Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie prowokuj nas :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie czytałem w mordę, ale nowe spowalniacze już zamontowaner i jest fajosko :tongue4:

Pozwolisz, że we wtorek przetestuję ??? :naughty:

karwa - ja sie miałem eSą niezamulona bryknac i wkoncu zapomniałem :decayed:

Opublikowano

no to kolejka się szykuję... ja nastepny, pierwsze trzy przejazdy darmowe, za resztę będą pobierane opłaty w wysokości 49,99 netto od kazdego na nowe sprżegło dla super eSy :polew:

Opublikowano

to taniej niż na emoli :decayed: można walić w bandy tą eSą :decayed:

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim!!!!

Opublikowano

Wesołości

Opublikowano

Wszystko można :decayed:

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim!!!!

Wesołości

..i podrapanych jajek :decayed::polew:

Opublikowano

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Opublikowano

Z okazji Wielkanocy piosenka noworoczna...

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=J5yV8R39sRM&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Czy myślicie, że to jest żart, czy może oni poważnie myśleli, że są fajni?

Opublikowano

Staaareee...

Opublikowano

Dla mnie to nowość. Poza tym na różne święta tak się przyjęło, że wysyła się szablonowe wierszyki, te same co rok temu... :decayed:

Opublikowano

Staaareee...

mówiłem już mu na gg, to samo ...

Opublikowano

Kurde.

Przestańcie wrzucać te skaczące cycki w awatary, bo zachwycony jestem i pracować nie mogę :drool:

Opublikowano

wiciu o 20 w sobote pracujesz :shocked:

wszystkim wesołych i radosnych świąt :th:

Opublikowano

To samo chciałem powiedzieć, krzyniu pewnie se wrzucił, bo wstyd pokazać kombiaka :evil:

Opublikowano

To samo chciałem powiedzieć, krzyniu pewnie se wrzucił, bo wstyd pokazać kombiaka :evil:

Albo w kombiaku takie cycki wozi :przebiegly:

Joźin Ci prawdy nie powie :decayed:

Opublikowano

Nie no, najlepsze życzenia jakie w tym roku dostałem to: "W TEN WIGILIJNY DZIEŃ ZAŚNIEŻONY, KIEDY W KOŚCIELE BIJĄ DZWONY, PRZYJMIJCIE PEŁNE ŻYCZENIA RADOŚCI, A W NOWYM ROKU SZCZĘŚCIA, ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI!"...

Ja wszystko rozumiem, ale czemu jest napisane "przyjmijcie". Przecież ja jestem sam, bo nie mam rodziny?? Cala reszta do przyjęcia... :decayed:

PS. W tym roku postanowiłem być oryginalny i nie umyłem kuchenki gazowej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.