Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję za spota ... i za transport Malikowi.

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 20:05_________________________________________________Malik, to auto o którym mówiłem że na zlot na lawecie potrafiło jechać ;)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181050_192131814148043_100000536780507_660401_2029006_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179637_192131790814712_100000536780507_660400_7389644_n.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to żeś zabalował na spocie..raptem godzine :tongue4:

Opublikowano

to żeś zabalował na spocie..raptem godzine :tongue4:

o całą godzinę dłużej niż niektórzy :P

Boberek nie chciał mi auta zVagować .... ;)

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

Norbi, nie pij tyle :decayed:

szzzz karwa następny :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

musisz poważnie przemyśleć ten temat bo na następnym forum Ci piszą o tym :decayed:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

Norbi, nie pij tyle :decayed:

szzzz karwa następny :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

musisz poważnie przemyśleć ten temat bo na następnym forum Ci piszą o tym :decayed:

to pewnie przez te kamery w tych komputrach , któryś mnie podpatrzył,że ze szklanicą siedzę, no albo Poziek przez GG wyczuł i się wypucował lamer jeden :decayed:
Opublikowano

ja nie powiem Norbiak co widzialem przez te Twoja kamere... walenie szklanami to pikus :gwizdanie:

zdradze tylko, ze byles podjarany, czerwony i reka Ci dziwnie chodzila :decayed:

Opublikowano

ja nie powiem Norbiak co widzialem przez te Twoja kamere... walenie szklanami to pikus :gwizdanie:

zdradze tylko, ze byles podjarany, czerwony i reka Ci dziwnie chodzila :decayed:

Już j**aną zakleiłem gumą do żucia i nic nie zobaczyta zboczuchi :decayed:
Opublikowano

pany którędy lepiej jechać z warszawy do piły?

przez torun i bydgoszcz czy walić na poznań autostradą??

Opublikowano

pany którędy lepiej jechać z warszawy do piły?

przez torun i bydgoszcz czy walić na poznań autostradą??

wal na kreche..

a tak poważnie to jedź na poznań i do góry :tongue4:

Opublikowano

NOSFER,TYLKO KURRRWA NIE DZWON DO MNIE JUTRO O 8 RANO ;)

Opublikowano

kufa pobudka o 3 rano i jeszcze trzeba wrócic jutro :wallbash:

Opublikowano

:hi:

900 km z DSG. Rewelacja!

Opublikowano

pany którędy lepiej jechać z warszawy do piły?

przez torun i bydgoszcz czy walić na poznań autostradą??

Buba lecisz na poznan autostrada

zjezdzasz na wrzesnie (unikniesz placenia frycowego na 2gich bramkach i nie bedziesz sie platac po miescie) lecisz droga ekspresowa do samego poznania

potem wskakujesz na droge krajowa 11 na koszalin ktora to droga przez oborniki dolata do Pily.

Pozdro

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Buba nigdzie nie jedź, będzie padać a Ty przecież masz całą dziurawą podłogę.

Opublikowano

Buba nigdzie nie jedź, będzie padać a Ty przecież masz całą dziurawą podłogę.

:polew:

:bry:

Opublikowano

:hi: :hi:

Ciepło dziś..

tumblr_lkubbfg53J1qzy9ouo1_500.jpg

Opublikowano

na ulicach też gorączka zayebista ...

tumblr_lm4cur5XyH1qzy9ouo1_500.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.