeden ty! :bicz:

Opublikowano

:bicz3:

W ryj dać moge dać...

Ty jak coś powiesz to turlać sie tylko :polew: :polew:

Opublikowano

Trochę was dzisiaj chyba zawiało :drunk: nie rozumiem waszych postów :no4:

Trzeba jeszcze jakis preferowany termin ustalic ale to raczej wchodzi w grę tylko od poniedziałku do czwartku włacznie mysle bo w weekend jak nie szkoła to np. ja jestem w zamościu

A nie możemy legalniezałatwić z niebieskimi , klub łódzki jakoś sobie poradził z tym problemem

:?: :?: :?:

:bicz3:

W ryj dać moge dać...

eLPiGiiii spokojnie :cwaniak1: widzisz cyt: "gaz to zło" :polew:

:?: :?: :?:

Po tych rzeczach co piszecie to można tylko :suicide1:

Opublikowano

Trzymta się ogry i ogrzyce śnieg za oknem dowalił to na nartach trza pojeździć :kox:

Widze wasze wstretne mordy za tydz. :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.